Skocz do zawartości

[FBX] Aktualny Regulamin FBX


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wiLQ napisał:

To zrozumiale, ale prowadzi do pytania czy ktos ma i moglby ogarnac aktualna wersje regulaminu?
Bo po ankietach w ostatnich 2 latach [uwzgledniajac te wiszace] coraz bardziej tego potrzebuje. @GeDDo ?

Nie dziękuję. Już kiedyś dawno dawno temu się tym zajmowałem razem z Marcinkiem i nie mam zamiaru do tego wracać. Tym bardziej, że nie mam już tyle czasu co kiedyś.

Swoją drogą, jeśli ktoś poddaje pod głosowanie jakiś nowe zasady, to po ich akceptacji sam powinien aktualizować poszczególne punkty regulaminu i przekazywać jakiemuś komiszowi do umieszczenia w odpowiednim miejscu. Wtedy zawsze bylibyśmy na bieżąco z nowościami i regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Na kazdym zebraniu jest taka sytuacja, ze ktos musi zaczac pierwszy... wiec co robimy dalej?

Czekanie az w USA sie ogarna z wirusem to jest temat miesiecy i wariant realistyczny brzmi, ze sezon regularny sie skonczyl.
Jasne, w razie potrzeby moznaby sobie w sierpniu urzadzic jakas dogrywke dla tych walczacych o najwyzsze miejsca gdzie kazdy mecz sie liczy, ale wiekszosc ligi juz bedzie mentalnie i fizycznie na wakacjach. Co ma ogromne znaczenie dla wszystkich GMow to w polowie kwietnia sie zwykle dzialo kilka waznych rzeczy, wiec wg mnie powinnismy cos ustalic wczesniej. Przykladowo...

1) do kiedy obowiazuja pensje z tego sezonu?
2) z ktorego dnia beda liczone picki?
3) jak beda liczone te picki gdy zalozenie rozegranych gier szlag trafil?
4) czy i do kiedy mozna pobierac FAsow?

Nie wiem czy to temat na ankiete czy dyskusje czy komisz zarzadzi bo tak czy inaczej to bedzie jedno wielkie rzezbienie na kolanie, ale wg mnie dobrze byloby miec ustalone kilka tygodni na przygotowanie skladow na nastepny sezon [ktory tez pewnie bedzie skrocony, ale to juz mamy przerobione lockoutami].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Chytruz napisał:

1. Dopóki mecze RS się nie zakończą (w formacie jaki NBA zarządzi)

2. Po zakończeniu RS (w formacie jaki NBA zarządzi)

Tutaj optymistycznie zakladasz ciag dalszy RS... a ja pytam co jesli odpowiedz na oba brzmi "polowa marca"?
Wtedy w Twoim planie juz od miesiecy bedziemy w nowym sezonie?

Cytat

(w formacie jaki NBA zarządzi)

Czyli jak w NBA zapadnie jakas decyzja np 15 sierpnia to chcialbys wtedy zaczac ta dyskusje?
Przeciez to jest lopatologiczna sytuacja, albo bedzie po kilka regularnych gier na druzyne albo juz nie bedzie wcale i ten pierwszy scenariusz nie wymaga wiele omawiania bo po prostu rozegramy koncowke RS z przerwa i przesunietymi datami. Ale w tym drugim zostajemy z reka w nocniku.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, wiLQ napisał:

Tutaj optymistycznie zakladasz ciag dalszy RS... a ja pytam co jesli odpowiedz na oba brzmi "polowa marca"?
Wtedy w Twoim planie juz od miesiecy bedziemy w nowym sezonie?

Czyli jak w NBA zapadnie jakas decyzja np 15 sierpnia to chcialbys wtedy zaczac ta dyskusje?
Przeciez to jest lopatologiczna sytuacja, albo bedzie po kilka regularnych gier na druzyne albo juz nie bedzie wcale i ten pierwszy scenariusz nie wymaga wiele omawiania bo po prostu rozegramy koncowke RS z przerwa i przesunietymi datami. Ale w tym drugim zostajemy z reka w nocniku.

Histeryzujesz trochę, jak powiedzą, że RS już się zakończył, to draft 65 meczów * 6 slotów i parę dni otwartego FA na pobrania i zrzuty (wszyscy Waivers na otwarciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2020 o 20:51, wiLQ napisał:

1) do kiedy obowiazuja pensje z tego sezonu?
2) z ktorego dnia beda liczone picki?
3) jak beda liczone te picki gdy zalozenie rozegranych gier szlag trafil?
4) czy i do kiedy mozna pobierac FAsow?

Czekamy na oficjalna decyzję NBA. Wtedy:

1. Jeśli sezon rs się zakończył to nasz sezon również. Pensje obowiązywać będą do oficjanego zakończenia sezonu RS w NBA. 

2. Jeśli RS już się skończył, to z dnia kiedy sezon został zawieszony. Jeśli będą dogrywać, to gramy dalej. 

3. Jesli RS już się skończył, to trzeba sprawdzić który z zawodników rozegrał  najwięcej spotkań i wtedy przeliczamy kolejność draftu na tej podstawie. Jeśli 65 to tak jak @Chytruz napisał.

4. Obecnie nie można. Jak poznamy oficjalna decyzję NBA wtedy będziemy wiedzieć czy rynek FA jest już do końca zamknięty czy nie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Skoro juz sie zajalem watkiem historycznym to nadszedl ten bolesny czas porzadkow regulaminowych...

Cytat

Edytowane 20 Października 2016 przez wiLQ

UGH. W ostatnich 6 latach troche sie zmienilo, wiec w pierwszym poscie na czerwono sa swieze dopiski.
Czy teraz jest juz wszystko ok? Czy cos pominalem?

P.S. Co sie stalo z ponizsza ankieta?


Byla zgoda na zmiane, ale nie dogadalismy sie w jaki sposob ma sie to zmienic, wiec temat upadl?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
8 godzin temu, wiLQ napisał:

Rzuciliscie sie na bulka, a ja tak grzecznosciowo...

Moglbys je wymienic?

Jak najbardziej.

1. Brak 480. To powoduje, że jacys dziwacy pałętają się po moim i i innych skladach, podczas gdy powinni jedynie być w teamach 30-zespołowych na fantraxie.

2. Stałe salary rookies. To akurat najmniej przeszkadza i jest najmniejszym problemem, nijak nie decyduje o kolejności w tabeli - ale ono nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ale dobra, to jest błahostka. Przejdźmy jednak do istotniejszej rzeczy, jakim jest:

3. Brak IL (IL+?). Chyba największa wada tego systemu. Funkcjonujemy w świecie, w którym kontuzje/pauzy/brak backtobacków, a teraz jeszcze był jeszcze ten covid i te amerykańskie protokoły - decydują i wypaczają kolejnośc w tabeli! Jeśli ktoś powie, że covid nie wypaczył ostatnich 2 lat, to chyba jest znanym politykiem jednej jedynej słusznej partii. Obojętnie jakim...I to wszystko, w sytuacji, w której po składach walają się goscie robiący od minusa do 5 fpg! Tak, to ma taki sens, że jest idiotyzmem.

7 godzin temu, ai3 napisał:

bulek zrobiles rebuild w ramach walki o mistrzostwo - idzie przez przypadek zrobic na odwrot ale to co Ty zrobiles to jest prawdziwe mistrzostwo GMowania  

przemieliles top hi flyera i koniobijke kazdego fana NBA - Ja Moranta

przemieliles potencjalenego MVP real i MVP fbx - Jaysona T 

masz jakies afrykanskie nazwiska i w miedzyczasie nawet nie podjales walki o podium , bo do mistrzostwa zblizyles sie w rankingach przedsezonowych Wilqa albo i nawet tam nie 

takze jak dla mnie jestes tak slaby w FBX jak ja w roto , tyle ze ja w roto nie pisze ze jestem zajebisty i jest hujowo , tylko mowie otwarcie ze mimo iz w to gram odlat to nadal nie kumam tego systemu , troche samoswiadomosci i pokory stary  

No rok temu poszedłem na całośc, co jak się okazało było głupotą i spierdoliłem zajebisty skład. Potem wykonczyło mnie 460. Ale rok temu spierdoliłem sezon przez kontuzje, covidy i inne protokoły. To zadecydowało i tylko to, bo gdyby nie to, to 2 miejsce miałbym spokojnie. Niemniej szedłem w gówniane Russelle nie wiem po cholerę - myślałem, ze kontuzja Moranat będzie dłuższa.

Mowisz o pokorze. Przyznam, że jestem w szoku, że grasz w roto, gdzie tak z ciekawości? Ale co do FBX - grasz w tylko jednej, więc sorry, to nie jest podstawą bycia zajebistym. Spróbuj w FBX#2, na sznurku, zrekonstruuj skopany team, choćby przez tank, co równiez jest taktyką, a przyznam Ci rację. Jedna liga to trochę mało do tego miana. I mówi to ktoś o 20 ligach, także sorry, mozesz mówić o słabości, ale 20 lig nie jest oznaką słabości.

 

 

 

6 minut temu, Krzemo napisał:

może priorytetem dla bulka jest to, żeby nie spaść z ligi ;] 

To by już dawno groziło Regisowi bardziej, tankowal ze mną po Ziona i tak zatankował, że potankowal po Edwardsa i teraz po wembanyame, także zły argument. A z ligi spadałem - w innych formatach. I każdy spadek był dla mnie doświadczeniem. Także ironia Ci nie wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 260 u nas na aktywnych rosterach vs 450 w NBA 

mówisz o dolnej 190stce i rezerwie jako IL+ - ciekawe jak rozwiazesz sprawe salary ?  

mówisz 480 vs 460 - porownaj srednie naszej i fbx2 ifbx3 - tych top3-4 miejsc - rok temu o tym rozmawialismy jest b podobnie - to zreszta sa naczynia polaczone 

chcialbys miec sklad jak Golden State Warriors i przedluzac kontrakty - tylko ze oni placa 200-300mln luxury a Ty ? 

salary rookies - rozwin ?! jak to widzisz - jestem otwarty 

Wychilluj z polityka , love Andrzej Love Jarek love Polska i Polaków

Pandemia zjebala uwazam najbardziej Jendrasowi szanse i komus tam jeszcze w 2019/20 ale tak naprawde zjebala nam wszystkim tak samo to o co tu chodzi

totalnie nie moj klimat dyskusji przede wszystkim dlatego ze bierzesz udzial w grze a okazuje sie w 2 takich samych ligach gdzie nie jestes zadowolony bo czegos nie ma , w sumie to grasz w 20 ligach gdzie wszedzie wiele rzeczy jest innych i na pewno wszedzie nie jestes szczesliwy na 100% , to czemu my mamy Cie uszczesliwiac albo miec wyrzuty ze jest Ci zle ? i blagama nie napierdalaj tu o polityce !!!!!!!!!!    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 00:34, ai3 napisał:

mówisz o dolnej 190stce i rezerwie jako IL+ - ciekawe jak rozwiazesz sprawe salary ?  

Sprawa salary dla gościa na IL bylaby do przedyskutowania, ale jak się nie chce tego robić, to najlepiej uznać, że sie nie da i jest bez sensu.

 

W dniu 22.10.2022 o 00:34, ai3 napisał:

 mówisz 480 vs 460 - porownaj srednie naszej i fbx2 ifbx3 - tych top3-4 miejsc - rok temu o tym rozmawialismy jest b podobnie - to zreszta sa naczynia polaczone 

chcialbys miec sklad jak Golden State Warriors i przedluzac kontrakty - tylko ze oni placa 200-300mln luxury a Ty ? 

Średnie dla top3, nie ma jak argument z sufitu dla podtrzymania swojej tezy. Liga jest szersza niż magiczne top3. A co widzimy teraz? Ludzie pokroju Lowry'ego czy Love'a palętają się po FA, a z niego zostają aktywowani gracze pokroju Highsmitha, Baldwina, Hausera. Super. Dalej bronimy idziemy w zaparte i bronimy magicznego 460, które kiedyś mialo sens, bo powstało po konkretnych obliczeniach, a teraz nawet tych obliczeń nie robimy, bo pogwałci nasze stare dobre 460? Czemu musimy dalej żyć w konserwatywnym świecie?

Co ma wspolnego GSW i luxury tax z naszą ligą? Zauważ, że nawet Ty jestes poniekąd ofiarą nadmiernego schodzenia z salary. PeWee nie stracił, bo ma magicznych Hardena, Jokicia i Dejounte. Reszta może psuć co potrafi, a i tak nie narusza to jego pozycji.

 

 

14 godzin temu, Regis napisał:

O czym Ty piszesz? 

Ziom to rzeczywiście był jedyny gracz po którego tankowałem. Z perspektywy czasu jak widać nie miało to sensu bo Morant był równie dobrym, jeśli nie lepszym wyborem. 

Po Edwardsa nie tankowałem, słabsze miejsca w kolejnych latach były przede wszystkim efektem kontuzji, więc w pewnym sensie wpisuje się w Twoje uwagi co do reguł tej gry. Ale ich nie krytykuję, bo wiem w czym biorę udział. Z tym Wembayambą to już w ogóle pojechałeś, w tym roku to ja o tytuł walczę, choć początek słaby to nadal w to wierzę. 

Z perspektywy czasu stwierdzam jedynie, źe może faktycznie modyfikacja salary ma sens, głosowałem przeciw ale w związku ze znacznym wzrostem średniej fp graczy te 20 pkt więcej by nie zaszkodziło. 

Sorry, posłużyłem się jedynie Twoim przykładem na ironię Krzema o spadku, ktory notabene na ironię, ma gorszą średnią od nas.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ai3 napisał:

 

tani dobry zawodnik w NBA to to samo dobro co tani dobry zawodnik w FBX

Nie to samo, jesli chcesz robic analogie do NBA. Scruby z niskim salary z tankerow sa w FBX duzo bardziej wartosciowe niz gracze, ktorzy w NBA sa legit starterami. Ich wartosc jest za wysoka.

34 minuty temu, ai3 napisał:

Co jeszcze będziemy ukręcać? Kreatywnośc GMow? 

Raczej promowac kreatywnosc. W hurtowym braniu w ciemno i potem wyjebywaniu no-name 15tek az trafi sie zloty strzal nie ma nic kreatywnego.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Chytruz napisał:

Taka luźna myśl, że panowanie 15tek można by też ukrócić podnosząc minialne salary graczy.

Nie bardzo rozumiem jak by to mialo pomoc... bys musial wywalic wiecej gosci ze srodka i miec wiecej gosci z minimalna pensja /drapie sie po glowie/

55 minut temu, Chytruz napisał:

Scruby z niskim salary z tankerow sa w FBX duzo bardziej wartosciowe niz gracze, ktorzy w NBA sa legit starterami.

He? Kazdy sklad ma tyle legit starterow ile moze pomiescic i prawie wszyscy maja ich wiecej niz scrubow...

W dniu 21.10.2022 o 23:38, bulek napisał:

1. Brak 480. To powoduje, że jacys dziwacy pałętają się po moim i i innych skladach, podczas gdy powinni jedynie być w teamach 30-zespołowych na fantraxie.

To jest dziwny argument bo przy limicie 480 tez na pewno sie tacy paletaja bo jakos trzeba wypelnic lawke prospektami.
Mozesz podac linka do innych FBXow by to zobaczyc?

Cytat

2. Stałe salary rookies. To akurat najmniej przeszkadza i jest najmniejszym problemem, nijak nie decyduje o kolejności w tabeli - ale ono nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ale dobra, to jest błahostka. Przejdźmy jednak do istotniejszej rzeczy, jakim jest:

Po przemysleniu tematu wg mnie salary rookies nie powinno odzwierciedlac debiutanckiego fppg rookies tylko, podobnie jak w NBA[!], tworzyc okolicznosci trejdowe przez potencjalnie duze zyski dzieki sztucznie zanizonym pensjom. Gdyby picki mialy salary odpowiadajace ich fppg to... bylyby nudne.

Cytat

3. Brak IL (IL+?). Chyba największa wada tego systemu. Funkcjonujemy w świecie, w którym kontuzje/pauzy/brak backtobacków, a teraz jeszcze był jeszcze ten covid i te amerykańskie protokoły - decydują i wypaczają kolejnośc w tabeli! Jeśli ktoś powie, że covid nie wypaczył ostatnich 2 lat, to chyba jest znanym politykiem jednej jedynej słusznej partii. Obojętnie jakim...I to wszystko, w sytuacji, w której po składach walają się goscie robiący od minusa do 5 fpg! Tak, to ma taki sens, że jest idiotyzmem.

Covid wypaczyl wiele wynikow, ale IL by tego nijak nie naprawil! Bo nie zmienilby fundamentalnej roznicy, ze jednych dotknal bardziej od innych.
Im wiecej slotow IL tym wiecej bedzie kiszenia zlamasow dlugoterminowych, gdy dla samej gry duzo lepsza jest presja wywalenia/sprzedania takowych po lidze.

Cytat

Mowisz o pokorze. Przyznam, że jestem w szoku, że grasz w roto, gdzie tak z ciekawości?

Tez jestem ciekawy @ai3

W dniu 23.10.2022 o 12:00, bulek napisał:

Średnie dla top3, nie ma jak argument z sufitu dla podtrzymania swojej tezy. Liga jest szersza niż magiczne top3. A co widzimy teraz? Ludzie pokroju Lowry'ego czy Love'a palętają się po FA, a z niego zostają aktywowani gracze pokroju Highsmitha, Baldwina, Hausera. Super. Dalej bronimy idziemy w zaparte i bronimy magicznego 460, które kiedyś mialo sens, bo powstało po konkretnych obliczeniach, a teraz nawet tych obliczeń nie robimy, bo pogwałci nasze stare dobre 460? Czemu musimy dalej żyć w konserwatywnym świecie?

Lowry i Love paletaja sie po FAsach nie przez limit pensji, a przez swoje kaleczenie - gdyby tylko grali lepiej natychmiast by znikneli.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wiLQ napisał:

Nie bardzo rozumiem jak by to mialo pomoc... bys musial wywalic wiecej gosci ze srodka i miec wiecej gosci z minimalna pensja /drapie sie po glowie/

Przyklad:

Przy salary cap 460 trafiles dwie 15tki robiace po 30

Przy salary cap 470 trafiles dwie 20tki robiace po 30

Mimo, ze masz ten sam sklad, value scrubow trafionych na FA jest nizszy.

Mozna to nawet bardziej prezycyjnie zbalansowac, np minimalna pensja gracza to 20, ale pensja pustego slotu to 15. W tym momencie jednak zdalem sobie sprawe ile roboty by bylo z ustalaniem tego, czego bardzo mi sie nie chce robic,a potem przy glosowaniu wiekszosc by byla za zostawieniem wszystkiego po staremu, takze jebac to i nie bylo tematu lol.

 

40 minut temu, wiLQ napisał:

He? Kazdy sklad ma tyle legit starterow ile moze pomiescic i prawie wszyscy maja ich wiecej niz scrubow...

Tak, po prostu lowienie zlotych strzalow wsrod szrotu kosztem, nazwijmy to "legit zawodnikow", przybralo nieco patologiczne wmiary przez ich napompowane value przy tak niskim salary cap. Dlatego myslalem o jakichs sposobach jak czesc tego value przeniesc na troche inna grupe zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak cytować selektywnie, ale mogę się odnieść do 2 kwestii w dyskusji:

1) @wiLQ u nas w fbx3 mamy 480, ale tez na FA leżą Lowry, Love, Brogdon itd. więc zgadzam się z Tobą, że samo podwyższenie salary capu dużo nie zmienia, praktycznie w ogóle nic nie zmienia.

2) Podwyższenie salary nie sprawi, że będziesz rotował 20-stkami zamiast 15-stek @Chytruz bo patrząc na to, jak ludzie budują składy i tak zapchają górne 6-7 slotów maksymalnym salary i tak czy siak na miejscach 10-13 będą łowić piętnastki. Wg mnie próg salary nie zmienia takich aspektów, tylko to, jak większość GMów buduje skład i w której grupie graczy (15-20, 20-30, 30-40 itd) widzi największy potencjał na poprawę produkcji względem pensji.

Przykładowo, gdybyśmy u nas mieli salary cap 460, to bym wywalił od siebie Hielda i nadal grał tak samo, wiec to praktycznie nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

Przyklad:

Przy salary cap 460 trafiles dwie 15tki robiace po 30

Przy salary cap 470 trafiles dwie 20tki robiace po 30

Mimo, ze masz ten sam sklad, value scrubow trafionych na FA jest nizszy.

Eee yyyy, wg jakich kryteriow? Przykladowy rozklad pensji druzyny...

60	60
60	60
60	60
50	50
40	40
40	40
30	30
30	30
30	20
15	20
15	20
15	20
15	20
460	470

Przy pensji minimalnej 20 byloby wiecej takich gosci w aktywnej rotacji, wiec ich wplyw na wyniki bylby wiekszy [i wiecej osob by musialo ich miec w skladzie zwiekszajac parcie na takie strzaly].

Cytat

Tak, po prostu lowienie zlotych strzalow wsrod szrotu kosztem, nazwijmy to "legit zawodnikow", przybralo nieco patologiczne wmiary przez ich napompowane value przy tak niskim salary cap. Dlatego myslalem o jakichs sposobach jak czesc tego value przeniesc na troche inna grupe zawodnikow.

Wydaje mi sie, ze mocno wyolbrzymiasz problem wplywu takich graczy, w zeszlych sezonach czolowke sie zdobywalo Poolem, Maxey, Miles Bridges, Dejounte, Boucher, Kuzma - czyli eksplodujace 30stki, a nie dzieki "zlotym strzalom" z pensja 15scie robiacym 30+.

Wszyscy szukaja takich graczy bo... jakos trzeba zapelnic lawke i w wiekszosci przypadkow produkcja w tych rejonach zalezy od dostepnosci minut [bardzo zmiennych i czesto zmienianych], a nie talentu gracza [malo zmiennego i prawie stalego przez sezon].

 

17 minut temu, piotreksuper napisał:

dokładniej przeanalizuj ten tier1 :) 

Nie pisalem o tabeli po 1 tygodniu tylko po sezonie 😜
O ile nieustannie podziwiam jak skutecznie rotujesz skladem to jest dla niego najlepszy okres.

7 minut temu, barcalover napisał:

1) @wiLQ u nas w fbx3 mamy 480, ale tez na FA leżą Lowry, Love, Brogdon itd. więc zgadzam się z Tobą, że samo podwyższenie salary capu dużo nie zmienia, praktycznie w ogóle nic nie zmienia.

To oczywiste bo dopoki mamy pensje powiazane z zeszloroczna produkcja upadli starterzy beda gnic na FAsach.
Rozwiazaniem byloby jakies systemowe obnizanie takich pensji [np przez wiek], ale to juz temat na oddzielna dyskusje.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barcalover napisał:

1) @wiLQ u nas w fbx3 mamy 480, ale tez na FA leżą Lowry, Love, Brogdon itd. więc zgadzam się z Tobą, że samo podwyższenie salary capu dużo nie zmienia, praktycznie w ogóle nic nie zmienia.

Zmiana capu zmienia sytuację tylko żeby zobaczyć efekt trzeba go podnieść o więcej niż 10-20 fp. Dla przykładu podnieście cap solidnie, czyli np. do 560 i przeanalizujcie jakie szkody by to wyrządziło, albo zmniejszcie do 360 i też przeanalizujcie. Zmiana o mniej fp powoduje to samo tylko w mniejszym (mało wyczuwalnym) stopniu.

I zgadzam się, że zmiana o 20fp niewiele pomoże, a o większej zmianie nie ma w ogóle mowy w tej lidze, więc chyba tu możemy zakończyć coroczną dyskusję o podniesieniu capu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.