Skocz do zawartości

Dobre filmiki, hajlajty itp.


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Udonis Haslem 43 lata, 20 sezon w NBA, 24pkt. i jego ostatni mecz w regularze.. Łezka się w oku kręci.. Pamiętam jak jeszcze na limitowanej czasowo neostradzie na starym e-nba przeczytałem, że Miami podpisali nieznanego mi w ogóle Udonisa Haslema.. z jakiegoś powodu na początku myślałem, że to jakiś guard :) 

Udonis you did it agian!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

wyskoczyło mi na YT w reko i nawet spory kawałek obejrzałem

mocno niedoceniany był tamten skład, GOAT Harden i dobry supporting cast. 

No, ale tak szczerze, ciekawie się ogląda to co gra USA no i  ogóle Splash Bros o jakies 10kg młodsi, Harden & DAvis po 15-20kg. Curry to w ogóle gra tam jakąś czwarto / piąto opcje, niezły mindfuck. 

Serbia strasznie słaba się zdaje, choć dostali taki shooting streak USA na poczatku, że może im się odechciało grać. A może nie umieli, nie wiem. Teodosic, Bielica & Krstic ze starych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły konkurs wsadów na naszej rodzimej ziemi. Filip Pawełka robi rozpierdol już teraz, niesamowity power przy wsadach a jak jeszcze rozszerzy repertuar wsadów to może iść w świat. Następca Lipka się szykuje...

Jeden szczegół, tak na oko to mi nie wygląda na pełne 3.05cm, ale może...

 

Edytowane przez n_i_m_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Warto sobie przypomnieć jakim motorycznie kozakiem był Blake w prime.Gracze pokroju Anthonego Davisa czy dzisiejszego Banchero wyglądają przy nim strasznie "kwadratowo" Naszło mnie na ten film bo gdzieś ostatnio widziałem jakiś ranking z dupy gdzie Davis był anonsowany jako najlepiej kozłujący PF ostatnich kilkunastu lat.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.