Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczów 2005 - plany i zapisy...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, tylko Mich@lik cos nic nie mowi :lol:

 

 

Na dzień dzisiejszy ... jade, lecz czy pojade dowiem się ok.30 czerwca. Jeżeli nic nie spodziewanego się wydarzy to możemy jechac.. Było by fajnie , Szak, Flash, Master.. licze, że w takim wypadku wy stawiacie mi paliwo? :wink: Nie a tak wszystko to zależy od mojej sytuacji finansowej obecnie jest krucho, zobaczymy czy coś sie zmieni do 30'go jeżeli tak to jedziemy. Jeżeli nic się nie zmieni to nawet pociągiem chyba nie pojade. Więc do końca wypowiem się pod koniec miesiąca.

 

to ile ty masz wlasciwie lat?, piratem drogowym nie jestes, he

Cześć, ja jestem Wojtek.. też mam 11 lat :o :wink: A tak serio to piratem nie jestem , tylko w ostateczności i w sytacjach nadzwyczajnych (zjazdy forumowiczów i takie tam..).

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy to lepiej na miejscu, bo np. ja to sobie za dużo nie pogram. Ostatni raz grałem w styczniu, więc kondycja u mnie leży :? Ale mogę powpychać się pod koszem :)

 

jest za wielka i nie chce wygladac jak w koszuli nocnej

To jaki to rozmiar? :shock: XXXL? huh

 

PS. co znaczy "oszamać"?

Zjeść coś :)

 

Co do sali, to może jakaś inna szkoła jak ta będzie zajęta. Sprawdźcie jak możecie jeszcze chociaż ze 2 czy 3 inne sale, bo jednak gra na asfalcie to średnia przyjemność :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salka fakty znie byłaby najlepsza właśnie ze względu na możliwośc odświewrzenia ie po graniu, ale również ze względów pogodowych (wtedy niekoniecznie trzebaby przekładać termin spotkania). A jeśli już mielibyśmy grać pod chmurką to może rozejżeć się za jakimś tartanowym boiskiem, bo tam gra sie o niebo lepiej nż na asfalcie. Trudniej o kontuzję, a i nogi więcej wytrzymują na tartanie :wink: Jestem pewien, że w Wawie są takie boiska (jeśli nawet w Płocku są to musą byc praktycznie wszędzie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy to lepiej na miejscu, bo np. ja to sobie za dużo nie pogram. Ostatni raz grałem w styczniu, więc kondycja u mnie leży :? Ale mogę powpychać się pod koszem :)

Pare osób Ci pogrozilo i już sciemniasz? :lol:

 

 

PS. co znaczy "oszamać"?

Zjeść coś :)

Ja na 3h przed koszem nic nie jem bo i tak jestem cienki, a po jedzeniu jak gram od razu mnie kolka bierze i to juz w ogóle szkoda gadać... ;)

 

Co do sali, to może jakaś inna szkoła jak ta będzie zajęta. Sprawdźcie jak możecie jeszcze chociaż ze 2 czy 3 inne sale, bo jednak gra na asfalcie to średnia przyjemność :?

Nie znasz się, nie ma nic lepszego niz lato, asfalt i gra pod wieczór... Tylko w tym przypadku sala to: możliwość odświeżenia się, pewna pogoda ;) no i jak ma być boisku z obręzami z których wszystko wypada albo słabymi tablicami to tez lepiej na sali, gdzie wiadomo z tym raczej problemu nie ma. PS. Nikt mi nie odpowedzial co do możliwosci gry i tu i tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale jesli bede w wawie to na 95% wpadam! :)

Nie wpadaj, za młoda jesteś lepiej przyjdź :wink:

 

Jeśli chodzi o mnie to na 50% się zjawie. Nie mam możliwości dojechać, bo mam tylko expresy, a na takie mnie nie stać, a nie wiem czy do Michalika się jeszcze zmieszcze. Jeśli bym się zmieścił to jade, jeśli nie to bawcie się dobrze :( Naprawdę nie mam innego połączenia z Wawą jak expres (chyba, że przeoczyłem jakąś opcje pociągów z Katowic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjazd uzależniony jest od tego, czy zdążę wrócić z nad morza bo planuję wyjazd 1-8 lipca... jeśli zdążę to pojadę pociągiem (przez Poznań, więc zapewne z Gumbim bym pojechał tym samym pociągiem 8)). Ale nie mówię, że napewno będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze dosc duzo ludzi bedzie wiec zycze wam dobrej zabawy... i dobrego meczu :] czekam na pelna relacje z przebiegu zmagan zarowno sportowych jak i towarzyskich, moze nawet ktos utworzy bloga "wspomnienia z spotkania" czy cos takiego :] hehe no dobra koniec zartow, zycze milej zabawy szanownym forumowiczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lipiec to dla mnie data odpowiednia. Nie chciałem nic pisac bo załatwialem jeszcze ostatnie formalnosci. W kzdym badz razie jezeli nic wielkiego sie nie wydarzy to powinieniem sie pojawic na meczu forumowiczów. Raczej tylko na to sie pisze, bo to co pozniej planujecie to juz nie dla mnie :wink: Widze ze mamy juz odpowiednią hale, wiec jak ktos ma to prosze o przyblizony adres, bo siostra musi w Wawie znalezc zeby mnie tam dostarczyc bez problemu :wink: Proponuje wynajecie na 5h. Bedzie wiecej czasu. W tych 5h proponuje zrobic tez razem z 30min przerwy, po np15 minut. CO do draftu to ja tez jestem za , ale juz na miejscu jak kazdy mniej wiecej zorientuje sie jak kto gra. Jezeli chodzi o pozycje to z racji wzrostu chyba tylko PG, zresztą przewanize na niej gram to nie ma problemu 8) .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie głupie pytanie: robimy coś wieczorem czy o 22 wszyscy do tego akademika czy gdzie tam wynajmiemy pokoje i spać? bo jak tak to się zatrzymam u rodziny w warszawie, a jeśli miałbym wracać nocą to wolę im problemu nie robić bo to znowu taka za bliska rodzina nie jest (raz widziałem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie głupie pytanie: robimy coś wieczorem czy o 22 wszyscy do tego akademika czy gdzie tam wynajmiemy pokoje i spać? bo jak tak to się zatrzymam u rodziny w warszawie, a jeśli miałbym wracać nocą to wolę im problemu nie robić bo to znowu taka za bliska rodzina nie jest (raz widziałem) :)

rzeczywiscie głupie pytanie :wink: naturalnie jakiś pub będzie zwiedzany do późnych godzin nocnych, zresztą wcześniej już chyba o tym było 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie głupie pytanie

Nie czytasz uważnie :) pozatym to jest chyba oczywiste :) np.

Jeśli chodzi o plan spotkania, to ja myślę, ż najpierw trzeba by było pójść coś oszamać 8) potem dopiero jakiś meczyk czy coś. No i na wieczór jakiś bar czy pub. Dicho IMO odpada, bo nawet dobrze pogadać się nie da, a przecież o to właśnie będzie chodzić :) Najlepiej, żeby to był bar z bilardem i jakimiś piłkarzykami czy lotkami to można by się też czymś zająć. W Lublinie takich barów nie brakuje to i w WWA myślę jakieś są :)

To jakas Arkadia czy inna Galeria Mokotow i spoko ;)
Jeszcze nic nie jest ustalone, ale ja bym to widział jak w cytacie powyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie nie chodzi mi o to czy będzie pub, bo na pewno będzie, tylko czy do późna, czy nie będzie tak że 22 i się wszyscy rozjeżdżają? bo to dla mnie wtedy nie interes płacić za łóżko jak mam za free ze śniadaniem (niestety junior nie wiadomo czy będzie, bo bym się nie zastanawiał nawet ;) ).. a tak wogóle to borys podrzucił listę znalezionych miejsc, więc Gumbi wrzuć tu, co by coś wybrać albo wybierz któreś, zdaję się na Ciebie i na Borysa :)

 

a z tym 'to jest oczywiste' to zabrzmiało conajmniej dwuznacznie. jeszcze jeden taki wyskok i lepiej się w wawie nie pokazuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, noclegi zarezerwowane wstepnie dla 20 osob, z zaznaczeniem,ze ilosc moze ulec zmianie. Dzis ew. jutro rano pojade tam,zeby dokladnie oblukac pokoje...

 

ale chyba luksusu nie potrzebujemy, wazne,ze jest dosc blisko centrum (jak na Warszawe). W kazdym razie wszelkie informacje w odpowiednim temacie, wiec zapraszam tam :)

 

Natomiast chcialem wlasnie poruszyc kwestie wieczora.

 

Mysle,ze siedzenie w hotelu to nie bedzie dobry pomysl. Napewno kazdy by chcial zobaczyc troche Warszawy, wycieczek specialnych nie bedzie, ale postaram sie jakas trase wymyslec;)

 

Takze jak proponuje pojsci do knajpy, na np. 22:00. Kosza skonczymy kolo 19, potem prysznic... potem na spokojnie do centrum, moze tam troche pochodzimy, jakas starowka itd. I do baru. Mam na oku pewna knajpe, ma taki plus,ze jest na starowce, ceny jak na Warszawe sa naprawde wporzadku (6zl browar, a litr bodajze za 10zl, normalne picia tez sa.. :) )

 

No i taki duzy dla nas plus,ze mozna wynajac sale, ktora sie miesci jakby w piwnicy. Ale chyba klaustrofobii nikt nie ma ;) A wrocimy sobie nocnym autobusem, a moze i sie zalapiemy na jeszcze dzienny.

 

To jest moj pomysl, ciekaw jestem co wy na to?

Jedyny problem to moze byc taki,ze na 9 lipca maja juz rezerwacje dolu,bo tam czesto ludzie rezerwuja na jakies urodzinki itd. W kazdym razie jak nie to, to postaram sie cos znalezc. Ale mysle,ze raczej wszyscy sa za takim pomyslem,zeby zarezerwowac jakas czesc knajpki i wieczorem tam sie przejsc... ?

 

Kosz rezerwuje od 15-19 (jakby co to pewnie bedzie mozliwosc przedluzenia o godzinke, bo raczej nikt nie bedzie w wakacje o 19 sali wynajmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjścia na miasto wypowiem się następująco. Jeśli będzie pogoda (ale czy to można przewidzieć :? ), to fajnie byłoby przejśc się do lokalu, który ma wystawione stały pod chmurką. Latem nie ma nic lepszego jak pogadać o...koszu na świerzym powietrzu z zimną szklaneczką w ręku :roll: .

Aha Borys co to za opcja z tym "litrem" czy to jakiś duży puchar browca czy dwa mniejsze :?: Bo przyznam się, że nie piłem jeszcze z czegoś o pojemnosci 1l, a zawsze to jakaś odmiana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.