Skocz do zawartości

[10/11] FBL 5


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

FBL East 5

1. Artek [6615147]

2. Geddo

3. piotreksuper [501779]

4. bulek [12068486]

5. hesu [10487601]

6. mzk

7. Keyceltics [3163131]

8. sto [1451741]

9. Answer03 [4787356]

10. Dziembus [2363550]

 

Podawajcie panowie swoje namiary, wypowiadajcie sie, kiedy draft itd...

 

Aha, to, że założyłem temat, nie znaczy, że będę komishem. Przekazuję pałeczkę GeDDo, myślę, że on będzie finiszował :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie dostac do ligi :D

 

gg:3163131, tylko jakby co to niech nikt nieoczekuje na "dostepny" bo nigdy nie jestem, ale pisac mozna;]

 

Co do draftu to niech ktos zapoda jakies propozycje, terminy, bo u mnie to zalezy od pracy i studiow, no postaram sie jakoś dopasowac, ale lepiej jakby bylo kilka opcji to na którąś sie napewno dogadamy :)

 

Pzdr chlopaki i dziewczeta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ze dopiero teraz pisze, ale nie bylo mnie od niedzieli i dopiero dzis wrocilem. co do komiszowania, to moge sie tym zajac jesli jeszcze nikogo innego nie wybraliscie. jednak najlepiej by bylo, jakby osoba ktora grala w fbl5 w poprzednim sezonie i gra w tym rowniez, zalozyla lige na yahoo na tych samych ustawieniach i podala wszystkim uczestnikom namiary na lige na PM. pozniej natomiast bedzie mogla przekazac mi komiszowanie, poniewaz taka opcja na yahoo jest dostepna. jesli nie ma takiej osoby, to sam zaloze lige dzis wieczorem albo jutro. jest tylko jeden maly minus, ze w piatek z samego rana znowu wybywam. no i moge byc znowu bez dostepu do netu.

 

moje gg 1532173, jesli sie nie pomylilem. jednak na gg malo kiedy zagladam. wiec najlepiej pisac PMy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liga zalozna na ustawieniach jakie otrzymalem od Szaka. prosilbym o sprawdzenie czy sie wszystko zgadza w ustawieniach. dane do ligi wyslane wszystkim tym, co sie wpisali juz w tym topicu. wiec prosilbym o sprawdzenie wiadomosci na forum. dane do ligi nie zostaly wyslane do Artek'a oraz mzk. jak sie wpisza, to prosilbym aby ktos z Was przeslal im dane. ja jak juz pisalem, od piatku nie bede znowu mial dostepu do internetu.

 

aha, draft ustalilem wstepnie na 20 pazdziernika (sroda) na godzine 21.00. jesli komus ten termin nie pasuje, prosilbym aby sie wpisal i podal inna opcje uwzgledniajac jednoczesnie wypowiedzi innych w odniesienu do terminu draftu. jesli chodzi o mnie, to weekendy u mnie raczej odpadaja. w inne dni sie dostosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.