Skocz do zawartości

NBA 2K11


Gierap

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam do zaoferowania konto do gry online.

Dzięki niemu będzie można grać online nawet na nie oryginalnej wersji gry w trybie online z ludźmi z całęgo świata.

W razie pytań proszę o maila.

http://allegro.pl/nba-2k11-konto-do-gry ... 12571.html

W porównaniu do ceny oryginalnej gry jest to darmocha :) mi to konto nie jest potrzebne nie będę grał online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

przeczytalem caly ten watek i dziwie sie, ze nikt z was nie gra przez fantasy draft, dla mnie to o wiele miodniejsze niz granie defaultowymi skladami. gram ptb na poziomie pro gdyz granie na klawiaturze mocno mnie ogranicza, ale c*** tam, idzie fajnie mam sklad kirk, allen, caron butler, booz, drwal h. 6man to brand i reszta lawki generalnie cienka ale daje rade, zajebiscie gra mi sie sugar rayem, napierdala ladnie ponad 30 na mecz trafiajac trojki na ponad 35proc. reszta ligi jest bardzo wyrownana i generalnie czasami c***owo matchupuje sie z druzynami z ogona ligi, I fuckin like that!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

przeczytalem caly ten watek i dziwie sie, ze nikt z was nie gra przez fantasy draft, dla mnie to o wiele miodniejsze niz granie defaultowymi skladami. gram ptb na poziomie pro gdyz granie na klawiaturze mocno mnie ogranicza, ale c*** tam, idzie fajnie mam sklad kirk, allen, caron butler, booz, drwal h. 6man to brand i reszta lawki generalnie cienka ale daje rade, zajebiscie gra mi sie sugar rayem, napierdala ladnie ponad 30 na mecz trafiajac trojki na ponad 35proc. reszta ligi jest bardzo wyrownana i generalnie czasami c***owo matchupuje sie z druzynami z ogona ligi, I fuckin like that!

Zdarzało mi się grać dynastie przez fantasy draft i to jeszcze sięga czasów nba live, zwykle indianą ze względu na kolorystykę koszulek/areny i nie powiem, zespoły są wyrównane i co ciekawsze, w playoffach obrazek jest zdecydowanie inny niż ten z reala, zupełnie inne drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Szoszon jeśli mnie pamięć nie myli to wchodzisz w options potem presentation i tam musisz szukać Jump shot feedback to jest to dajesz na on i masz. A działa to wiesz jak na zielono to dobrze rzuciłeś jak na czerwono to albo zerwałeś rzut albo przetrzymałeś ( choć wiem , że pewnie to wiesz :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.