Skocz do zawartości

WYBORY MODERATOROW 2005 (+ inne zmiany i wstepne ustalenia)


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszla pora, by odswiezyc troche sytuacje na forum i wprowadzic pare zmian. Najwazniejsze beda wybory na moderatorow. Dostalem od Borysa wolna reke, by wprowadzic troche proponowanych przeze mnie zmian. Nie bedzie zadnej rewolucji, ale tak, jak wspomnialem, odswiezenie i dostosowanie starych zasad do obecnych realiow.

 

Chodzi o to, by forum zyskalo troche wiecej elastycznosci. Dlatego pieciu (5) moderatorow wybranych w glosowaniu powszechnym (ale beda ograniczenia) bedzie moderowalo nie tylko dzial "NBA", jak bylo dotychczas, ale rowniez "Inne". To dwa najwazniejsze miejsca na forum. Nie bedzie tez zadnych parytetow dla czlonkow redakcji, wiec nie ma czegos takiego, ze ktos z ich/nas musi znalezc sie w piatce modow. Dotad tak bylo, choc w wyborach i tak ktos sie dostal, wiec i tak nie trzeba bylo tego w zaden sposob egzekwowac.

 

Redakcja (jesli spojrzycie na strone glowna, to widac, ze istnieje grypa o tej nazwie, ktora moderuje w paru miejscach) wycofa sie tez ogolnie z moderowania w paru miejscach. To stary "bezpiecznik", ale juz nie bedzie potrzebny, zreszta rzadko wykorzystywany byl.

 

Generalnie troche wiecej luzu i chec przekazania "wladzy" forumowiczom. Ale jest tez druga strona medalu. Na samej gorze i tak beda, jak obecnie, administratorzy (Borys i Loqsh1). Nie musza oni zajmowac sie moderowaniem, bo od tego beda inni ludzie, ale moga ingerowac w ich decyzje, gdy zajdzie potrzeba. Czyli wiecej luzu po stronie ludu :wink: , ale z mozliwoscia interwencji, jesli cos bedzie szlo niewlasciwie. Tutaj chcialbym uczulic, ze jak ktos zostanie modem, to niech dziala jako mod, a nie znika na dlugie miesiace, bo wtedy np. bedzie okazja do takiej wlasnie interwencji. Administratorzy wyznaczaja tez modow do dzialow innych niz "NBA" i "Inne".

 

Lekko zmodyfikowany pod katem tego, co napisalem powyzej, moze tez byc regulamin. Zreszta trafi on tez do dzialu "Inne", zeby byl lepiej widoczny. A moze nawet do niektorych innych, publicznych dzialow tez...

 

Zmiany, jakie zajda (wg dzialow):

- NBA - wybory, 5 modow

- NBA Live - do modow bedzie dopisany Gumbi, grupa Redakcja wypadnie, co do Cartera#15 - bedzie sprawdzona jego aktywnosc z ostatniego czasu, bo jakies sygnaly dochodzily...

- FBL - bez zmian

- Typowania - Lord wypada, zostaje Gimmie, dojdzie PI3TR45.

- fora druzyn - bez zmian

- Download / Torrent - bez zmian

- Inne - wybory (ci sami ludzie, co do NBA)

- Tapety NBA - moderowac beda Karczuś i PI3TR45, Redakcja wypada.

- E-NBA.pl - tutaj dalej bedzie moderowac tez odswiezona grupa pod nazwa Redakcja

- Dzial Moderatorski - tutaj wstep uzyskaja tylko moderatorzy

 

Teraz WYBORY.

 

Proponuje najdalej do konca czerwca zebrac grono kandydatow, a z poczatkiem lipca glosowac przez pare dni. Co do techniki glosowania (tzn. punktacji i tego, ile ksyw wskazywac), to ustali sie to jak przyjdzie pora glosowania. Najpewniej bedzie wskazywanie na max. 5 ludzi i kolejno 5, 4, 3, 2 lub 1 punkt. Potem suma i gotowe. Wyloniona zostanie nowa grupa modow jako calosc, choc moga do niej wejsc tez ludzi sprawujacy te funkcje obecnie. Chodzi o to, ze nikt nie ma nic na starcie zapewnione, nie jest to zadne uzupelnienie czy wymiana itp. Glosowac moga tylko forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie na forum pol roku temu lub dawniej, czyli (zeby przyjac jakas granice) ci, ktorzy zarejestrowali sie nie w 2005 roku. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postow. Jak ktos jest krocej, a mialby naprawde zaslugi, bylby znany, sporo postow, to mozna udzielic indywidualnej dyspensy :wink: od tej zasady. Ale to wyjatkowe przypadki.

 

Tak wiec czekam na zgloszenia. Apeluje o rozwage, zeby nie zglaszali sie ludzie, ktorzy nie sa pewni, czy daja rade. Niech to beda ludzie aktywnie piszacy (nie musi byc duzo, ale zeby to byli ludzie w miare widoczni i kojarzeni), a jesli nie, to chociaz tacy, ktorzy czesto czytaja forum i nie znikaja na dlugie tygodnie, miesiace. Ostatnio bywalo ciezko pod tym wzgledem z Fokcikiem i Ny_Pixo. Tak wiec ewentualni kandydaci, niech przemysla kandydature, a glosujacy niech roztropnie dysponuja swoim prawem wyborczym :) Od siebie dodam, ze roboty nie jest wiele jak na 5 ludzi i sprowadza sie to glownie do spraw porzadkowo-opiekunczych typu dzielenie tematow (gdy pojawiaja sie w nich offtopiki) albo usuwanie jakichs dodawanych luzno ogloszen czy tematow powielajacych cos, co bylo omawiane gdzie indziej itp. Bluzgow i jakichs przykladow ewidentnego chamstwa raczej u nas nie ma. Tylko ze trzeba byc w tej dzialalnosci sprawnym, a w tym duza role odgrywa czesta obecnosc na forum. Widzisz - dzialasz.

 

Ja zglaszam swoja kandydature. Czekam tutaj na kolejne. Ewentualne watpliwosci i dalsze wyjasnienia beda omawiane w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie troche wytlumaczyc, poniewaz w tym sezonie zaczelem studiowac, planowalem zalozyc internet na stancji, niestety to nie wypalilo i z wiadomych przyczyn nie mialem dostepu przez neta (nie liczac weekendow ). To tyle na moj temat. Oczywiscie nie zglaszam swojej kandydatury bo w nastepnym sezonie bedzie podobnie.

 

Szak widze ze wzieles forum w swoje rece :)

Ja natomiast zglaszam kandydature Spabloo, znam skromnosc tego czlowieka i obawiam sie ze pominie siebie w tym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo wstępne : Najwyższy czas w końcu posprzatać. Aczkolwiek był to rok niezwykłe udany pod wzgledem rozwoju serwisu o wiele nowych stron to forum i główna strona chyba troszeczke słabiej ostatnio jednak się prezentuje co do konkurencji, nie można mieć wszystkiego.:x.

 

Pamiętam ze byłem zły gdy nie dano Spabloo moda ale może i ten fakt sprawił ze pozostał jednym z nielicznych wciąż wiecznie żywych legend tego forum. Mam nadzieje że teraz nie będzie zadnych wątpliwości .. bo karierowiczów nie potrzeba.. pozdr Spree,Pixo.

 

Chyba nie w tym temacie będziemy juz głosować choć nie bedzie żadną rewelacją jeśli powiem że wśród moderatorów NBA widzi mi się zwłaszcza dodanie w/w Spabloo oraz Josepha. Osoby nie tylko doświadczone mające swoje zdanie ale od dawna wyznaczające kierunek rozwóju tego forum.

Oczywiście to z nowości .. reszty bym nie zmieniał.

 

Pietras moderatorem typowań.Już dawno o to prosiłem mam nadzieje ze wszystko będzie teraz sprawnei w zwiazku z tym.

 

Pozdr redakora naczelnego:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zglaszam kandydature...

Hehe, no tak, tradycja ciagle zywa i w tym roku tez widac nie obejdzie sie bez wypychania przed szereg "ochotnikow" :wink: No Spabloo moglby byc. Ja bym jeszcze wskazal PI3TR45'a, bo on jest zbyt wstydliwy, by sam to zrobic :wink:, ale jest aktywny na forum i nie raz widzialem, ze ludziom zakladajacym niewlasciwie tematy (ktore usuwalismy) zdazyl wczesniej wrzucic posta z wyjasnieniami, gdzie co powinien zrobic. Tak wiec jest oblatany po forum. Podobnie zauwazylem KarSp i Joseph (tutaj z nutka dyktatora, wiec jakby co to uwazajcie :wink: ).

 

Tak mysle, ze jakby z czasem ktos aktywny przestal byc aktywny z jakiegos powodu (jak np. pisal Fokcik albo mial byc karierowiczem - jak Pixo :P ), to wtedy mozna by siegnac do wynikow tego glosowania, co bedzie i brac nastepnego z listy wynikow, i zastepowac nim tego "zdezaktywowanego".

 

BTW, dzial Download / Torrent (zajrzalem wlasnie) cos nieaktualny. Ostatnie posty sprzed ponad miesiaca. Tez by warto tam sprawdzic, co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze wskazal PI3TR45'a[...] Joseph (tutaj z nutka dyktatora, wiec jakby co to uwazajcie :wink: ).

Tak prawdę mówiąc, to my z Pietrkiem pod wzgleem "dyktatorstwa" o które mnie posądziłeś wcale się tak nie różnimy, no moze z tą różnicą, że ja jestem nie po Twojej lndrynkowej stronie :roll: . To chyba stąd te faworyzowanie :?:

Zastanawiałem się dłuższy czas, czy wziąć udział w tym głosowaniu na moderatora i właśnie Twój post był czynnikem przeważającym szalę. Postanowiłem bronić swojej nadszarpniętej opinii i utrzeć Ci nosa :wink:

Także już oficjalnie- zgłaszam swoją kandydaturę :!:

A przy okazji również chcę wspomnieć o osobie Keya (choć pewnie niedługo sam się zgłosi) którego nie powinno zabraknąć w gronie modów. Szaka, Pietrka i spabloo oczywiście podawać nie musiałem, bo to rozumie się samo przez się.

 

Co to by było jakby w gronie modów było dwóch landrynków a tylko jeden człowiek broniący sprawiedliwości (byłoby nie po równo :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji również chcę wspomnieć o osobie Keya (choć pewnie niedługo sam się zgłosi) którego nie powinno zabraknąć w gronie modów.

Thx man za zunanie.

Ja swoja kandydature zglaszam. Po mimo oderwania od forum w zeszlym roku na wiosne, glownie poczatek i srodek PO zaczalem znow znajdywac czas i czerpac nie samowita przyjemnosc z pisania tutaj.

Innych kandydatur nie bede podawal, iz uwazam, ze kazdy kto sie czuje na silach wlasna kandydature powinien wysunac. A kto moim zdaniem powinien zostac modem ujawnie w glosowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zglaszam kandydature Spabloo, znam skromnosc tego czlowieka i obawiam sie ze pominie siebie w tym temacie

Skromny to może nie jestem ;), ale prawdę mówiąc po przeczytaniu tematu (jeszcze bez postów Fokcika i gimmiego) wcale nie miałem zamiaru się wyrywać do kandydowania. Moim planem było wystartować w wyborach na prezydenta, albo chociaż do Sejmu :lol: .

 

A tak na serio to chodzi raczej o to, że nie mam zbytniej ochoty sprzątać po innych. Tym bardziej, że Szak napisał o dziale "Inne", w którym kompletnie nie czuję klimatu. Z drugiej jednak strony bycie moderatorem daje czasami możliwość kierowania dyskusji na właściwe tory (jedynie słuszne :)), a ta perspektywa wydaje się na tyle kusząca, że postanowiłem iż "bendem" kandydował. Może w ostatecznym rozrachunku okaże się, że użytkownicy znów się zlitowali i zabrakło mi jednego głosu ;).

 

Co do techniki glosowania (tzn. punktacji i tego, ile ksyw wskazywac), to ustali sie to jak przyjdzie pora glosowania.

Mam nadzieję, że tym razem głosowanie będzie tajne, a to jak głosowali poszczególni userzy poznamy wraz z ogłoszeniem wyników, albo nie poznamy wcale. Poprzednie dwie edycje nie dawały w pełni obiektywnych rezultatów, bo wszyscy je na bieżąco znali, co mogło powodować oddawanie głosów na swojego faworyta przy jednoczesnym pomijaniu innego kandydata bezpośrednio z nim walczącego (a przy tajności głosy mogli dostać obaj). Tak mi się przypomniało, bo jakoś w końcówce II wyborów zacząłem się niebezpiecznie zbliżać do Gumbiego i Fokcika :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, dzial Download / Torrent (zajrzalem wlasnie) cos nieaktualny. Ostatnie posty sprzed ponad miesiaca. Tez by warto tam sprawdzic, co i jak.

No tak :] ... hmm hmm hmm nie wiem co mam powiedzieć, troche mi wstyd za zaistniałą sytuację. Zdecydowanie by sie przydał jakiś nowy człowiek w tym dziale. Postaram sie cos nadrobić tam.

Pytanie czy w tym rodzaju forum da sie zrobić poddział w forum.. cos zebym mógł podzielić to forum na oddzielne fora jak torrent, dc, emule itp. Jak sie da to prosze o szubka odpowiedz (+ to ze postaram sie skontaktowac z Borysem).

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie dwie edycje nie dawały w pełni obiektywnych rezultatów, bo wszyscy je na bieżąco znali, co mogło powodować oddawanie głosów na swojego faworyta przy jednoczesnym pomijaniu innego kandydata bezpośrednio z nim walczącego (a przy tajności głosy mogli dostać obaj). Tak mi się przypomniało, bo jakoś w końcówce II wyborów zacząłem się niebezpiecznie zbliżać do Gumbiego i Fokcika :P .

Skoro juz mnie wspomniałeś Spabloo, to zgłaszam swoją kandydaturę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie zauwazylem KarSp [/b]

Nie ma nic do stracenia, wszystko do zyskania, zaszczytny urząd wiec ja tez bede kandydował 8) Liste obietnic przedwyborczych podam w pozniejszym terminie :wink:

 

Co to by było jakby w gronie modów było dwóch landrynków a tylko jeden człowiek broniący sprawiedliwości (byłoby nie po równo )

Zawsze mozna załozyc partie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze wskazal PI3TR45'a, bo on jest zbyt wstydliwy

hihihi :oops: :roll:

Ja także się zgłaszam, bo czasu na forum mam sporo, więc chętnie go wykorzystam jak najpożyteczniej.

 

Nie będę wymieniał innych, bo chyba moi faworyci zostali już wspomniani. Może jeszcze Van choć nie wiem czy on tu (do Inne) zagląda :roll:

 

PS. To ja się biorę za kiełbasę wyborczą i zrobię sobie ava z AI :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie da to prosze o szubka odpowiedz (+ to ze postaram sie skontaktowac z Borysem).

nie wiem czy tą odpowiedź uznasz za szybką, ale odpowiadam:

nie da się zrobić poddziału działu, nie w phpBB 2.0.x. zresztą gdyby się dało i tak bym Ci nie zrobił tego ani ja, ani Borys bo nie uważam, żeby to było konieczne. wystarczy przy każdym temacie w nazwie napisać czy to jest torrent czy dc czy emule i porządek będzie - o ile tam jakiś moderator będzie działał.. zresztą, to jest forum o koszykówce a nie downloadzie i jakby to wyglądało, gdyby dział 'download' był najbardziej rozbudowany ze wszystkich? :)

szczerze powiedziawszy to tam nie zaglądałem, ale chyba będę musiał poobserwować co się tam dzieje.

 

co do wyborów modów - jeśli zdecydujecie się na niejawność głosów to szak zgłoś się do mnie pokażę Ci coś, co narazie jest tajemnicą, ale wypłynie na światło dzienne za tydzień i może w tym temacie pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany sa bradzo ciekawe, niektóre byly potrzebne, gdyz mderatorami w niektoryh dzialach byli ludzie, ktorzy praktycznie nie zagladali na forum, wiec to dbre rozwiazanie. Ale ja mam jedno ale, na forum jest chyba z 10 pododzialow i kazdy ma swojich modów, oprcz jednego dzialu- Inne. Dlaczego maja tam moderowac ludzie ktorzy zostana modami nba, przeciez sa ludzie na frum, ktorzy 90% postów pisza w tamtym dziale i fajnie by byl, gdyby te osoby moglyby tam rzadzic :wink: Do takich osob mozna zaliczyc chcoby Quicklego, loqsha, Michalika, Wesola, tavcke czy jeszcze kilku innych. Moim zdaniem dzial inne rowniez powinienem miec swoich moderatorów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. To na razie mamy zgloszenia od tych ludzi:

 

- Gumbi

- Josephnba

- KarSp

- Key

- PI3TR45

- Spabloo

- Szak

 

Fajnie, ze juz teraz kandydatow jest wiecej niz pieciu, bo wybory beda miec sens :wink: Zobaczymy, kto jeszcze sie zglosi, moze najwieksza enigma tego forum - czlowiek o ksywie na litere "L"? :)

 

Mysle, ze propozycja Spabloo z tajnymi wyborami jest dobra. Dziwie, ze wczesniej to nie wyszlo takze np. przy Forum Awards. Publikowanie glosow w postach rzeczywiscie daje pewne pole do sterowania przebiegiem wyborow, ludzie sie sugeruja tym, co juz widzieli w glosach innych itd. A jak glosowanie bedzie tajne, to takie cos odpada, a i dramaturgia mysle ze wieksza, bo wynik i ujawnienie glosow spadaja jak grom z nieba :)

 

A do ciebie Loqsh1 sie zglosze na gadulcu, jak cie zobacze. Ciekawe co tam znow wykombinowales :)

 

 

=============

 

Dlaczego maja tam moderowac ludzie ktorzy zostana modami nba, przeciez sa ludzie na frum, ktorzy 90% postów pisza w tamtym dziale i fajnie by byl, gdyby te osoby moglyby tam rzadzic :wink: Do takich osob mozna zaliczyc chcoby Quicklego, loqsha, Michalika, Wesola, tavcke czy jeszcze kilku innych.

Good point, tylko ze te wybory co beda, to nie sa wybory do dzialu NBA, ale wybory do NBA i Inne :) Ale rozumiem, co masz na mysli. Jest w tym jakis pomysl. Ja wyszedlem z zalozenia, ze te 2 dzialy skladaja sie na dominujaca czesc forum i dlatego powinni nimi kierowac forumowicze z publicznego nadania. Tego, ze mogliby to byc inni ludzie w jednym i drugim dziale nie uwzglednilem, bo myslalem, ze 5 osob na sam dzial NBA to i tak duzo, wiec od razu mozna rozszerzyc uprawnienia bez jakiegos duzego zwiekszenia liczby obowiazkow. Jedne wybory daja tez mozliwosc wybrania ludzi ogolnie znanych z calego forum, wszechstronnych. A moze jacys aktywisci dzialu "Inne" tez zechcieliby tutaj, teraz kandydowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok loqsh1, tak tylko zapytałem :P

 

Ja chciałbym zgłosić kandydature (ee czy cos w tym stylu, raczej wole dac mu posade od razu :P...chyba zę jest ktoś jeszcze chętny ?) LinKsa do działu download, jako mojego pomocnika :]. Pytanie czy kabe jesazcze tu zaglada, bo do działu download to napewno nie :(.

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5ciu modów na 2 działy NBA i Inne to IMHO wystarczająca ilość i nie ma co robić oddzielnych wyborów i tu i tu. Jak np. Spabloo zagląda do Inne rzadziej to wyręczy go ktoś inny co zagląda częściej. Taki mix :) Zielony jest metaforą, uwaga, trudne słowo, moderatorów skupiających się na dziale NBA, a pomarańczowy jest alegorią, jeszcze trudniejsze słowo, modów skupiających się na Inne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wybranie oddzielnych moderatorow do dzialu INNE to dobry pomysl.

Moderatorzy NBA raczej rzadko zagladaja do INNE, poza tym w tamtym dziale panuja troche inne obyczaje.

 

A i jeszcze jedno pytanie odnosnie tych modow dzialu inne, czy sa juz jakies ustalenia odnosnie liczby modów w tym dziale. Szak napisz czy rowniez jak w dziale nba bedzie 5 modow, czy moze mniej

Bez przesady, 5 modow do INNE do zdecydowanie za duzo. Mysle ze 3, gora 4 to bylaby odpowiednia liczba.

 

 

Jednoczesnie w tym poście chcialbym zglosic swoja kandydature do dzialu INNE. Na forum pisze stosunkowo malo, ale zagladam tu wlasciwie codziennie i staram sie byc na bierzaco w sprawach forum.

 

 

EDIT: Chyba po raz pierwszy TOTALNIE nie zgadzam sie z PI3TR45'em :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, jakie wybory do dzialu "Inne"? Napisalem tylko, ze to mozna rozwazyc, a nie ze na pewno cos takiego bedzie. Myslalem, ze moze po tym, jak wybierzemy tych 5 modow, to wtedy oni ustala, czy ma byc jakas podgrupa czy cos. Ale troche sie namyslilem i dochodze do wniosku, ze to nie jest wcale potrzebne, a przynajmniej nie teraz. Bo spojrzcie, sposrod tych, co jak dotad sie zglosili (nawiazuje po mojego wczesniejszego posta) PI3TR45 jest czesto w "Inne". Ja tez to czytam i dotad bardzo czesto tam korzystalem z mozliwosci moderowania. Gumbi rowniez. Josepha tez ostatnio tam widzialem. KarSp IMO rowniez. Polowa kandydatow to ludzie łażący po calym forum, a jak doliczyc travcke (rozumiem, ze kandydujesz ogolnie, a nie tylko do jednego dzialu?), to jeszcze wiecej. Ludzie szczegolnie siedzacy w "Inne" moga przeciez glosowac w wyborach na ludzi, ktorych stamtad znaja.

 

O ile w dziale "NBA" zdarza sie, ze trzeba dzielic tematy, bo dyskusje sie rozwidlaja, o tyle w dziale "Inne" plagą bywaja raczej roznego rodzaju reklamy czy proste pytania jakichs nowo zarejerstowanych uzytkownikow. W "NBA" przewaza robota merytoryczna, w "Inne" wystarczy frekwencja, czyli bywac, zagladac i reagowac na oczyste, proste wykroczenia. Zeby rozkrecac dzial, zakladac tematy itp., to nie trzeba byc jego modem. Poza tym jak dotad nie widzialem, zeby moderatorzy narzucali cos na forum albo kreowali i modelowali jakis dzial. Co najwyzej zgodnie z poleceniem administratora np. unika sie tworzenia duzych tematow zbiorczych, zamykajac molochy typu "sezon Chicago Bulls" albo "rumors <costam>", ktore obejmowaly caly sezon albo i dluzej, a w ich miejsce stawia sie nowe odpowiedniki na nowy sezon.

 

Dlatego jedne wybory wystarcza, a najwyzej pozniej, jakby wyniknely ewidentne problemy z moderowaniem przez jedna grupe ludzi dwoch dzialow, poszuka sie rozwiazania, jakies delegowanie uprawnien czy cos.

 

Perez. Do dzialow innych niz "NBA" i "Inne" nie przewiduje sie wyborow. Jak ktos czuje, ze moze tam pomoc, zna sie lub chce cos organizowac, to po prostu kontaktuje sie z redakcja (ktorej przedstawicielami na forum sa administratorzy) i mowi. Zaleznie od okolicznosci status moderatora w takim dziale przyznaje sie od reki jako "nominacje" :) Jak KaBe nic nie robi, to sie mu zlikwiduje uprawnienia i ktos inny przejmie obowiazki. Ktos kto ma wiecej czasu, moze ochoty itp. Tak samo z Lord-em i dzialem "Typowania". Kiedys sie tym zajmowal, prowadzil to, to byl modem. W tym sezonie tego nie organizowal, wiec wniosek jest taki, ze nie bedzie modem (to zreszta powinno byc rozwiazane wczesniej). Jak bedzie chcial znow sie tym zajac, to mu sie przywroci. Proste i praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.