Skocz do zawartości

Wolne miejsca - sznurowadlo.pl


cieglo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Widzę, że ilość grających w sekcji West jest równie duża (a może nawet większa) niż w sekcji East zatem odpowiedni wątek tworzę i tutaj (nie sądzę, że zaglądacie do sekcji east :) ).

 

Do sedna: na http://www.sznurowadlo.pl gramy już kolejny sezon w fantasy - mamy wolne miejsca do obsadzenia. Szczególiki oczywiście na miejscu, ale pokrótce:

- gramy w h2h (dwie ligi z tamtego sezonu, w tym tworzymy trzecią; to nasze sztandarowe rozgrywki), points only (zasady jak w e-nba east) oraz - dodatkowo w tym sezonie - liga "budżetowa" - liga eksperymentalna do sprawdzenia nowości yahoo na ten sezon (czyli budżety na wybory w drafcie). Są zakusy na roto ale chętnych na razie brak,

- uczestnicy to ludzie z różnych środowisk (w dużej mierze również z e-nba east) ale zasadniczo mocno zaangażowani. Czarne owce czyli osoby porzucające drużynę w trakcie sezonu wypaczają wyniki, psują zabawę innym i dostają bana na kolejne rozgrywki - olewaczy nie potrzebujemy,

- rejestracja i zgłoszenie akcesu w odpowiednim wątku (po aktywacji konta przez admina) to dwie wymagane czynności. Potem już tylko yahoo - wypowiadanie się w wątkach, komentowanie draftu/rozgrywek to czynności preferowane, ale nie krytyczne :)

 

Tyle w skrócie - jeśli poszukujecie miejsca gdzie możecie obsadzić - powiększoną w tym sezonie do 8 - liczbę lig, w których można uczestniczyć - zapraszamy do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz Benon też do h2h, ja z chęcią bym sobie pograł, po tym jak swój jedyny sezon w tej odmianie fantasy bodajże wygrałem :)

Miejsca jeszcze są, a czasu mało, więc po tym jak yahoo już aż tak bardzo nie limituje ilości teamów na jednym koncie, myślę, wartoby spróbować, zwłaszcza, że rywalizacja w 3 lidze byłaby z osobami znanymi już z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się, choć zawsze kiepsko mi wychodziło tłumaczenie czegokolwiek. :?

Najprościej jak się da: dwanaście teamów na przykład i kilka różnych kategorii statystycznych (bodajże 9). Jeśli jesteś najlepszy w danej statystyce masz 12 pkt, jeśli najgorszy 1pkt, a ile punktów mają ci pomiędzy to już łatwo się domyślić. Punkty naliczane są w skali roku, czyli jeśli wygrasz w każdej kategorii (co jest całkowicie nierealne) masz ich 108. Z dnia na dzień obserwujesz zmiany w punktach swojej drużyny - czasem jest to plus, czasem minus, wartości rzadko przekraczają 3, a zdarza się i tak, że twój licznik nawet nie drgnie przez kilka dni - jeśli prowadzisz to akurat dobry znak :)

Sloty są ograniczone do 82.

Największą zaletą tej odmiany fantasy jest to, że trzeba się starać zbudować bardzo zbilansowaną drużynę, mocną w każdej kategorii. Nic ci jednak po tym, że jesteś, dajmy na to w zbiórkach, wiele lepszy (pincet zbiórek) od kolesia z drugiej pozycji, bo masz tylko punkt więcej, podczas gdy on może być odrobinę lepszy w asystach (7 yebanych asyst) i również ma punkt więcej.

Starałem się...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam jeszcze jedno wolne miejsce i jedna druzyne moge dolozyc, wiec chetnie sie dopisze, jak by mnie ktos dodatkowo poinstruowal w PMie co gdzie i jak ze szczegółami to by byl luz

 

Roto, h2h, dla mnie bez znaczenia, choc ta druga opcja daje wiecej frajdy, choc i z drugiej strony playoffy bywaja baaaardzo wypaczone, ale to o to chodzi

 

EDIT: zarejestrowalem się, czekam na potwierdzenie i szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pisałem już w dziale East ale pewnie nie wszyscy tam zaglądają - powtarzam zatem i tutaj. Na sznurowadlo.pl - w świetle informacji o starcie sezonu - ponownie ruszyły zapisy do rozgrywek. Keeper niestety już zapełniony jednak wciąż mamy miejsca w następujących rozgrywkach:

- head to head - zbieramy chętnych do 3. ligi. Jeśli liczba potwierdzeń z zeszłego sezonu + nowi chętni przekroczy dostępne ramy - otworzymy 4. ligę

- points - zasady jak w e-nba East

- roto

- budżetówka - draft licytacyjny. W zeszłym sezonie online dopisało 17 z 18 osób, atmosfera przednia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.