Skocz do zawartości

FB#2 - (10/11)


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Robinson ty cipko :] prawie cie mialem :)

 

gratulacje dla piotrka i podziekowania za tabelki przez caly sezon

 

TO bylo dla mnie najgorsze FB ever, beznadziejny trejd amare za gaya(potrzebowalem na gwalt SF'a) a pozniej gay polamany. Crack dal ciala, totalnie wylaczony z gry, zero trejdow, tak sie nie robi. Mogl ktos chociaz przejac jego team. Jezeli bede gral, to mam nadzieje, ze przyszly sezon bedzie zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram najciekawszy tekst sezonu.he

 

nr.1 Pangloss do mnie

Słusznie, zachowaj spokój, bo awans Ci nie grozi

Typowania

Crackersiaki, superteam i Help mają składy które podobają mi się najbardziej niekoniecznie w takiej kolejności, zobaczymy za miesiąc jak się będą sprawować, mam nadzieję że nie wziąłem nikogo z jakąś półroczną kontuzją.

 

Kraby:

 

Trochę dużo tych warunków w mojej drużynie. Jeśli Roy i Noah będą zdrowi, reszta zagra na swoim poziomie, a dodatkowo Griffin i Millsap zaliczą progres to mogę myśleć o jakimś sukcesie. Na razie asekuracyjnie powiem, że celuje w górną połowę tabeli.

T

 

Gdzie sie widze ? Jak zawsze na 1 miejscu. Niech wygra lepszy.

Skład Obiego i Crackersa dla mnie najmocniejszy.Ciekawe jak to się przełoży na końcową klasyfikację,bo w tej lidze każdy może zostać zwycięzcą.

 

.

Nie powinienem chyba spac, prawda?;]

O awansie nawet nie pisze...

 

Troche mi sie nudzilo...

 

 

Jak zwykle popeye wam cos powie ;]

 

Obi zdecydowanie mi sie podoba najbardziej. Mocno dziwia picki Booza 17 oraz Murphyego 34, gdzie oni rusza do gry jakos w polowie grudnia a wybor Arenasa nad Wallem to dla mnie zagadka draftu ;)

 

Ale moje typy i tak sie nie zprawdzaja, hehe.

he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tekst pierwszy był komentarzem odnośnie Twojej bufoniastej w mojej ocenie wypowiedzi i został napisany kiedy jeszcze nie tylko nie mieliśmy składów, nie znaliśmy kolejności ale połowa ligi jeszcze się nie zarejestrowała. Więc jeśli traktowałeś go jako coś więcej niż przytyk odnośnie swojej pewności siebie to gratuluję, cieszę się że dostarczyłem frajdy.

 

Za to swoje przewidywania po drafcie traktuję bardzo pozytywnie, wymieniłem 3 teamy z czego jeden wygrał (mimo że jak się okazało bufoniasty manago dopuścił się w trakcie sezonu zrobienia najgorszego trejdu w lidze) jeden mimo totalnego olania przez gracza wyciągnął chyba 43 punktową średnią co oznacza że gdyby tam czasem zajrzał do tego składu spokojnie kilka punktów więcej by wyciągnął, moim zdaniem to jest skład na środek stawki porównywalny z moim czy blaugraną, choć nie wypaliło kilku zawodników tak jak się spodziewaliśmy w październiku, ani u crackersa ani u Roba jak ja przewidywałem tylko wypalilły Kraby. Wiadomo że przewidywania są wróżeniem z fusów bo o miejscu w klasyfikacji końcowej decyduje nie tyle to czy ktoś ze składu zrobi +/- 5 punktów od średniej przewidywanej powiedzmy, tylko przede wszystkim kontuzje czołowych graczy i aktywność/trafność na FA. Patrząc pod względem nazwijmy to zdrowotności superteam górował nad całą resztą i stąd dominacja w lidze (którą widać zwłaszcza gdy się wklei do składu Love'a zamiast Josha) którą sam przed sezonem buńczucznie w komentarzach do draftu wykluczał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wszystkie trejdy były z moim udziałem to chyba normalne że musiałem zrobić ten najlepszy i ten najgorszy.Prawda? :mrgreen: Najlepszym był Amare za Gaya,a najgorszym Brook+Love za Smitha i Westa.Jednak za sf-a trzeba sporo przepłacić bo jest ich strasznie mało,poza tym Brook przez większość meczy nie nadawał się nawet na Util i nie był wystawiany przez Blaugrane.Dopiero po przyjsciu Derona zaczął coś tam grać.

 

Włączyłem się do walki o 1 miejsce właśnie trejdem Amare-Gay,bo wcześniej nie byłem faworytem i chyba nawet byłem poza trójką.Love dopiero później zaczął grać na poziomie 60 Fp,Lebron początek miał kiepski,a amare z poziomu 45 wystrzelil na 65.

 

Kontuzje oczywiście mnie ominęły to fakt,ale o to chyba chodzi żeby podczas draftu wybierać jak najmniejsze Bomby zegarowe i uważać na Noahy,Boozery i Barony Devisy.

 

Ps.Pangloss cytat miał posłużyć jako część humorystyczna :D ,więc po co ta niepotrzebna napinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty dla zwycięzców!

 

tak jak pokazał cytat podany przez piotrka, potrzebowałem m.in. zdrowia, żeby myśleć o awansie, zdrowia nie było

 

Gordon 56 games

G-Dub 71

Noah 48

Kirilenko 64

Roy 47

 

Zwłaszcza brak Gordona i Noaha boli, bo przy ich 78-82 games pewnie bym zakotwiczył na drugim miejscu. Widzimy się za rok i zaczynamy kolejną batalie o FBowy paradise ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.