Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie nba league pass. Trochę czytałem w internecie jak i zapoznałem się z pakietem jaki oferuje nba league pass ale mimo to do końca nie wiem jak to działa. Czy jeśli wybiorę nba league pass na cały sezon to mogę oglądać powtórki czy tylko live stream? Czytałem też, że jeśli stacja telewizyjna ma wyłączność w transmisji to nie da się oglądać meczu przez geolokalizację np. jak espn streamuje mecz to w Polsce nie da się oglądać. Mnie głównie interesują powtórki spotkań a nie transmisje live. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soixante napisał:

Czytałem też, że jeśli stacja telewizyjna ma wyłączność w transmisji to nie da się oglądać meczu przez geolokalizację np. jak espn streamuje mecz to w Polsce nie da się oglądać. 

Jest. Meczy z c plus chyba nie można oglądać na Lp tak samo jak byłeś w USA to mecze ogólnokrajowe też były w lp zablokowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo nie jest dostępny. Rano z odtworzenia tak. Ogólnie bierz i się nie zastanawiaj. Mimo problemów technicznych w okresie darmowego triala gdzie chyba jest za dużo odbiorców to jedna rzecz wkurza. Spoilerowanie wyników nawet jak włączysz opcje off results

Reszta warta pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Na żywo nie jest dostępny. Rano z odtworzenia tak. Ogólnie bierz i się nie zastanawiaj. Mimo problemów technicznych w okresie darmowego triala gdzie chyba jest za dużo odbiorców to jedna rzecz wkurza. Spoilerowanie wyników nawet jak włączysz opcje off results

Reszta warta pieniędzy. 

Ten trial działa tak że podpinam mastercarda i dopiero po tygodniu pobiera opłatę? Ten season pass jest też na playoff? 
@edit 
Z tymi restrykcjami to źle przeczytałem. Blackouts są tylko w US i Kanadzie. 
Every NBA game is available with NBA League Pass in every country except the US and Canada. Blackout restrictions exist because local and national content providers have certain exclusive rights to televise live games and content. The audio of games that are blacked out will be available to listen live

Edytowane przez soixante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z telefonu łącze się tv i jest bardzo dobrze. Bez dodatkowych aplikacji wbudowanych 

4 godziny temu, soixante napisał:

Problemy techniczne? Możesz rozwinąć? 

Poczytaj komentarze wcześniejsze. Czasem ktoś narzekał na lagi. Może to kwestia sprzętu lub internetu. Ja nie mam problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjebała się strona bo nie mogę się nawet zalogować?

Coś skopali bo na Firefoxie strona źle działa.

15 godzin temu, ignazz napisał:

Ja z telefonu łącze się tv i jest bardzo dobrze. Bez dodatkowych aplikacji wbudowanych 

Poczytaj komentarze wcześniejsze. Czasem ktoś narzekał na lagi. Może to kwestia sprzętu lub internetu. Ja nie mam problemów. 

Jak to robisz? Nigdzie nie widzę możliwości przesyłu na TV.

Dobra znalazłem Smart View u siebie ale ledwo da się oglądać przy takich lagach...

 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, vonBaron napisał:

To chyba wina niskiego uploadu, ja przez UPC mam żałośnie niski upload. 

mhm, same shit, jedynie tv z wejściem na kabel z routera by tu pewnie pomógł 

na przykład granie w ps4 przez wi-fi a z kablem to dwa różne światy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.