Skocz do zawartości

NBA 2K11


Gierap

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już sobie trochę pograłem, no i wydaje się że tych problemów 2k10 które wcześniej opisałem więcej nie ma. Sterowanie jest ciężkie do ogarnięcia, wiele rzeczy robi się w inny sposób niż we wcześniejszych wersjach, doszły dodatkowo nowe rzeczy, myślę że parę dni minie zanim znikną stare nawyki. Jak na tę chwilę jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad sciagales?

Z tego linku co Kubbas podał, czyli http://www.nbavg.com/nba-2k11-discussio ... -t920.html

 

Także tutaj można znaleźć http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php ... 05&start=0 bądź http://peb.pl/sportowe-wyscigowe/896409 ... 010-a.html

 

Generalnie polecam odpalać przez cracka, działa bez problemów. Podoba mi się to jak tuż po intrze przenoszony jesteś do 1991 roku, finały Bulls vs Lakers, komentatorzy gadają o kostce Worthyego, tak jak wtedy i generalnie jest klimat, oczywiście Jordan wszystko trafiał, chociaż może nie na kosmicznym procencie bo w granicach 55-60%, ale 3/4 punktów drużyny na luzie ;). Łatwo było o faul, co mnie cieszyło, musiałem uważać żeby bez sensu nie skakać do bloku przy każdym rzucie przeciwnika, to już nie 2k10. Wreszcie widać jako taką obronę, Magic kiepsko sobie radził z podawaniem w tłok, dużo przechwytów miałem dzięki temu, z podawaniem trzeba uważać teraz zdecydowanie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, Bargniani już nie będzie mi raczej rzucać 40pkt co mecz, ale muszę jeszcze zagrać przeciwko niemu żeby się upewnić. Kilka razy Jordanem próbowałem skończyć coś layupem przeciwko dwóm obrońcom dobrze ustawionym pod koszem, bez sukcesu, co jest dobrą rzeczą, trzeba grać mądrze. W związku, że był to pierwszy mecz to nie bardzo ogarniałem jak zrobić głupi crossover, ale za to że podpatrzyłem na filmikach jak robić stepback jumpery i spin jumpery to je wykorzystywałem na maksa w 1 na 1, bardzo skuteczny byłem, ale to był Michael. Fajną rzeczą jest, że mogę wybrać który gracz z mojej drużyny ma iść do podwojenia, dzięki czemu mogę wybierać zawsze tego, który pilnuje najmniej groźnego gracza. Udało mi się także chyba pierwszy raz w tej grze zrobić legalny chase down block, oczywiście LeBronem, wreszcie jakaś obrona przeciwko fastbreakowi, generalnie jak jakiś niski guard próbuje coś skończyć a na plecach ma kogoś takiego jak LeBron, to ma się czego bać, niespecjalnie dobry timing miałem a mimo to łatwy blok.

 

Aha i gra wygląda lepiej i chodzi lepiej niż 2k9 czy 2k10. Włączyłem na maksa detale, 1680 na 1024, antialiasing na 8x i nawet się nie zająkneła, bardzo dobra optymalizacja, cały czas miałem stałe 60fps co przy takich ustawieniach na 2k10 nie zawsze się udawało uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ściągnołem gierke jedne słowo maraaaaaaaaaaaaaaas

gra jest tak realistyczna ze mi włosy staja deba

zaskoczenie jedno i to bardzo. w nba 2k10 musialem powylanczac pare rzeczy zeby mi plynnie chodzilo a tutaj mam wszystko i chodzi plynnie super:)pomyslelei zeby cos pokombinowac heh

teraz ciagle sobie trenuje rosem sterowanie i powoli jakos tam wychodzi, wykombinowali to elegancko

jak zawodnicy sie ruszaja mysla w koncu obrona komputera jest miodzio, wreszcie mozna fajnie bronic

troche rating jest dziwny bo np jesli dobrze pamietam CHicago ma overall rating 4 hehe mnie to cieszy ale patrzac obiektywnie heh

juz wspominalem o ratingu zawodinkow no ale trudno

 

ogolnie jeden z serwisow nazwal ta gre najlepsza gra sportowa wszechczasów hmm bingo

a gram w rozne gry sportowe i moge powiedizec ze jak narazie 2K11 wymiata pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gierka jest naprawdę dobra. Na tę chwilę nie dopatrzyłem się żadnych minusów. Na pewno na poziomie "pro" wydaje się ona za łatwa dla ogranych już graczy. Specjalnie nie cisnąłem w obronie a mimo to bez problemu zatrzymywałem przeciwnika poniżej 45% FG, a sam w ataku robiłem rzeźnie, ale nie taką jak w 2k10 że co każda akcja to iso i dunk po minięciu obrońcy, tylko robiłem punkty na różne sposoby, w pomalowanym zdobywam góra 50-60% swoich punktów, a mimo to jestem skuteczny w ataku. Co prawda grałem Miami, więc zadanie miałem ułatwione, ale nawet to Miami nie dorównuje ekipom jakie tworzyłem po 4-5 sezonach gry (90% meczy symulowanych) np w 2k10, gdzie wszyscy w s5+sixth man mieli ovrl +90. Mając taki team uwierzcie mi przydarzały się mecze gdzie miałem problemy z wygrywaniem na poziomie pro, widać było przewagę w ataku, ale nie widać było za cholerę przewagi w obronie i 30 asyst w 24min dla komputera to było nic, gdzie normalnie w nba przez cały mecz średnio najlepsze ekipy robią chyba po 22-23 asysty. No nic, pozostaje mi próbować wyższe poziomy trudności i opisze ewentualnie jakie są moje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na poziomie hall of fame jest ciezko ale pomalu rozkminiam zagrywki dla bostonu-duzo podslon Shakiem i Garnetem na obwodzie i dokladne podania do nich pod kosz.Jest ciezko .Kluczem jest dobra gra w obronie i ustawienie krycia dla poszczegolnych zawodnikow tzn.bez pilki ,z pilka (on ball off ball).Troche denerwuja czeste przechwyty przy podaniach przez komputer no ale to przeciez najwyzszy poziom:)Pomalu ,pomalu jakos idzie.Jesli ktos ma jakies ciekawe zagrywki jak grac efektywnie to zapraszam.NBA I LOVE THIS GAME:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem giere z linku Kubbasa, ale jest taki problem ze wlacza sie, pokazuje logo wszystkich druzyn, wlacza sie filmik z Jordanem, 1991 NBA Finals i filmik caly czas leci, jak go wylaczyc? naciskam wszystko i nic nie dziala :x

 

edit

 

i jeszcze jeden problem, nie moge zapisac nic na dysku bo pojawia sie jakis blad, gadalem z kumplem ktory mial to samo w 2k10 i trzeba bylo zmieniac cos w rejestrze, wiecie jak to mozna naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem giere z linku Kubbasa, ale jest taki problem ze wlacza sie, pokazuje logo wszystkich druzyn, wlacza sie filmik z Jordanem, 1991 NBA Finals i filmik caly czas leci, jak go wylaczyc? naciskam wszystko i nic nie dziala :x

 

edit

 

i jeszcze jeden problem, nie moge zapisac nic na dysku bo pojawia sie jakis blad, gadalem z kumplem ktory mial to samo w 2k10 i trzeba bylo zmieniac cos w rejestrze, wiecie jak to mozna naprawic?

 

a jakiego cracka wgrales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdzieś tam w my nba masz do wyboru gameplay pomiędzy arcade, default, custom i symulation. Wybierając symulacje slidersy same się przestawiają na wartości które rzecz jasna mają sprawić, że gra będzie bliższa ideałowi. Jak jest w praktyce ciężko mi określić, bo to w większości są kosmetyczne zmiany, no może poza 'steal' oraz generalnie defensywne slidersy, które są podkręcone o wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.