Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[FBX] Aktualny Regulamin FBX

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
391 odpowiedzi w tym temacie

#391 wiLQ

wiLQ

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5391 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 11:38

Niezależnie od budżetu jest ich nieskończoność ($0).

To prawda, wiec zle okreslenie, tam powinno byc "wiekszych niz minimalne" lub "minimalne niezerowe".

Jeśli kisiłeś wysokie numery i teraz wproawdzają ci coroczny budżet 100$, to już nie masz co kisić, bo ci przepadnie. Jeśli do 100$ dodają ci jeszcze możliwość kumulowania, to znowu kisisz.

Ten drugi scenariusz to jest "brak zmian", a nie "zmniejszenie aktywnosci w stosunku do tego co bylo".
Zreszta nie zgadzam sie, ze jak przepadnie to ludzie beda wydawac na niechcianych graczy - patrz drzewko Roto.

Czasem. Still keeper. Chyba, że pamiętasz jakieś czasy, gdzie w NBA był redraft co roku, ale ja nie pamiętam.

To chyba mamy inna definicje keepera bo wg mnie liga moze miec czesciowy redraft i wciaz takim bedzie.
Bo kluczowa cecha jest sama mozliwosc zatrzymywania wybranych zawodnikow niezalezna od ich woli, kontraktu, wplywu innych GMow w lidze itp co u nas jest, a w NBA ten opis moze pasowac tylko do jednej grupy zawodnikow [rookich], a i to jak sie przymknie oko na przypadki Kobe czy inne tego typu.

Najlepszy sklep koszykarski

#392 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 7004 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:34

Ten drugi scenariusz to jest "brak zmian", a nie "zmniejszenie aktywnosci w stosunku do tego co bylo".

Nidgzie nie mówiłem, że drugi sceniariusz zmniejsza aktywność w stosunku do tego co było, tylko że jest pod tym względem gorszy od pierwszego.

To chyba mamy inna definicje keepera bo wg mnie liga moze miec czesciowy redraft i wciaz takim bedzie.

To liga, gdzie co roku musisz wywalić pół składu to keeper, a NBA, gdzie (przy załozeniu, że takie masz życzenie) w zdecydowanej większosći przypadków dasz radę zatrzymać kogo chcesz, to już takie zabawne, jak ktoś ją nazwie keeperem?

uczyniłoby to strategię tankowania nieco bardziej efektywną, nagradzało dalekosiężne planowanie. generalnie jaki jest minus takiego rozwiązania?

Zakładam, że po jakimś czasie te sumy urosną do absurdalnych rozmiarów, strategie "myślę dalekosiężnie" i "nie robię ruchów na waiverze, bo mam wyjebane" będą skutkować tym samym. 

Ale w sumie jest to tak mała zmiana, że mam w dupie, która opcja przejdzie i w sumie już mi się odechciało gadać na ten temat.

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych