Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

ZANIM TU NAPISZESZ, PRZECZYTAJ TEN TEMAT:

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=1554

 

Ja jadę na zjazd chyba że zdarzy sie jakieś nieszczęście.

 

Jadę pociagiem, z tym nie ma problemu, mogę dojechać na 9,10,12 czy 14 bo połączeń jest sporo. Jeśli ktoś jedzie z Poznania, przez Poznań itp (mało proawdopodobne) i zechce mnie podrzucić to jestem ZA, na zupe oczywiście dołożę :)

 

Myślę, ze najpierw powinniśmy sie zebrać razem i poznać, zaklimatyzować :lol: dopiero potem mecz, a nie tak od razu "cześć, jakie składy" :). Proponuje oprócz meczyków właśnie jakieś takie konkursy typu za 3 punkty itp. Cały dzień grać nie można wiec jakieś wyjście na piwko czy inne rozrywki (w WAWIE nigdy nie byłem) są jak najbardziej imho wskazane. Z tym ze nie lubię dyskotek i przeludnionych miejsc. Ja na pewno wezmę aparat cyfrowy, nic innego nie przewiduje. To tyle co mi teraz na myśl przychodzi, inne atrakcje wymyślacie Wy bo ja już zrobilem wystarczajaco i teraz przekazuje paleczkę ludziom z Warszawy :)

 

Liczę ze z 20 osób bedzie, a koszulki Landrynowców zostawicie w domu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę pociągiem, zapewne z gimmim. nie przewiduję brania czegokolwiek (w sensie aparatów fotograficznych, kamer, radiów bo nie mam) ani jakiegoś specjalnie czynnego udziału w czymkolwiek.

tym samym wpisuję się na listę, za moim przewodem łączcie się z narodem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również myśle że przyjade pociągiem i zapewne z Loqshem<wink> Myśle ze wezme aparacik.

 

Martwi mnie tyklo fakt że termin wypada w trakcie moich praktyk .. które wcale nie musza trwać do piatku ale i do soboty.. ale przecież moge zachorować nie;) Jadymy again :)

 

ps

A pewnie i Travcka by z nami pojechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gimmie mnie już raz zawiódł :P i chwilowo mam ochotę mu dowalić :wink: , ale myslę, że do 9.VII już mi przejdzie, więc spoko Jazzmanie jesteś bezpieczny.

Oznacza to, że oczywiście się zjawię, bo zapowiada się na lada impreza. Jak dojadę? Na 90% busem (pewnie PL Expresem) Trasa Bydgoszcz-Wawa (więc jak cos to kontakt na PM). Oczywiście jeśli ktoś z forumowiczów jedzie autem i bedzie przejeżdżał przez Płock to mogę się zabrać 8)

Termin jest świetny, ale zastrzegam sobie prawo odwołanie przyjazu w momenciew kiedy trzebaby przesunąć termin o tydzień, bo tak jak pisałem wcześniej mogę zacząć pracę od ok 11.VII i może być ciężko z wolnym już w pierwszym tygodniu :oops:

 

Pewnie wezmę aparat więc trochę pocykam fotek. Jak w moim odczuciu powinno to spotklanie wyglądać. W sumie mam podobne poglady co Gumbas błednie zwany Gumbim :lol: . Ja też stronie od dyskotek z uwagi na rodzaj muzyki grany w takich miesjcach. Wole kameralne spotkania w pubach przy lekko wyciszonej muzyce (tak, żeby można było pogadać), lub impresy odkryte, gdzie mozna się fajnie zabawic pod chmurką. Również jestem za meczem tak w późniejszej porze spotkania, bo na początek musimy zacząć się w miarę rozróżniać w tłumie. Wiadomo, że będziemy chcieli coś zjeśc , odświerzyć sie po podrózy, pogsadać z ludźmi które najlepiej znamy z netu i zacieśnić więzy z tymi mniej przez nas znanymi. Pozatym niektórzy maja rachunki do wyrównania pomiędzy sobą (Pietras :roll: ), więc trochę nam zajmie żeby sie już pozbierać po wstepnym entuzjastycznym przywitaniu :roll: Pozatym chcę wrócić do mojego wcześniejszego pomysłuy z takim internetowym draftem. Nie wiem czy wszyscy pamiętają więc przypomnę, że możemy podawać pozycja na jakich w reguły gramy i losowo dobierzemy składy jeszcze przed spotkaniem, żeby było bardzoej dramatycznie 8) i wykluczymy w ten sposób "wałki". Oczywiście to tylko propozycja, ale od tego jest przecież ten temat

Jadymy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzień dzisiajszy również jadę. Najprawdopodobniej busem lub pociągiem (to jeszcze do ustalenia). Jeżeli nie będzie żadnej katastrofy (małe szanse na to) to przyjadę. Jeśli termin zostanie przesunięty o tydzień to już trochę gorzej bo mam wyjeżdżać nad jezioro, ale może jakoś bym się zjawił.

 

Jeśli chodzi o plan spotkania, to ja myślę, ż najpierw trzeba by było pójść coś oszamać 8) potem dopiero jakiś meczyk czy coś. No i na wieczór jakiś bar czy pub. Dicho IMO odpada, bo nawet dobrze pogadać się nie da, a przecież o to właśnie będzie chodzić :) Najlepiej, żeby to był bar z bilardem i jakimiś piłkarzykami czy lotkami to można by się też czymś zająć. W Lublinie takich barów nie brakuje to i w WWA myślę jakieś są :)

 

chwilowo mam ochotę mu dowalić

No to jest nas 2óch Gimmie :)

 

koszulki Landrynowców zostawicie w domu

Teraz możesz być pewny, że ja swoją wezmę :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie nie widze przeciwskazan dla siebie. Ale jak to bywa w zyciu - rozne rzeczy moga wyskoczyc. Robota czy jakies inne niespodzianki. Na razie nic mi nie koliduje. Tez bym sie jak juz zabral z Mich@likiem (to ile ty masz wlasciwie lat?, piratem drogowym nie jestes, he :wink: ), jesli by jechal automobilem i jesli mozna ofkors. A jak nie, to tak jak master, czyli pociag. Ale sam nie jade, tylko z kims :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że będę. Radio można by wziąć jeżeli wypali mecz na sali na dworze to nie ma sensu zakłócać porządku publicznego :wink: Jeśli chodzi o jakąś "odprawe po meczową" (czytaj: "wypad na browar") to preferuje jakis klubik :) tam można się pobawić i napić, potem każdy odjedzie do swojego miejsca noclegowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze termin pasuje mi w 100%

 

Jesli chodzi o sam mecz, zdecydowanie preferowalbym sale ( boisko nie wiadomo czy bedzie wolne, pilka sie brudzi, latwiej o jakis uraz. Poza tym, napewno kazdy bedzie chcial sie jakos odswierzyc po meczu).

Niedaleko mnie i Miodasa jest taka szkola, w ktorej jest naprawde calkiem niezla sala (duza, dobry parkiet itp). Moglibysmy sie przejsc i wywiedziec czy i ew. za ile mozna by wynajac.

 

ie wiem czy wszyscy pamiętają więc przypomnę, że możemy podawać pozycja na jakich w reguły gramy i losowo dobierzemy składy jeszcze przed spotkaniem, żeby było bardzoej dramatycznie Cool i wykluczymy w ten sposób "wałki". Oczywiście to tylko propozycja, ale od tego jest przecież ten temat

Jadymy Exclamation

Ja mysle ze lepiej bedzie najpierw sie spotkac, poznac a dopiero potem ustalac sklady. Pytanie takze jak sie dzielimy, na dwa zespoly czy na wiecej ?

 

Najlepiej, żeby to był bar z bilardem i jakimiś piłkarzykami czy lotkami to można by się też czymś zająć. W Lublinie takich barów nie brakuje to i w WWA myślę jakieś są Smile

To jakas Arkadia czy inna Galeria Mokotow i spoko ;)

 

Teraz możesz być pewny, że ja swoją wezmę Twisted Evil

To ja swojego KB tez biore ;)

 

 

A, jesli chodzi o mnie to ncizego nie biore (kamera, aparat, radio). Tylko aparat w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie i Miodasa jest taka szkola, w ktorej jest naprawde calkiem niezla sala (duza, dobry parkiet itp). Moglibysmy sie przejsc i wywiedziec czy i ew. za ile mozna by wynajac.

TAK TAK TAK było by git. Oberajcie co i jak i za ile, ale myślę, że większość wolałaby salę. Przede wszystkim prysznic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze lepiej bedzie najpierw sie spotkac, poznac a dopiero potem ustalac sklady. Pytanie takze jak sie dzielimy, na dwa zespoly czy na wiecej.

W sumie to będzie zalezało, od liczby uczestników. Narazie dwa teamy to max, ale kto wie, za tydzien moze być już 4 lub 5 drużyn (powiedzmy po jednym rezerwowym na sklad). A z tym "draftem" to chciałem urozmaicić spotkanie. Fajnie by było jak np ja znalazlbym się w teamie z Szakiem, a Key z Pietrasem. Ot taki pierwszy lepszy przykład :roll:

A, jesli chodzi o mnie to ncizego nie biore (kamera, aparat, radio). Tylko aparat w telefonie.

Nie ma sprawy, to też da się sprzedać :lol:

Teraz możesz być pewny, że ja swoją wezmę Twisted Evil

Spoko, mój MJ już się szykuje na chwile kiedy skopie Landrynkowe tyłki :lol:

Przede wszystkim prysznic

Oczywiście koedukacyjny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to będzie zalezało, od liczby uczestników. Narazie dwa teamy to max, ale kto wie, za tydzien moze być już 4 lub 5 drużyn (powiedzmy po jednym rezerwowym na sklad). A z tym "draftem" to chciałem urozmaicić spotkanie. Fajnie by było jak np ja znalazlbym się w teamie z Szakiem, a Key z Pietrasem. Ot taki pierwszy lepszy przykład Rolling Eyes

Fakt, byloby to jakies urozmaicenie ale co jesli w jednej druzynie znajda sie osoby grajace slabiej w kosza ? A tak, spotkalibysmy sie, rozeznali mniej wiecej kto jaki prezentuje poziom i sprobowaly zrobic w miare rowne sklady.

Chociaz z drugiej strony, taki pomysl z "draftem" jest dosyc ciekawy.

 

Nie ma sprawy, to też da się sprzedać Laughing

Ej, ej :) Pamietaj ze ja mam w Warszawie wiecej znajomych ;)

 

 

TAK TAK TAK było by git. Oberajcie co i jak i za ile, ale myślę, że większość wolałaby salę. Przede wszystkim prysznic.

No dobra, mozemy podskoczyc w srode / czwartek. Nie wiem tylko czy tam mozna wynajac. Kiedys w zime bylismy i niestety nie bylo terminow (caly czas odbywaly sie tam jakies treningi). Ale w sumie w wakacje mysle ze nie powinno byc problemy z wynajeciem sali na kilka godzin.

Tylko jak pozostali sie zapatruja ? Bo jesli bylaby mozliwosc wynajmu, to najlepiej jak najszybciej wplacic komus z Wwa na konto pieniadze i od razu zaklepac termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie ten termin jest jak na razie idealny, nie planuje nic w tym okresie wiec mysle ze sie stawie na spotkaniu tak na 90% (lepiej sobie zostawic jakis zapas :wink: ). Co do transportu to jesli Michalik bedzie jechal autem i sie zgodzi to z checia bym sie zabral (oczywiscie dorzuce sie na paliwo) a jesli nie to pojade pociagiem razem z masterem i Szakiem

A pomysl z draftem jest swietny, mysle ze mozna by cos takiego zorganizowac, podnosi to prestiz tych niesamowitych spotkan (bedzie prawie jak w NBA jesli jeszcze panienki z pomponami skolujemy :wink:) a jak jakis sklad bedzie wybitnie slaby to zawsze mozna dokonac jakiejs uczciwej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze termin pasuje mi w 100%

 

Jesli chodzi o sam mecz, zdecydowanie preferowalbym sale ( boisko nie wiadomo czy bedzie wolne, pilka sie brudzi, latwiej o jakis uraz. Poza tym, napewno kazdy bedzie chcial sie jakos odswierzyc po meczu).

 

Ja już teraz tez przekonalem sie do sali, ale kto wie moze na bosiku też pogramy. No bo w sumie na ile można wynająć salę, 3-4 godziny dziennie pewnie, no chyba ze macie tyle kasy, ze na cały dzień. A czasu jeszcze zostanie wiec mozna tez na dworze gdziees pograc...

 

Ja niestety nie bede mogl sie spotkac, ten termin to dla mnie koniec sesji i ost egzmiany. Ciekawi mnie tylko skad ktos wpadl na taki termin. W kazdym badz razie zycze milej zabawy i czekam na foty z zjazdu.

:( :( termin już był od dawna mniej-wiecej taki, szkoda Key bo jesteś jednym z najbardziej zasłuzonych forumowiczów :x Z drugiej strony egzaminy na wrzesień można przełożyć ;)

 

fajnie. mam wyjazd 9 czerwca.. ale życzę miłej zabawy

:(:(:(:(

:( :( :( Nastepny... no szkoda ale nigdy terminu który wszystkim bedzie pasowal się n ie wymyśli. Ale skro 9 czerwca to moze do 9 lipca już wrócisz ;)

 

Wiadomo, że będę. Radio można by wziąć jeżeli wypali mecz na sali na dworze to nie ma sensu zakłócać porządku publicznego :wink: Jeśli chodzi o jakąś "odprawe po meczową" (czytaj: "wypad na browar") to preferuje jakis klubik :) tam można się pobawić i napić, potem każdy odjedzie do swojego miejsca noclegowego.

Nie liczac osob z wawy i tych ktore będą mogli przenocowac u znajomych to chyba w miejsce noclegowe, do akademiku czy gdzies jednak bedziemy wracac razem grupka... Ja tam nie chce po nicach sam bladzic po Wawie... Chyba, ze w towarzystwie Szaka :lol:

 

Ja w tym momencie nie widze przeciwskazan dla siebie. Ale jak to bywa w zyciu - rozne rzeczy moga wyskoczyc. Robota czy jakies inne niespodzianki. Na razie nic mi nie koliduje. Tez bym sie jak juz zabral z Mich@likiem....

Kurcze wszystcy jada z Michalikiem, moze po mnie też podjedziesz ;)

 

Jeśli chodzi o plan spotkania, to ja myślę, ż najpierw trzeba by było pójść coś oszamać 8) potem dopiero jakiś meczyk czy coś. No i na wieczór jakiś bar czy pub. Dicho IMO odpada, bo nawet dobrze pogadać się nie da, a przecież o to właśnie będzie chodzić :) Najlepiej, żeby to był bar z bilardem i jakimiś piłkarzykami czy lotkami to można by się też czymś zająć. W Lublinie takich barów nie brakuje to i w WWA myślę jakieś są :)

Oooo swietny pomysł, jestem calkowicie za. To na pewno Pietras pisal ;) PS. co znaczy "oszamać"? :oops:

 

 

koszulki Landrynowców zostawicie w domu

Teraz możesz być pewny, że ja swoją wezmę :twisted:

Ja swojej Sixers z pewnością też nie zapomnę

:twisted:

 

Pewnie wezmę aparat więc trochę pocykam fotek. Jak w moim odczuciu powinno to spotklanie wyglądać. W sumie mam podobne poglady co Gumbas błednie zwany Gumbim :lol: . Ja też stronie od dyskotek z uwagi na rodzaj muzyki grany w takich miesjcach. Wole kameralne spotkania w pubach przy lekko wyciszonej muzyce (tak, żeby można było pogadać), lub impresy odkryte, gdzie mozna się fajnie zabawic pod chmurką. Również jestem za meczem tak w późniejszej porze spotkania, bo na początek musimy zacząć się w miarę rozróżniać w tłumie. Wiadomo, że będziemy chcieli coś zjeśc , odświerzyć sie po podrózy, pogsadać z ludźmi które najlepiej znamy z netu i zacieśnić więzy z tymi mniej przez nas znanymi. Pozatym niektórzy maja rachunki do wyrównania pomiędzy sobą (Pietras :roll: ), więc trochę nam zajmie żeby sie już pozbierać po wstepnym entuzjastycznym przywitaniu :roll: Pozatym chcę wrócić do mojego wcześniejszego pomysłuy z takim internetowym draftem. Nie wiem czy wszyscy pamiętają więc przypomnę, że możemy podawać pozycja na jakich w reguły gramy i losowo dobierzemy składy jeszcze przed spotkaniem, żeby było bardzoej dramatycznie 8) i wykluczymy w ten sposób "wałki". Oczywiście to tylko propozycja, ale od tego jest przecież ten temat

Jadymy :!:

Taaa, ciebie z pewnością zabraknie w druzynie Gumbi All Stars :lol::lol: Co do skłądów to rzeczywiscie fajnie byłoby zrobić np. fani Lakers/Heat vs fani Sixers/Raptors czy cos w tym stylu, ale jak piszecie trzeba najpierw zobaczyć jak wyglądaja jedni i drudzy żeby warunki fiziczne były zblizone. Poza tym nie wiaodmo na razie ile drużyn bedzie bo tzreba wiedzieć ile osób przyjedzie. Nie jedziemy sie ejdnak obijać tylko na pewno bedzie w oba dni kilka godzi grania, wiec proponuje jednka zeby było kilku koszykarzy na ławce do rotacji, zeby nie było tak ze wszystcy ostro graja w sobote i wszyscy plackiem elza na parkiecie w niedziele ;) Mecze rzeczywiscie chyba troche później, nie tak od razu, zreszta tez o tym pisalem. No i mozna zaczac odd jakis konkursików za 3 itp w ramach rozgrzewki, po kilku godzinach jazdy w samochodzie/pociagu/ na rowerze ;) kosci pewnie będą wymagaly rozluźnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]zeby to nie wyglądało jak zjazd gejowski :wink:

Przede wszystkim prysznic.

Ej, ej, tylko bez takich :wink: *

 

A co do rzeczy pozakoszykarskich, to u mnie wszelkie disco i takie tam odpadaja. Pograc i spokojnie pogadac w jakims knajpopodobnym miejscu itp. to mysle, ze jest ok. Tzn. mowie o sobie, co zrobi reszta to ich sprawa.

 

Kurcze wszystcy jada z Michalikiem, moze po mnie też podjedziesz :wink:

Hehe, tylko Mich@lik cos nic nie mowi :lol:

 

Co do skladow, to z braku laku, jak nie bedzie juz o czym gadac, to mozna ustalic z wyprzedzeniem, ale takie bajery to mozna tez wymyslac tez na miejscu. Zaden problem. Haterzy vs normalni, polnoc vs poludnie, mlodsi vs starsi, chlopcy-iversonowcy vs reszta (choc to sie moze pokrywac z pierwsza propozycja) itp.

 

Ja swojej koszulki Shaqa na 95% nie wezme. Po pierwsze dlatego, ze niektorzy maja zamiar zabrac koszulki Bryanta :wink: , ale co wazniejsze jest za wielka i nie chce wygladac jak w koszuli nocnej :) Ale tlustym dupskiem mam zamiar sie troche poprzepychac, bo w tym roku cos mocno mnie ciagnie w strone polhakow :)

 

 

 

 

* - wiem, wiem, to lapanie za slowka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.