Skocz do zawartości

Heat vs Mavs - Finał NBA sezonu 2010/11


Lu-

Kto wygra Finał NBA?  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra Finał NBA?



Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jesli chodzi o fanow Lebrona, to kazdy potrafi przyznac ze zjebal. Ale c*** z tym skor Findek go zjechal, a jakis idiota zaczyna wysmiewac go ze broni Lebrona po tym jaki piach zagral, wiec ja nie mam pytan.

ai "Wszystko jest czarno-białe" 3 - zamknij ten temat człowieku

 

p.s. Uważam że ten temat jest debilny bardziej ze względu na Nasha, na Lebrona jestem zbyt wkurwiony żeby go bronić

przy tym co jeszcze napisales o dh12 to ja z kolei nie mam pytan, doskonale definicje i obiektywne przedstawienie sytuacji.

 

ciekawe czy gdyby np Van napisal "jestem zbyt wkurwiony na Kobego zeby go bronic, ale nic nie jest czarno -biale" to pisalbys zeby dac spokoj kibicom Kobego bo oni go juz sami ostro jada i przyznaja ze zjebal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpił rewanż. Miami przegrało wygrany finał. Game 2 okazało się kluczowe. Do game 4 miami było lepsze ale game 5 i 6 to już dominacja mavs. Winny jest lebron ale może i dobrze może nauczy się grać w końcówkach. Co do tego meczu za dużo wolnych heat przestrzeliło i za dużo głupich strat i jeszcze śmieszne jak gracze miami podawali sobie a nikt nie rzucał każdy się bał zawiódł wade i lebron głównie. A dallas nie miało takich oporów i zniszczyli miami na ich terenie. Defensywa heat okazałą się za słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy gdyby np Van napisal "jestem zbyt wkurwiony na Kobego zeby go bronic, ale nic nie jest czarno -biale" to pisalbys zeby dac spokoj kibicom Kobego bo oni go juz sami ostro jada i przyznaja ze zjebal...

Weź nie dawaj takich bredni @Van by nigdy tak Kobeyego nie zdisował :D;) Słowem @Findek zaszalał, współczuje jego dzieciakom, przyjdzie któregoś dnia jego jego syn z zakłutym przedramieniem, martwą dziwką uwiązaną przy nodze, jak mu ten powie że jest zbyt zdenerwowany na niego żeby coś dobrego o nim powiedzieć, to serio nie zazdroszczę :) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finały po niemiecku: Dirk defeats ghetto basketball

Hahaha. Tylko "Bild" moglby cos takiego napisac, wiec jak zobaczylem, ze artykul jest w "Die Welt" to sie zdziwilem, bo to w miare szanowany dziennik.

 

I oczywiscie Amerykanie podlapali tytul i juz zaczeli jechac Niemcow, ze faszysci.

 

Die Welt jako ghetto basketball okreslil trend badz dosadniej piszac system dazacy do coraz wiekszej indywidualizacji samej gry, wzrastajacej ilosci superstarow specjalizujacych sie w roznych aspektach gry, jak dunking, speed, dribbling, shooting etc. Temu systemowi przeciwstawil system Europejski, polegajacym bardziej na grze kolektywnej, gdzie w przeciwienstwie do NBA nie chodzi glownie o to zeby "czterech kolesi na parkiecie harowalo, zeby pilka mogla dotrzec do superstara". Reasumujac "Die Welt" pisze o zwyciestwie koszykowki druzynowej nad basketem opartym na talencie i superstarach. O to tu chodzi.

 

Czy to prawda to juz nie wnikam. Smieszy mnie jednak, jak jedno zdanie mozna wyciagnac z kontekstu i od razu zrobic z tego nagonke, ze niby bialas pokonal glupiego czarnucha.

 

 

EDIT:

 

Jak ktos chce to oryginal: http://www.welt.de/sport/article1342779 ... tball.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.