Skocz do zawartości

Moje NBA 2k11


Bisak99

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ale te staty na koniec filmiku gdzie zdobył 51 pkt mnie rozwaliły, highlightsy też coś podejrzane, mianowicie 51 pkt, 0 asyst, 1 zbiórka i 2 bloki... śmiem twierdzić iż połowa punktów z kontry, po każdym rzucie rywala sprint do przodu :mrgreen:

 

Swoja drogą w nba 2k10 grałem jako sg, prawie go wymaksowałem w 2 sezonie chyba i mimo to coś podejrzanie słabo rzucał za trzy, bo w każdym meczu szedłem na rekord trójek i tylko raz mi kosmicznie siedziało - trafiłem łącznie 9. Teraz w wersji nba 2k11 dopiero ostatnio coś ruszyłem my player i zacząłem grac jako center, próbuje z niego zrobić defensive force, pkt planuje jedynie zdobywać po zbiórkach w ofensywie, ewentualnie kontrach i jeszcze długa droga przede mną, bo raptem 20 meczy za mną. Generalnie ostatni raz grałem w tą grę jeszcze w tamtym roku, teraz po wgraniu patcha idzie odczuć różnicę na plus i jest nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To może ja też się podzielę :D

Jestem SG , pochodzę z Uniwersytetu Memphis ( jak D.Rose) ;D

No więc tak wcześniej miałem podobną postać , niestety save padł ( oczywiście staty inne)

Na wszystkie pytania od razu odpowiadam , że jestem biały :D Ostatnią nadzieją jestem.;>

Najpierw podczas draft combine notowałem d-d ( 25,5 PPG , 10,2 RPG)

W drafcie zo0stałem wybrany przez New Jersey Nets w 1 rnd z 27 pick ...

Niestety zupełnie nie czułem zespołu , przez co poprosiłem o wymianę do bulls po 4 spotkaniach już tam byłem.

1 spotkanie zacząłem jako starter , 1 kwarta zakonczyła się 4 asystami i 2 pkt po kontrze.

Cały mecz zakończyłem z wynikiem 15 pkt. 5 ast i 4 reb . Ogólnie myślę , że debiut w drużynie nie najgorszy chociaż czułem niedosyt.

Niestety mecz przegraliśmy. Narazie nie jestem wybitną postacią w drużynie notuję słabe 16 PPG , 4APG i 4,4 RPG ...

Nie wiem dlaczego na starej postaci notowałem średnio 33PPG jednakże prawie nie miałem asyst i zbiórek.

 

Myślę , iż winą jest mój większy udział w grę kombinacyjną drużyny szukam Booza na wolnej pozycji , bądź Rose'a wjeżdżającego pod kosz . ;D

Ogólnie w tej drużynie czuję się jak w domu ;D

 

Śledźcie moją karierę , myślę , że co tydzień na weekendy będzie podsumowanie wyników i osiągnięć :) Pozdro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, Bisak i Pepper mnie zainspirowali, chyba zacznę grać w nba znowu. Mam nadzieję, że wybiorą mnie z wysokim pickiem i jak później zarządam trejdu do Majami to może zostanę emwipi. Będę się dobrze uzupełniał z Dywane Wade, Boszem i LeBrownem Jonesem bo wydaje mi się, że super się rozumiemy na parkiecie. Mój plan jest taki żeby grać piken rolle i zrobić rekord trójek - wrzuce filmik za pare dni i powiem czy mi sie udało!

 

Ocencie kto z nas jest lepszą gwiazdą koszykówki jak dam filmiki i relacje z tego co zagrałem - ja czy oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie Lucc , a swoją drogą na jakiej pozycji chcesz grać ?? ;) PG ??? Ja na tamtej postaci miałem 334 trójki in one season ( serio) , zobaczymy czy mnie przebijesz :D

Ja filmików nie będe wrzucał bo nie umiem ...

No chyba ,że ktoś mi wyjaśni jak mogę nagrać filmik ????? np. właśnie Player of The Game czy cuś ????

 

Ja póki co będe zdawał relacje :D Liczę , że wątek odżyje ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.