Skocz do zawartości

NBA League Pass


amaavel

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, vonBaron napisał(a):

Albo mi się wydaje albo po dwóch meczach sezonu jakość streamów znacznie spadła, mam wrażenie jakbym oglądał jakiś piracki stream...

U mnie na Apple TV obraz cud, miód, orzeszki. Ale tylko w przypadku całych meczów. 10-minutowe skróty są w zdecydowanie gorszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem o polnocy na tv żeby sobie zasnąć przy meczu raptors sixers ale po 3 min pojawił się czarny ekran, żaden stream nie działał, potem próbowałem inne rzeczy to żaden nawet filmik, skrót, czy stary mecz, wszedzie był tylko czarny ekran jak włączałem. Masakra. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2023 o 00:51, vonBaron napisał(a):

Nie mam Gejfona tylko Szajsunga.

Strumieniowanie z telefonu Samsunga dziala jak zloto- korzystaj z opcji Smart View. Strumieniuje na tv Samsunga wiec to moze ulatwiac sprawe, ale kiedys udostepnialem tak prezentacje na tv Sony i zdjecia na LG i tez bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2023 o 09:30, Borys napisał(a):

Może mnie ktoś poprawi, ale streamiwanie z telefonu zawsze upośledza trochę jakość. Najlepiej mieć tv z androidem lub kupić Chromecasta. Osobiście z Xboxa włączam, ale mam wrażenie,że na drugim tv gdzie mam androida jest trochę lepszy obraz.

Zależy jaki streaming.

Jeśli jest to bezpośredni streaming obrazu - to tak. Jeśli natomiast korzystamy z AirPlay który oferują urządzenia Apple to nie. AirPlay nie jest bezpośrednim streamem a przekazaniem obrazu wyświetlanego na inne urządzenie do którego się dopasowuje i uruchamia w formie odpowiedniej dla danego urządzenia (np. w jakości odpowiedniej dla TV).

Innymi słowy AirPlay zachowuje najwyższą, możliwą jakość i oferuje obraz bezstratny. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, mam prośbę o pomoc, wykupiłem LP - mam projektor Epsona na Android tv. Zainstalowałem apke, mecz idzie, ale bez obrazu 😂 tzn. Mam czarny obraz, słychać komenty, mogę przesuwać trwanie, ale nic nie widzę 😉 na kompie wszystko śmiga, ale u know, projektor to projektor. Pomożecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tomek napisał(a):

Jeśli to nie wina LP, to może zmniejsz rozdzialke na projektorze.

Zrobiłem wszystko co support zaleca, napisałem do nich, we will see. Z rozdzielczością sprawdzę. Trochę słabo, ale po kilku postach tutaj widzę, że ta apka jest po prostu zjebana 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, takie pytanie mam.

Mam LP od kilku sezonów i płaciłem za niego 25zl miesięcznie. W czerwcu musiałem zmienić kartę kredytową i nie podałem nowego numeru tej karty. I tu pytanie. Czy jak teraz uaktualnię dane karty to z konta będą dalej zabierać mi 25zl czy już po nowej stawce za LP??

Miał już ktoś z Was taką sytuację kiedyś?? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 16:49, vonBaron napisał(a):

Jak udostępnić apke nba na TV? U mnie jest nieaktywny przycisk udostępniania... 

U mnie pojawia się dopiero, gdy tv sie na dobre załaduje. To jest Sony Android, więc chwilę to trwa. Czyli jeszcze ze 2-3 minuty po włączeniu tv przycisk na komórce jest nieaktywny, a potem się aktywuje. Za to w tym roku mam dużo gorszą jakość. Co ciekawe, tylko z odtworzenia, na żywo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie do końca wiem czy w dobrym miejscu piszę, ale miałbym do współdzielenia konto NBA LP Premium z pełnym dostępem. Jeżeli jest ktoś zainteresowany, to zapraszam w prywatnej wiadomości.🙂

Edytowane przez 111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy ktoś wie jak uruchomić league passa na tv lg oled seria A z 2022r. Apki na tv nie ma, przez przeglądarkę jak wejdę na główną stronę to mi wyświetla biały ekran. Nie działa mi również poprawnie transmisja ekranu z  telefonu(realme 9pro +) na tv lg. Dźwięk jest wszystkie przyciski się pojawiają(przewijania itp) natomiast nie ma obrazu. Od razu też zapytam jakie jest najtańsze urządzenie zewnętrzne które pozwoli mi na oglądania league passa z mojego tv lg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.