Skocz do zawartości

All-NBA teams


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nba.com/2010/news/05/06/all. ... ef:nbahpt1

 

FIRST TEAM

Forward LeBron James, Cleveland (122) 610

Forward Kevin Durant, Oklahoma City (107) 579

Center Dwight Howard, Orlando (122) 610

Guard Kobe Bryant, L.A. Lakers (119) 604

Guard Dwyane Wade, Miami (81) 520

SECOND TEAM

Forward Carmelo Anthony, Denver (9) 321

Forward Dirk Nowitzki, Dallas (10) 356

Center Amare Stoudemire, Phoenix (2) 239

Guard Steve Nash, Phoenix (24) 366

Guard Deron Williams, Utah (14) 343

THIRD TEAM

Forward Tim Duncan, San Antonio -- 125

Forward Pau Gasol, L.A. Lakers -- 94

Center Andrew Bogut, Milwaukee -- 149

Guard Joe Johnson, Atlanta -- 118

Guard Brandon Roy, Portland -- 87

 

Ciężko było oczekiwać czegoś innego. Fajnie, że znalazło sie miejsce dla Boguta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade w pierwszej piątce. O Madonno przenajświętsza ...

 

Gasol poza pierwszą piątką to dla mnie niemała niespodzianka, ale poza drugą piątką to już szok.

 

Tak samo jak Bynum nie zasłużył nawet na trzecią piątkę.

 

I umówmy się. Kobe Bryant na pierwszą też chyba nie.

 

Już prędzej bym tam Gasola widział, a Duranta na SG przesunął skoro i tak robią takie rozszady dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade w pierwszej piątce. O Madonno przenajświętsza ...

Jaki wg Ciebie jest tu problem?Mając nie najmocniejszy skład doprowadził zespół do 47 W i piątego miejsca na Wchodzie można by się zastanowić czy nie powinien być tu Deron ale żadnego faux pas nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsądne wybory, do pierwszej piątki się przyczepić raczej nie można, druga to zajebisty small ball i jumper team, a trzecia znowu tall ball i inside. Dobrze, że Durant w pierwszej, należało się, ja bym jeszcze Rose dodał na zachętę do third team, za JJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma Monty Ellisa? :D Nie dostał nawet ani jednego głosu z tego co widze...Będąc chyba w pierwszej 5 strzelców NBA, drugim w przechwytach...rozumiem ze gra w Warriors ale dlaczego Lopez dostal 9 glosow grając w jeszcze gorszych Nets, a Lee aż 43 głosy. Dla mnie Most underrated player in NBA. Nikt go nie docenia bo gra u Nelsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego kompletnie nie rozumiem, Wade jest 2, nie pg, zato w 2 All nba jest 2 pg, no przecież to jest porąbane totalnie, wogóle w 1all jest center i 2x sf i 2x sg, To że nie ma Boozera to skandal totalny przynajmniej jak dla mnie, z całym szacunkiem Dla Duncana ale Booz go w tym sezonie bije na głowę, tak z przyzwyczajenia widze TD dali, taka wartość tych wyróżnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego kompletnie nie rozumiem, Wade jest 2, nie pg, zato w 2 All nba jest 2 pg, no przecież to jest porąbane totalnie, wogóle w 1all jest center i 2x sf i 2x sg, To że nie ma Boozera to skandal totalny przynajmniej jak dla mnie, z całym szacunkiem Dla Duncana ale Booz go w tym sezonie bije na głowę, tak z przyzwyczajenia widze TD dali, taka wartość tych wyróżnień.

Najlepsze jest to, że Boozer miał mniej głosów od Davida Lee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el, nie ma podziału stricte na pozycje, są obrońcy, skrzydłowi i center(choć i tak nawet to jest naciągane).

Tak tez sie domyślałem, ale po prostu mi sie to nie podoba, z jednej strony silą sie na dzielenie wg pozycji? no nie wiem jak to nazwać, w każdym razie albo idzie od pg do centrów albo niech dadzą poprostu 5 najlepszych itd. może być nawet 5 rozgrywających, a wracając do Boozera to mus sie to po prostu należy, dla mnie i mówie to zupełnie obiektywnie ( przynajmniej mam taką nadziję) pomimo gorszych stat Carlos powinien być ponad Amare, idiotyczne to jest że skoro jest już Williams to on dostaje całość prawie zasług( powiedzmy sobie szczerze tak jest prawie wszędzie wszędzie, w każdym klubie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego kompletnie nie rozumiem, Wade jest 2, nie pg, zato w 2 All nba jest 2 pg, no przecież to jest porąbane totalnie, wogóle w 1all jest center i 2x sf i 2x sg

 

skoro cie to zaskakuje to chyba pierwszy raz w zyciu przegladasz zestawienia all-nba teams

 

To że nie ma Boozera to skandal totalny przynajmniej jak dla mnie, z całym szacunkiem Dla Duncana ale Booz go w tym sezonie bije na głowę, tak z przyzwyczajenia widze TD dali, taka wartość tych wyróżnień.

 

LOL, zobacz, masa ludzi ma podobne do Ciebie zdanie ;)

 

i pomyslec, ze jednym z Twoich glownych argumentow w dyskusji 'stock vs nash' sa umiejetnosci obronne

 

 

 

@ Lorak - a powiedz mi, Lorak, ile w latach 70 bylo piatek all-nba ? bo cos mi sie zdaje ze chyba o jedna mniej niz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz, masa ludzi ma podobne do Ciebie zdanie ;)

 

i pomyslec, ze jednym z Twoich glownych argumentow w dyskusji 'stock vs nash' sa umiejetnosci obronne

Widać że ty NBA to śledzisz od swięta, Booz w tym sezonie grał po prostu rewelacyjnie, nawet obronę podciągnął, dodałem ze powinien być nie tylko wyżej od TD( którego w bezpośrednich konfrontacjach w tym roku zmiażdżył) ale też od Amare. No i co do tego to mnie to dziwi co roku że nie wstawiają według pozycji, taki co rok jestem zaszokowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.