Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem krotki tescik na potrzeby odpowiedzi i rzeczywscie cos jest nie tak- niby jakosc zyleta ale po 1.5 min zwis i musialem przewinac do przodu zeby ruszylo. I tak w kolo Macieju. Moze to jeszcze poprawia? Wolalem apke niz smart view z telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vonBaron napisał:

Ja bym chciał wiedzieć czemu cały czas nie ma appki na webOS? Tak bardzo NBA ma wywalone na inne TV niż te z Adroidem?

Jeśli ma działać tak samo, to nie ma czego żałować, serio. Aktualnie stream Nuggets padł i jest mecz bez komentarza i bez scoreboarda, choć to akurat nie musi być wina apki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyskakuje u mnie napis 

"A generał error occured: Cannot create AudioTrack" i nie mogę oglądać meczu. O co tu chodzi? Żeby było ciekawiej, problem występuje na tvsticku, w telewizorze nie mam problemu. Ale do tej pory mogłem oglądać na 2 sposoby.

Jest opcja żebym nie widział wyniku spotkania na ikon e.meczu do obejrzenia?

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Tak, właśnie po odpaleniu lokalizacji to się działo.

W ogole rok temu ta apka na telefon była tak spoko,  nie wiem co oni odjebali jak tyle narzekania jest

Zmienił się dostawca softu na Microsoft i szok bo ludziom co chwilę coś nie śmiga, w przeszłości problemy były tylko z jakościa obrazu, reszta działała perfekcyjnie 

nie miałeś żadnych problemów na PC?

2 minuty temu, ptak napisał:

Jest tanio, jest Microsoft, jest słabo 

ja już wiem, że muszę zabezpieczyć się streamami na PO bo nie zniesie zacinek lub ciągłego przeskakiwania z HD na 360p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zmienił się dostawca softu na Microsoft i szok bo ludziom co chwilę coś nie śmiga, w przeszłości problemy były tylko z jakościa obrazu, reszta działała perfekcyjnie 

nie miałeś żadnych problemów na PC?

ja już wiem, że muszę zabezpieczyć się streamami na PO bo nie zniesie zacinek lub ciągłego przeskakiwania z HD na 360p

Na lapku jest gitara, wszystko smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.