Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[FBX] Aktualny Regulamin FBX

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
366 odpowiedzi w tym temacie

#361 bulek

bulek

Super-Star

• Użytkownik
  • 2624 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 08:45

Z waiverami jak przejdzie to jedynie od 2018/19.

www.emitech.net.pl - najlepsza automatyka dla przemysłu!

Najlepszy sklep koszykarski

#362 wiLQ

wiLQ

Super-Star

• Użytkownik
  • 4937 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:32

Ankieta dotyczy FBX#1 czy wszystkich FBXow?
Bo to istotna roznica odnosnie tego ile glosow jest potrzebnych.

#363 Roger

Roger

Super-Star

• Użytkownik
  • 4661 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:35

Wszystkich FBX.

W sumie to gdybym się uparł, to napisałbym że tylko nas ale z tego co wiem wszystkie ligi korzystają z tego samego regulaminu, dlatego głosować mogą wszyscy biorący udział w fbxach i dlatego też temat nazywa się [FBX] Ankieta itp.

#364 Roger

Roger

Super-Star

• Użytkownik
  • 4661 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 12:14

Z waiverami jak przejdzie to jedynie od 2018/19.

Za daleko i dla mnie czekanie kolejny sezon mija się z celem.

Ale jako że rozumiem iż niektórzy kisili waivera, to moglibyśmy przyjąć rozwiązanie, że pierwsza tura waiverów, ta przedsezonowa, odbywa się na starych zasadach, a wraz z rozpoczęciem sezonu w prawdziwej NBA przechodzimy na nowy system - nikt wtedy nie mógłby napisać, że jest pokrzywdzony przez wprowadzenie nowego systemu listy waiver.

#365 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6465 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 12:17

Za daleko i dla mnie czekanie kolejny sezon mija się z celem.

Ale jako że rozumiem iż niektórzy kisili waivera, to moglibyśmy przyjąć rozwiązanie, że pierwsza tura waiverów, ta przedsezonowa, odbywa się na starych zasadach, a wraz z rozpoczęciem sezonu w prawdziwej NBA przechodzimy na nowy system - nikt wtedy nie mógłby napisać, że jest pokrzywdzony przez wprowadzenie nowego systemu listy waiver.

Prawdziwie salomonowe rozwiązanie.

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

#366 marcos

marcos

All-Star

• Użytkownik
  • 1185 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:31

Nie wiem jak to jest technicznie do przeprowadzenia ale pewnie da się jakoś to zrobić, więc brzmi OK.
Carpe that f**king diem

#367 Roger

Roger

Super-Star

• Użytkownik
  • 4661 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 18:23

Z tego co widzę, to zmiana ustawienia waivera jest możliwa podczas trwania sezonu, więc nie powinno być problemów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych