Skocz do zawartości

FB#4 (10/11)


air_mj

Rekomendowane odpowiedzi

a_n_d_e_r_y

1. (2) Chris Paul (NO - PG) - oby nie zawiódł mnie jak rok temu - zdrowy bedzie robił spore cyfry.

 

2. (19) Tyreke Evans (Sac - PG,SG) - chciałem go albo lopeza , lopez polecial duzo wczesniej więc cóż, licze na rozwój talentu TYREKA. Na jego plus przemawia, że ma 2 znaczki.

 

3. (22) Al Jefferson (Uta - PF,C) Potrzebowałem wysokich tu został jeszcze bosh, zach. Zaryzykowałem nowy klub, nowe nadzieje :). Oby się nie połamał.

 

4. (39) Marc Gasol (Mem - C) koiec 4 rundy to chyba steal, jedyny dylemat to Noach, ale Gosol chyba wiekszy pewniak (chociaż bez boozera... )

 

5. (42) Rudy Gay (Mem - SF,PF) tu szukałem kogos do zamknięcia s5 ze znaczkiem SF.Jak na 5 runde wydaje się rozsądny wybór. Długo był Roy, ale byłoby to za piekne (poleciał 35).

 

6. (59) Andray Blatche (Was - PF,C) miałem małą nadzieję na walla (szybko prysła (31)) i większą na gryffina (49), więc wybrałem innego młodzieńca - wielką pazere na statystyki - oby grał regularnie.

 

7. (62) Devin Harris (NJ - PG) colisona nie było , jennings numerek wczesniej ktoś mi podebrał, nie było się nad czym zastanawiać. Harris w tym sezonie jako lider NJN bedzie niezłym stealem.

 

8. (79) Anthony Randolph (NY - PF,C) poniosła mnie fantazja, bedzie w s5 bedzie oki, do końca nie ufam kolesiowi, ale ma potecjał.

 

9. (82) Tony Parker (SA - PG) zdziwiłem się, że tak długo nikt Francuza nie zatrudnił, myśle że nie raz zagra na UTILU

10. (99) Tiago Splitter (SA - SF,PF,C) zaimponował mi na MŚ , zobaczymy..

 

11. (102) Eric Gordon (LAC - SG) strzał, spokojnie mógł poleciec w 9 lub 10.

 

12. (119) Greg Oden (Por - C) może wkońcu rozpocznie karierę, myślalem o okaforze, ale i tak by się nie łapał na utila. Tu już poprostu się mało co ryzykuje moze wypali może wyleci.

 

Ogólnie mlody skład, rok temu stawiałem na weteranów + kontuzja CP (w sumie przede wszystkim) i spadłem. Będą chlopaki zdrowe to powinno być dobrze.

Ogólnie liga powinna być wyrównana. Podoba mi się skaład LICHOTÓW (2 PIERWSZE RUNDY bomba), PI3TR45' Team, CorkyCorky(jak dla mnie rose za wcześnie... wiem wiem kogo nie ma do grudnia,która łamaga złamała sobie co i niby, że przez torby leżące na podłodze). NO I ciekawie jest u lubie ciupciać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ja mówiłem: nie draftowac w niedziele.

Zawiany człek lekko a tu jeszcze los był łaskawcą i walnął mi 10 pick.

W życiu nie myślałem że wybiorę Amare, Ba wiekszośc mych wyborów to jakies bliżej nieokreślone i niesprecyzowane błyski w lewej półkuli i pyknięcie w touchpada. Ba, byłem tak kumaty że skończyłem draft bodaj dwie rundy za wcześnie Nelson i ten ostatni kolo polecieli z automatu bo ja już w tym czasie oddałem lapka integrowałem się potem znów się logowałem itd itp. Ogólnie bida. ALe pozytyw też jest bo prócz J.Walla nie ma jakiś ulubionych grajków najebałem graczy PF/C od cholery i bede mógł trejdowac bez bólu serduszka. Chyba pierwszy raz nie mam żadnego Bullsa w składzie. Rose i Noaha zapierniczył mi kolo z serialu "dzień za dniem" a potem myślałem że Denga ktoś juz wybrał jak była moja kolejka.

Tak więc najfajniejszy skład ma dr.Corky

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3d28atNml2ihnFXCuB5eQ9nd2iNE18QLI_d4sK6ZM2uIIvVE&t=1&h=207&w=135&usg=__TCv4qqlDPNfkjdlflPjeNP3ppQc=

 

a nie wygląda na bystrzacha.

 

ps. Sprzedam PF/C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio Team

 

1. (5) Howard - zastanawiałem się tutaj jeszcze nad Gasolem, ale w sumie mieć u siebie najlepiej zbierającego i blokującego zawodnika, to nie odpuściłem, najlepszy C

2. (16) Melo - jedyna obawa to zawieszenie przez klub jak będzie głośno szczekał, ale myśle że pokaże to samo co w zeszłym sezonie

3. 25) Westbrook - najbardziej atletyczny PG, to co pokazał na MŚ do mnie przemawiało, a pozatym z zezonu na sezon jego cyferki stale rosną, w tym roku Batmanem bedzie Durant a on jest jego Robinem :)

4. (36) Brooks - nie wiem co mnie napadło, to chyba ten kebab, drink lub inna zwida w tym momęcie mi zaskoczyła, a mogłem np. JJ Noah, Westa wybrać, o co najmniej 2 rundy za wcześcnie, bust

5. (45) Aldridge - peny i stały zawodnik i tego od niego oczekuje

6. 56 ) Pierce - KOLEJNY PEWNIAK, NIECH TYLKO ZAGRA W 65-70 grach sezonu a będę zadowolony

7. 65) Scola - jak na 7 runde solidny wybór, a nie wiadomo co tam z Yao będzie,ale o tym w nastepnym odcinku (wyborze)

8. 76) Stuckey - ktoś te punkty musi w Pistons zdobywać, wiec myśle że solidnie wybrałem

9. 85) Lopez - tutaj postapiłem niczym Thomas w NY podpisując słynne mięso z Sonic po udanej 1 rundzie w PO - bust jak huj

10. 96) Calderon - kurcze jakoś w chłopa wierze, może już po kontuzjach nie ma śladu, a jak nie to go pogonie

11. 105) Yao - jak będzie grał 30 minut steal, jak 20 wypad z baru

12. 116) Terrence Williams - a co mi szkodzi, końcówke sezonu miał udaną, jak bedzie s5 bedzie ok

 

oczywiście mierze w 1 miejsce :)

 

ale będzie ciężka walka ze składem ai3 - naprawdę solidne wybory, i Lichoty skład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lichoty

 

1 rundka - Deron - od kiedy dowiedzialem sie ze mam 8 pick to wiedzialem ze go łykne 60 bedzie

2 rundka - Kobe - jak zobaczyłem że jeszcze został to zakwiczalem i wzialem. Kobe 55 musi miec

3 rundka - Zach - nie wygląda a tak gra ze... Mysle ze 55 na mecz utrzyma

4 rundka - Love - bez Jeffersona 55 bedzie

5 rundka - Jamison - SF był potrzebny, no wiec wzialem. Ktos w tym teamie grac musi powyzej 50

6 rundka - Davis - czesto stęka, ale ostatnio 50 mial, to i teraz bedzie miał, se pomyslalem i wzialem

7 rundka - Caman - łamaga, ale 45 potrzebne

8 rundka - i tu juz tesciowa zaczela wybierac - Beasley - szybciej lata niż potrzeba i mysli kiedy rzucic jak juz rzuci. Strat bedzie bez liku, wiec chyba nie zagosci na utilu. On i Love beda punktowac w tym teamie

9 rundka - Turkoglu - turasów nie lubie ale pomyslalem ze po cos do nowego klubu przyszedl

10 rundka - Turner - Evansa nikt rok temu nie wzial w drafcie w mojej lidze. On jezdzi do niego na polo

11 rundka - Okafor - 40 robi i wystarczy

12 rundka - Prince - ksiaze 40 da rade

 

Jak Davis i Caman nie beda stekac to dolacze do brata w fb#2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.