Skocz do zawartości

[FBX] Aktualny Regulamin FBX


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Roger napisał:

Ja bym chętnie poszedł w kierunku, by gracze byli ciągle waiverami leżąc na fa.

To bardzo utrudnia rozgrywanie meczów w przypadku urazów przy naszym braku IL spotów. Jak nie wyłapiesz graczy na W w danym dniu, to już nikogo nie da się pobrać do następnego rana, więc ja jestem przeciwny tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goozman napisał:

a ci mniej aktywni i tak w waiverowych rozdaniach zwykle udziału nie biorą pompując balony kasy waiverowej do bezsensownych rozmiarów

w FBX2 w tej chwili 6 zespołów ma mniej niż 40$ do osiągnięcia hard capu 300$ i chyba nie widzą w tym interesu żeby ta kasą pohandlować zanim straci ona wartość

IMO w/w nie jest problemem budzetu waiverowego... to jest swego rodzaju miara braku aktywnosci,
jak GM przez 3 sezony nie znalazl zastosowania dla kasy waiverowej do pobran ani trejdow to prawdopodobinie spi w tej lidze i czas go wymienic.
Bo sa zerowe szanse, ze nie bylo nikogo godnego uwagi do pobrania lub nie dalo sie tego sprzedac.

2 godziny temu, goozman napisał:

w tym momencie większość pobrań to FA, i kto pierwszy ten lepszy (jak zawsze). w ciągu roku naprawdę fajnych strzałów z waivers nie było jakoś dużo

Po 1, na poczatku sezonu jest zawsze fala pobran za spora kase, z ktorych czesc okazuje sie stealami,

Po 2, nie wiem jak jest w innych ligach, ale w FBX#1 bylo w tym sezonie 36 pobran gdzie minimum 2 GMow probowalo. Rok temu bylo 34.
Tu nie chodzi o mega ilosc tylko o realne szanse dla wszystkich gdy wyladuje ktos na kim na zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poki ludzie sledza NBA via playoffy nie jest dobry czas na jakies ankiety odnosnie ewentualnych zmian w zasadach?

Zwlaszcza mam na mysli tematy dlugoterminowe wrzucone w:

Bo jak sie znow obudzimy z tematem we wrzesniu to juz bedzie za pozno bo bedzie standardowe "hip hip huurrra draftuj, ale zamulasz z tym wyborem 2 dni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.