Skocz do zawartości

[10/11] FBL 4


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

sorry, moje niedopatrzenie - dostales juz pmkę, nadal nie odzywa sie borys, a dostal i pm i gg...

 

Wyslalem chyba juz wszystkim pmki z namiarami, jesli do jutra do 15:00 nie zarejestruja sie wszyscy, to drat przekładamy (wstępnie) na za tydzien i ewentualnie będziemy cos dalej potem ustalać. Jesli wszyscy siezbiorąto draftujemy jutro o 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, moje niedopatrzenie - dostales juz pmkę, nadal nie odzywa sie borys, a dostal i pm i gg...

 

Wyslalem chyba juz wszystkim pmki z namiarami, jesli do jutra do 15:00 nie zarejestruja sie wszyscy, to drat przekładamy (wstępnie) na za tydzien i ewentualnie będziemy cos dalej potem ustalać. Jesli wszyscy siezbiorąto draftujemy jutro o 20:00

Rada od doświadczonego komisza: jeśli macie draft na jutro wyznaczony i większość się zarejestrowała to draftujcie jutro.

Daj Julius jakiś deadline do kiedy można się zapisać, a po tym deadlinie rób swoje, czyli zamykaj ligę i ustalaj kolejność.

Z doświadczenia wiem, że przekładanie draftu nie ma sensu, bo w kolejnym terminie komuś nie będzie pasowało, wypadnie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, ja zrobię tak, jak wy zadecydujecie.

 

Gdyby chodzilo o jakąs nową osobę, ktora ma 20-30postow, to przystalbym na to bez wahania, bo nie wiadomo, czy sie pojawi czy nie, a i Gabroś i Borys nowi nie są, wiec mysle, ze warto by było na nich poczekać...

 

Wraźcie swoje zdanie ludzie, do 1 terminu draftu mamy jeszcze ponad 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie warto na nich poczekac tylko... ile bedziemy na nich czekac? i czy w ogole sie doczekamy? Grabos nie napisal w tym temacie zadnego posta, Borys podal tylko nr gg. moze nie jestem osoba ktora powinna ich oceniac, ale wg mnie jak ktos nie ma czasu zeby chociaz zajrzec na forum czy odpalic gg to powinien zrezygnowac z udzialu w lidze.

 

no i tak jak pisalem wczesniej, 17 pazdziernika nie za bardzo mi pasuje, wolalbym draft w srodku tygodnia, tak jak napisal JaBoOl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys ma czasem tendencje do znikania, z tego co zauważyłem, jest adminem wiec powinien sie pojawic prędzej, czy poźnej... :)

 

Mozemy przełozyc draft na srodek nie tego, a kolejnego tygodnia, jesli się nie pojawią... mi się wydaje, ze po prostu fajniej grac w 10 niz w 8... tak jak pisałem - inne ligi nie spieszą sie jeszcze z draftem, wiec my chyba tez nie musimy...

 

dajmy im przyszły tydzien na rejestracje, jak ich nie bedzie to jakis termin się wymysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadaloby podjac juz jakas decyzje :P podstawowe pytanie: ktos jeszcze wierzy w to ze Borys pojawi sie na forum? :D oczywiscie lepiej by bylo jakby sie pojawil, ale w 5. lidze wlasnie sie zastanawiaja czy warto zagrac w tym sezonie w 11 osobowym skladzie wiec...

 

co do terminu draftu- sroda mi niestety nie bardzo pasuje, zdecydowanie bardziej wolalbym czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.