Skocz do zawartości

Offseason Suns


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, często małe rzeczy rozstrzygają o wyniku serii, na przykład brak zastawienia, ale nie ma co rozpaczać. Tak czy siak był to dla Suns zajebisty sezon, po tym co (nie tylko tutaj) ludzie pieprzyli za głupoty, fajnie było naprzeciw haterom kolejno wejść do PO, przejść pierwszą rundę i pokonać Spurs, bo jak wiemy to wszystko miało się nie wydarzyć, a nawet miało być zgoła odmiennie, tj. 11-12 miejsce na zachodzie, następnie wylot w 1 rundzie niezaleznie od przeciwnika, następnie porażka ze Spurs, gdzie przy dobrych wiatrach Suns mieli wygrać jedno spotkanie. W sumie przed WCF też przerzucano się dla efektu słowami typu "zmiażdżą", "zmasakrują" czy "może jeden mecz". Tak więc nieźle, jak na zespół złożony z emerytów, no-name'ów i defensywnych dziur, wyśmiewany parę miesięcy temu przez niektórych. Who's laughin now?

 

Na następny sezon życzyłbym sobie mocniejszego personalnie teamu. Amare pokazał jasno, że nie jest warty żadnego maxa, Frye może gdzieś odejść - nie mam nic przeciwko, Lou kończy się kontrakt - jest fajny, ale za małe pieniądze można znaleźć zawodnika wnoszącego podobne rzeczy i jeszcze kilka innych. Przydałby się jakiś dobry obrońca na 2/3, Hill fajnie zagrał przeciwko Millerowi i Manu, ale to nie jest to, wystarczy popatrzeć na cyferki Bryanta z WCF.

 

Amare, Frye, Barbosa - out

J-Rich - może zostać, jak będzie dobra oferta - sprzedać (14 spadających baniek)

 

Potem można kombinować.

 

Fajny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, często małe rzeczy rozstrzygają o wyniku serii, na przykład brak zastawienia, ale nie ma co rozpaczać. Tak czy siak był to dla Suns zajebisty sezon, po tym co (nie tylko tutaj) ludzie pieprzyli za głupoty, fajnie było naprzeciw haterom kolejno wejść do PO, przejść pierwszą rundę i pokonać Spurs, bo jak wiemy to wszystko miało się nie wydarzyć, a nawet miało być zgoła odmiennie, tj. 11-12 miejsce na zachodzie, następnie wylot w 1 rundzie niezaleznie od przeciwnika, następnie porażka ze Spurs, gdzie przy dobrych wiatrach Suns mieli wygrać jedno spotkanie. W sumie przed WCF też przerzucano się dla efektu słowami typu "zmiażdżą", "zmasakrują" czy "może jeden mecz". Tak więc nieźle, jak na zespół złożony z emerytów, no-name'ów i defensywnych dziur, wyśmiewany parę miesięcy temu przez niektórych. Who's laughin now?

 

Na następny sezon życzyłbym sobie mocniejszego personalnie teamu. Amare pokazał jasno, że nie jest warty żadnego maxa, Frye może gdzieś odejść - nie mam nic przeciwko, Lou kończy się kontrakt - jest fajny, ale za małe pieniądze można znaleźć zawodnika wnoszącego podobne rzeczy i jeszcze kilka innych. Przydałby się jakiś dobry obrońca na 2/3, Hill fajnie zagrał przeciwko Millerowi i Manu, ale to nie jest to, wystarczy popatrzeć na cyferki Bryanta z WCF.

 

Amare, Frye, Barbosa - out

J-Rich - może zostać, jak będzie dobra oferta - sprzedać (14 spadających baniek)

 

Potem można kombinować.

 

Fajny sezon.

Co do pierwszej części - nie będę się już pastwił nad niedowiarkami, bo prawda jest taka, że Suns jednak byli objawieniem i - w jakimś sensie - niespodzianka tego sezonu. Czy jednak z niczego? Wydaje mi sie , że nie - po prostu byli chyba "niedoszacowani", a w końcu zatrybili i pod wodza świetnego trenera wspięli się wysoko.I myslę, że to nie jest jeszcze ich max.

 

Zupełnie mnie zaskoczyłeś dywagacjami na temat przyszłego składu SUNS. Frey ma niski kontrakt, odbudował się po słabych sezonach, ma potencjał, pasuje do zespołu. Bo w trzech meczach miał słaba skuteczność za trzy? Bo nie zbiera 10 piłek w meczu? ( zresztą w g6 miał 13 hehehe :wink: )Ma rzut, rozciąga obronę, rokuje postępy w przyszłości.Zresztą - mówimy o kolesiu zarabiającym dwie bańki. No weź przestań, wart jest ich i tyle.

To samo Lou. Za 850 tys mamy walczaka i obrońce, bez niego runy w drugich kwartach by chyba nie mogły zadziałać tak dobrze - bronił, zbierał i walczył ile wlezie.Że już nie wspomnę o tych rzutach z pół-dystansu :lol:

Granta zamienić miejscami i czasem gry z Dudleyem i tyle.

Richa nie tykać - zadałem zresztą gdzieś kiedyś pytanie, czy po tych PO zastanie liderem w zespole i liczę, że tak będzie.

Barbossa...Hmm, może i nawet są przesłanki, by mu dać gdzieś bilecik, ale tu mogą zagrać sentymenty - no jest cholernie lubiany w stolicy Arizony. No i wiesz - nadal może wystrzelić z forma w każdym momencie - przez kontuzje stał się po prostu chimeryczny

Amaree - trudna sprawa - z jednej strony przerosły go mecze o wielką - finał - stawkę ( mówię o całokształcie, a nie poszczególnych meczach ), do tego jest i pozostanie zapewne debilem, który bez podań Nasha znaczy...no właśnie - czy niewiele?Cholera wie, bo odkąd gra, to te podania Nasha ma. I na swej pozycji jest jednym z lepszych. Tylko co poradzić z ta jego gównianą obrona?

Nie wiem, pasuje mi do stylu gry Suns, no i już się do niego przyzwyczaiłem. Ale czy np Booz za niego to była by jakaś opcja?

Poproszę kibiców Utah o komentarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frey ma niski kontrakt, odbudował się po słabych sezonach, ma potencjał, pasuje do zespołu. Bo w trzech meczach miał słaba skuteczność za trzy? Bo nie zbiera 10 piłek w meczu? ( zresztą w g6 miał 13 hehehe :wink: )Ma rzut, rozciąga obronę, rokuje postępy w przyszłości.Zresztą - mówimy o kolesiu zarabiającym dwie bańki. No weź przestań, wart jest ich i tyle.

Frye powiedział, że wyoptuje z tego kontraktu i chce więcej pieniędzy.

 

To samo Lou. Za 850 tys mamy walczaka i obrońce, bez niego runy w drugich kwartach by chyba nie mogły zadziałać tak dobrze - bronił, zbierał i walczył ile wlezie

Lou kończy się kontrakt.

 

 

Drużyna pokazała, że może walczyć o najwyższe cele, dlatego trzeba ją wzmocnić i najwyższy cel zdobyć, a nie mówić, że "spróbujemy za rok" jak to drzewiej bywało i źle się skończyło.

 

 

Aha, nigdy nie byłem szczególnym haterem Amare, ale naprawdę mam go już dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix D'Antoniego nie dało rady

Wiesz, uwielbiam Suns, jarałem się zwcięstwami PHX pod wodza D'A, ale no chłodno, to ten chłop zrobił więcej złego niż dobrego. Mógł zdziałać o wiele więcej niż " piłka do Nasha i jakoś to będzie". Zresztą Allvin to w tym roku pokazał.

 

czego im zabraklo?

 

nie wiem. moze broniacego i zbierajacego amare?

taka prawda...i to jest największa bolączka dla nas, kibiców Suns - no bo od kogo mamy wymagać orania parkietu, jak nie od największej gwiazdy, ciągnącej ze skarbca klubu sowitą zapłatę.

boję się tylko, że rozmyślając ( WTF?? :lol: )po serii o powodach przegranej nie dane mu będzie spotkać się z tą myślą, że problem jest w nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boozera odradzam. jeszcze przez jakis czas droga do finalow bedzie prowadzila przez LA a patrzac na te serie boozer<amare

jeden i drugi to gracze ataku. booz lepiej zbiera ale daje mnie j punktow. amare to taki bardziej ofensywny i lepiej zbudowany/szybszy boozer, nabijacz ofensywnych statystyk

 

jezeli zostawicie amare to postaralbym sie o sprowadzenie jakiegos turiafa czy kogos w tym stylu. amare to nie jest glupia opcja bo to wciaz topowy pf i pasuje do stylu gry suns ale trzeba sobie zadac pytanie, czy idziecie bardziej w kierunku defensywy, i zamiast amare (s'n't?) dostajecie np bosha albo pakiet 2 grajkow.

 

nash jest juz stary i kto wie jak bedzie gral za rok, podobnie hill, jednak macie o tyle fajna sytuacje, ze macie niezlych dragica i dudleya. oni powinni dostac jeszcze wiecej minut ale imo wszystko sie tu rozbija o tego jednego wysokiego, ktora da cos wiecej niz ceglenie z dystansu (frye).

 

suns moga wyrownac oferte dla amare? czy bedzie unrestricted?

 

jezeli fry'eowi skonczyl sie kontrakt i byl w CY to ja bym z niego zrezygnowal. za rok bedzie gral 1/3 tego co dawal wam w sezonie. lepiej wydac mle na jakiegos fajnego pf/c. moze sciagnac z orlando gortata i bassa?

 

jest mnostwo opcji ale tak jak mowi chytruz. tu i teraz. nie za rok, dwa. jak nie wzmocnia odpowiednio zespolu to zatocza kolo. btw, kolejny zespol bez shaqa, ktory gra lepiej niz z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frye powiedział, że wyoptuje z tego kontraktu i chce więcej pieniędzy.

wiesz, jak nie ma opcji i będzie zachłanny, to zrywka - ja raczej próbowałem uzasadnić jego miejsce w zespole.

zobaczymy, ile se krzyknie.

Lou kończy się kontrakt.

to wiem - jeśli nie będzie chciał wiele - dałbym mu z 3 bańki, myślę, że warto.

 

Drużyna pokazała, że może walczyć o najwyższe cele, dlatego trzeba ją wzmocnić i najwyższy cel zdobyć, a nie mówić, że "spróbujemy za rok" jak to drzewiej bywało i źle się skończyło.

pełna zgoda w grodzie kraka - tylko zaproponowałeś wymianę - jeśli nie połowy, to trzonu składu!

na żadne "jedziemy dalej" mojej zgody też nie ma, ale rewolucji to bym nie robił

 

Aha, nigdy nie byłem szczególnym haterem Amare, ale naprawdę mam go już dość.

dobrze Chytruz, ale gdzie i za kogo? Kto by tu pasował, a jest szansa go łyknąć? no bo w przyjście Bosha - sorry - nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou kończy się kontrakt.

to wiem - jeśli nie będzie chciał wiele - dałbym mu z 3 bańki, myślę, że warto.

Trzeba będzie znaleźć minuty dla Clarka, a i tak znalezienie kogoś lepszego do Lou za tą kasę nie musi być trudne. Ale Lou to i tak najmniejszy problem.

 

Frye nie wiem ile sobie krzyknie, rezygnuje z kontraktu na 2.1 mln, moze chcieć całe MLE, ja bym mu nie dał więcej niż 9 baniek/3 lata, zresztą jeśli odejdzie Amare tez nie widzę wielkiego sensu trzymania tu Frye'a.

 

Zhandlowałbym Barbose za pick w drafcie - gdzie tylko będą go chcieli i dadzą najwyższy. Amare niech spieprza, Frye i Collins również. Richardsona spróbowałbym zamienić na Iguodalę, ale jeśliby się nie udało, niech zostanie. Celem powinien być Bosh, przez zrzucenie kontraktów czy s'n't czy wielodrużynowe s'n't, obojętne. Podpisałbym do tego Aarona Graya i Tollivera. Może Amira Johnsona zamiast Tollivera.

 

Ale tak naprawdę, jeśli nie uda się zdobyć Bosha (a pewnie się nie uda), to jest słabo, Lee, Dirk? Kiepsko to widzę, in Bosh we trust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie znaleźć minuty dla Clarka, a i tak znalezienie kogoś lepszego do Lou za tą kasę nie musi być trudne. Ale Lou to i tak najmniejszy problem.

Zgoda, dlatego szkoda, że Clerk był tyle poza grą - no mógł mu choć dać spróbować tych PO.Ciekaw jestem, czy i jak go wprowadzi do rotacji.

Lou polubiłem i wydaje mi się odpowiednim rolsem.Ale czas - patrz kasa - pokaże

Frye nie wiem ile sobie krzyknie, rezygnuje z kontraktu na 2.1 mln, moze chcieć całe MLE, ja bym mu nie dał więcej niż 9 baniek/3 lata, zresztą jeśli odejdzie Amare tez nie widzę wielkiego sensu trzymania tu Frye'a

Skoro wypowiada kontrakt, to liczy na dużo wiecej. Szkoda. Ale poza nielicznymi wyjatkami, tak w NBA jak i w sporcie ogólnie nie ma za dużo lojalności i sentymentów.Drugie śniadanie mu wtedy na drogę.

Zhandlowałbym Barbose za pick w drafcie - gdzie tylko będą go chcieli i dadzą najwyższy

no ale tu opcji jest bez liku - trudno zgadywac kto, gdzie i kiedy.

Richardsona spróbowałbym zamienić na Iguodalę, ale jeśliby się nie udało, niech zostanie

Chytruz, niech zostanie - sprawdźmy, czy tegoroczne PO dadzą nam lidera w jego osobie.Zresztą nie wiem, czy Phi by na to poszli.

Celem powinien być Bosh, przez zrzucenie kontraktów czy s'n't czy wielodrużynowe s'n't, obojętne

BARDZO chciałbym Bosha, ale może chcieć gdzieś pójść do jakiegoś allstara powalczyć o tytuł.dla wielu jest druga opcją po LBJ.Lee pewnie nie ruszy się z NYK - źle mu tam? Zawsze to jednak Nowy York, a nie piaszczysta Arizona.

Dirka k**** za ŻADNE skarby nie chce - nie pasuje tu, latka lecą i juz nie wygra za wiele będąc pierwsza opcją.

Może All Jefferson? c*** go wi, jak zagrałby w lepszym towarzystwie?

Booza nie chce, bo to zamienił stryjek siekierkę na...drugą siekierkę.

Bosh, Lee, All J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richardsona spróbowałbym zamienić na Iguodalę, ale jeśliby się nie udało, niech zostanie

Chytruz, niech zostanie - sprawdźmy, czy tegoroczne PO dadzą nam lidera w jego osobie.Zresztą nie wiem, czy Phi by na to poszli.

Rich może rzucić 20 punktów i zebrać 6 piłek, na tym się właściwie kończy. Iguodala może zrobić to samo, tylko że broni 10 razy lepiej i jest młodszy - przede wszystkim broni 10 razy lepiej. Sixers mają drugi pick i wydraftowanie Turnera powinno pomóc im w rozstaniu z Iguodalą i jego kontraktem, którego chcieli się już pozbyć. Tak więc spadający kontrakt Richa może im pozwolić na szybką przebudowę pod Turnera. Dodatkowo problemem Sixers od dawna jest brak shooterów, Rich byłby tam jak znalazł.

 

Al Jefferson do Suns nie trafi, nie ma kogo oddać w drugą stronę.

 

Lee może sobie lubić NY, ale oni raczej celują w innych zawodników. Nie wiem też na jaki kontrakt liczy, bo podobnie jak Amare, nie jest wart kosmicznych pieniędzy.

 

A, jeszcze zapomniałem o moim innym postulacie - Raja za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze zapomniałem o moim innym postulacie - Raja za minimum.

Słyszałem, że Raja już z Heat się porozumiał. :D

niezależnie - po pierwsze, nie wydaje mi się, że z sentymentu zagra za minimum - ma szanse na ostatni w miare sensowny kontrakt, powiedzmy na dwa, trzy lata

w tym roku kończy 34 lata, co jak na NBA nic nie znaczy, ale jednak nie jest to 29-31 jak za czasów gry w Suns

no i nie wiadomo jak będzie wyglądał po kontuzji

ale było by miło

 

Al Jefferson do Suns nie trafi, nie ma kogo oddać w drugą stronę.

A Amaree za AJ i Ryana Gomesa?

 

Rich może rzucić 20 punktów i zebrać 6 piłek, na tym się właściwie kończy. Iguodala może zrobić to samo, tylko że broni 10 razy lepiej i jest młodszy - przede wszystkim broni 10 razy lepiej. Sixers mają drugi pick i wydraftowanie Turnera powinno pomóc im w rozstaniu z Iguodalą i jego kontraktem, którego chcieli się już pozbyć. Tak więc spadający kontrakt Richa może im pozwolić na szybką przebudowę pod Turnera. Dodatkowo problemem Sixers od dawna jest brak shooterów, Rich byłby tam jak znalazł

OK, masz rację, ale czy właśnie Twoje argumenty nie sprawiaja, że 76's na to nie pójdą?Bo w ogólnym rozrachunku te 10xdeffens ma kolosalne znaczenie.

Ale dobrze - czy zostanie Rich czy przyjdzie AI będzie dobrze lub lepiej :wink:

Lee może sobie lubić NY, ale oni raczej celują w innych zawodników. Nie wiem też na jaki kontrakt liczy, bo podobnie jak Amare, nie jest wart kosmicznych pieniędzy.

nie wiem jakich pieniędzy oczekuje, ale przyjąłbym go z otwartymi ramionami - no obrońca jest o niebo lepszym niz Amaree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Jefferson do Suns nie trafi, nie ma kogo oddać w drugą stronę.

A Amaree za AJ i Ryana Gomesa?

Amare musi sie zgodzić na sign n trade, myślisz, że będzie chciał grać w Wolves?

 

Rich może rzucić 20 punktów i zebrać 6 piłek, na tym się właściwie kończy. Iguodala może zrobić to samo, tylko że broni 10 razy lepiej i jest młodszy - przede wszystkim broni 10 razy lepiej. Sixers mają drugi pick i wydraftowanie Turnera powinno pomóc im w rozstaniu z Iguodalą i jego kontraktem, którego chcieli się już pozbyć. Tak więc spadający kontrakt Richa może im pozwolić na szybką przebudowę pod Turnera. Dodatkowo problemem Sixers od dawna jest brak shooterów, Rich byłby tam jak znalazł

OK, masz rację, ale czy właśnie Twoje argumenty nie sprawiaja, że 76's na to nie pójdą?Bo w ogólnym rozrachunku te 10xdeffens ma kolosalne znaczenie.

Iguodala pokrywa się stylem gry z Turnerem i ma beznadziejny kontrakt, którego Sixers już chcieli się pozbyć. Może dostaną lepszą sportowo ofertę, a może 13 spadających baniek i ewentualnie pick, to wszystko, czego życzą sobie za Iguodalę, mówię , że tą opcję trzeba sprawdzić, a nie że już w Sixers Iguodala pakuje manatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare musi sie zgodzić na sign n trade, myślisz, że będzie chciał grać w Wolves?

oczywiście, ale taki pakiet ( Al+Gomes ) w wymianie pomiędzy np trzema klubami byłby kuszący, nie uważasz?

Iguodala pokrywa się stylem gry z Turnerem i ma beznadziejny kontrakt, którego Sixers już chcieli się pozbyć. Może dostaną lepszą sportowo ofertę, a może 13 spadających baniek i ewentualnie pick, to wszystko, czego życzą sobie za Iguodalę, mówię , że tą opcję trzeba sprawdzić, a nie że już w Sixers Iguodala pakuje manatki.

oni tam maja same "wesołe" kontrakty - jak nie AI, to Brand, ale max zajebisty to jest kontrakt Dalemberta :lol:

powiem wprost - Turner to mój ulubiony player w tym rozdaniu draftu, ale AI może grac na SF, wiec mogli by grać razem

ale te 13 baniek i do tego bardzo "handlowy" zawodnik robią swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce was smucic ale zrodla zblizone do klubu z phx mowia, ze moze dojsc do steve-dirk reunion.

w gre pewnie wchodzilaby wymiana dirk-amare na zasadzie s'n't

to bylaby dopiero ciekawa opcja. wiem, ze niektorzy z was nie przepadaja za niemcem ale imo to mogloby nie byc takie glupie jak sie wydaje. nowitzki napewno duzo lepiej broni i zbiera od amare'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce was smucic ale zrodla zblizone do klubu z phx mowia, ze moze dojsc do steve-dirk reunion.

w gre pewnie wchodzilaby wymiana dirk-amare na zasadzie s'n't

to bylaby dopiero ciekawa opcja. wiem, ze niektorzy z was nie przepadaja za niemcem ale imo to mogloby nie byc takie glupie jak sie wydaje. nowitzki napewno duzo lepiej broni i zbiera od amare'a

bb2, może i dało by się jeszcze coś z Dirka wycisnąć, ale pod warunkiem, że Frye w piździec, a za niego ktoś tupu Brandon Bass czy choćby wspominany wcześniej Turiaff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie. Mimo że stare polskie przysłowie mówi "Dobry niemiec to martwy niemiec" to nie róbcie tego Dirkowi. jak dla mnie najlepiej jak by PHX w S"nT wymieniło Amare na Josha Smitha. Atlanata będzie pewnie próbowała coś zmienić a do PHX by on pasował. Chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie. Mimo że stare polskie przysłowie mówi "Dobry niemiec to martwy niemiec" to nie róbcie tego Dirkowi. jak dla mnie najlepiej jak by PHX w S"nT wymieniło Amare na Josha Smitha. Atlanata będzie pewnie próbowała coś zmienić a do PHX by on pasował. Chyba

Tylko wtedy, jeśli Rich naprawde stanie się pierwsza opcją w ataku. Bo nie wydaje mi sie, że Josh mógłby nia być w Suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszecie, sprowadzenie dirka mialoby sens jedynei wtedy, gdy do zespolu dolaczy inny wysoki potrafiacy zbierac i bronic.

 

bass to nie bylby wtedy dobry pomysl, bo jest undersized.

idealny bylby gortat czy turiaf. tylko tu problemy sa takie, ze phx nie bardzo ma co zaoferowac w 2 strone, chyba ze s'n't frye'a. ale jak znam zycie to s'n't to nei jest latwa sprawa.

 

imo picki nasha z dirkiem byly duzo efektywniejsze od tych granych z amare, tylko czy tego potrzebuja akurat suns w tej chwili? w defensywie niemiec jest ciut lepszy od amare ale co najwazniejsze zbiera. to nei jest glupia opcja tylko trzeba tego wysokiego jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.