Skocz do zawartości

Zjazd Forumowiczow 2005 -godziny wynajmu sali


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Uee LinKs ... ja tam najlepiej sie pod koszem czuje (chociaż mam 176 cm , 64 kg ) . Na obwodzie tez moge zagrac ale skutecznosc z dystansu* i poldystansu** srednio mam ( *40% \\\ **65% ) jak mam dzieńto ze 15% więcej . A z pod kosza trafiam ze 95% , do tego nie wiem jak to możliwe b. dobrze blokuje ( srednio wyzszych ) a przepychanie tez niezbyt ale ja wole pokręcić piwotem lepiej niz sie przepychać - To jest sposób

Jezeli chodzi o skutecznośc itp to niewiem jakie mam z tego względu ze nie gram w kosza w zadnym klubie itd. Dośc rzadko gram więc jak juz mówiłem pewnie będe jeden z najsłabszych na zjeździe no ale przeciez chodzi o zabawe, i nie bedzie chyba zadnych nagród(chodz moze :roll: ) ... a pozatym wszystko sie okaze na parkiecie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie chcialbym lapac Key'a na offence'a ;)

 

Co do moich warunkow - 191 cm i ok. 74 kg

Najczesciej gram na SF / PF, ale biorac pod uwage wzrost pozostalych chyba bede zmuszony grac jako center ;)

Podobnie jak Szak, po trochu wszystkiego ale jednak chyba wole grac przodem do kosza. Preferuje półdystans.

 

A co do kondycji, u mnie tez z tym nie najlepiej ;) Po 1.5 miesiaca nic nie robienia (operacja nosa) troche zardzewialem, ale do obrony staram sie zawsze wracac (najwyzej bede dawal troche mniej w ataku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kondycji, u mnie tez z tym nie najlepiej Po 1.5 miesiaca nic nie robienia (operacja nosa) troche zardzewialem, ale do obrony staram sie zawsze wracac (najwyzej bede dawal troche mniej w ataku).

Z kondycja u mnie przeważnie nie jest źle, zawsze w biegu na 1000 metrów jak wszyscy wymiekaja to ja wtedy sie rozkrecam ... nie jaram więc jest g00d :wink: A co do obrony to ja takze staram sie zawsze wracać do defensywy (wkońcu kodycja dobra), finały NBA w tym roku pokazału ze kluczem do sukcesu jest dobra obrona ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obwodzie tez moge zagrac ale skutecznosc z dystansu* i poldystansu** srednio mam ( *40% \\\ **65% ) jak mam dzieńto ze 15% więcej.

Ta, ja też jak gram sam na sam z koszem to takie średnie wyciągam :lol:

Swoją drogą to musisz być naprawdę niezły skoro masz taki liczby FG% :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze skauci wzieli sie juz do roboty i jest przeprowadzane male rozeznanie w kandydatach w drafcie :wink: . To i ja cos o swoich warunkach fizycznych skrobne. Mam 198cm 90kg i moge grac jako C/PF/SF w zaleznosci gdzie beda braki w mojej druzynie, choc najchetniej to chcialbym sie skonfrontowac w walce podkoszowej z tymi 115kg Keya :D (Baby Shaq). A co do kondycji to z racji tego ze ze sportem mam do czynienia nie tylko od swieta, to mysle ze bedzie loozik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak wszyscy sie chwala to nie bede gorszy :lol:

 

Ja mam 190cm i ważę 74 kilo. Gram jako nietypowy PG czyli coś dokladnie jak Iverson 8) rozgrywa ale duzo rzuca i dużo wchodzi pod kosz. Mogę wiec grać jako G ewentualnie jako SF chcoiaż to mi sprawia dużo mniejszą radość. Nie lubię gry fizycznej i klejenia sie do innych zawodników :P, zwłasczza pod ksozem, wiec pozycja centra odpada. Z drugiej strony mamy grac z pozycjami, wolnymi po faulach itp czy bardziej w stylu streetballowym? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez nie moze zabraknać :wink:

 

Wzrost to pewnie cos ok160-165 cm znajac zycie zawyzyłem, ale i tak wychodze najnizszy to nie robi mi to róznicy :P Jak pisałem lubie byc PG, grac z piłka, rozgrywac, kontrolowac wydarzenia. Jestem jak Gumib raczej nietypowym rozgrywajkiem, ale jakos sobie radze. Lubie rzucac, ale wiekszą przyjemnosc sprawiaja mi asysty. Moge grac tez na SG bo z rzutem jak sie wstrzele to nie jest najgorzej. Zauwazyłem tez jedna sprawde w mojej grze. jak jestem czesto przy piłce to duzo łatwiej wychodzi mi rzucania, jak długo nie dotykam gały to potem strasznie kalecze i musze kolejny raz wchodzic w rytm. Niestety mam tez krótkie rece stąd mój prezciwnik czesto przy rzucie, a szcezgólnie wjazdach moze dostac po łapach i sie wkurzac. Od razu mówie jakkolwiek jest to czeste, w zadym wypadku nie zamierzone :!:

 

odpada. Z drugiej strony mamy grac z pozycjami, wolnymi po faulach itp czy bardziej w stylu streetballowym?

przede wszystkim z zasad nalzey odrzucic 6 fauli bo za szybko wszyscy wyleca. Proponuje bez osobistych tylko za kazdym razem nawet przy rzucie wyrzucienie piłki z boku. Proponuje grac na sporo zasad z NBA, ale tez nie zawsze ich prezstrzegac, co jakis czas poscic kroki czy lekkie uderzenie po rekach. Taka bardziej luzna gra :D

 

EDIT

jeszcze jesli chodzi o kondycje to sie nie martwie. Niedawno w bakset grałem codziennie, teraz troche sie opusciłem, przez 2 tyg moze z 2x. Ale mam zamiar znowu wrócic. W sumie gra na maxa przez 2h nie sprawia mi kłopotu, sale mamy na 4h wiec 3 wytrzymam spokojnie, a 4 z kilku minutową przerwa i zimna woda mineralna. Ale widze ze niektórzy słabiej z kondycją wiec przerwy powinny byc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy wgadujecie :?: Rzuty osobiste, ustalony z góry czas ile gramy, a Karsp nie śmiało odrzuca wyjazd po 6 faulach. To moze jeszcze trzeba będzie zatrudnić jakiegoś sędziego i kogoś do pisania protokołu :?: Spokojnie, przecież to będzie zwykła gra jak na podwórku czy kiedy wymajmuje się z kumplami salę. Ot, by sobie pograć. Jedyna różnica to to, że zapewne z większą motywacją będzie gra bo każdy bedzie się chciał pokazać.

 

Choć przyznam się, że adrenalina rośnie i też już coraz bardziej chciałbym się spotkać na tej sali 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

191 cm i ok. 74 kg

 

 

190cm i ważę 74 kilo.

:o :shock:

 

 

Ta, ja też jak gram sam na sam z koszem to takie średnie wyciągam

Swoją drogą to musisz być naprawdę niezły skoro masz taki liczby FG%

Tak jakoś mi sie w tym roku cel wyrobił 8) , tylko jak gram powyzej dwóch godzin jakieś meczyki to zaczynam zdrowo pudłować :D

Przez pierwsze 10 minut troche trafiam , potem jak sie rozrzucam to wpada często , a na końcu prwie nic :D ( jeśli chodzi o dystans i półdystans :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? To cos ty za zdjecie przyslal swego czasu? To, gdzie byles w bialej koszulce e-nba.pl. Albo jakis retusz albo te 115 kilo masz niezle skondensowane. Aha, rozumiem, ze to zamyka kwestie przezywania Shaqa

Na tej focie mialem nie cale 100 kg ok 96. Teraz wygladam bardzo podobnie, jedynie miesien piwny i wiekszy i troche boczki mi urosly.

Ale ze mna jest tak, ze nawet tak znaczne zmiany wagi stosunkowo malo odzwiercidalaja sie wizualnie na moim ciele. Wczesniej tj jak bylo robione te zdjecie zmienilem prace na umyslowa z odrobina fizyki, zas wczesniej pracowalem stricte fizycznie i wazylem mnie. W ciagu roku po zmianie pracy na siedzaca przytylem w granicach 20 kg.

Teraz kwestia Shaqa. Zamierzam dalej mowic o nim GRUBAS. Because:

-okreslenia w moim kierunku typu Grubas mnie nie ruszaja

-Shaq jest sportowcem, a slowo sportowiec do czegos zobowiazuje, jedynym wyjatkiem od reguly jest sumo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze wszyscy podaja swoje parametry, predyspozyje do gry i pozycje na których lubia/umia dobrze grac. Ja mam ledwie 175.5 :wink: centymetrów wzrostu i tylko 60 kilogramów, ale zawsze gram na pg, lubie miec pilke duzo. Zawsze jak gram na pg i jesli sie zjawie na meczu forumowizów (na 90% sie zjawie) to tam bym chcial grac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obwodzie tez moge zagrac ale skutecznosc z dystansu* i poldystansu** srednio mam ( *40% \\\ **65% ) jak mam dzieńto ze 15% więcej.

Jakbym nie przyjeżdżał to też bym tak mówił :lol:

 

Co do moich warunkow - 191 cm i ok. 74 kg

Ja mam 190cm i ważę 74 kilo.

Oj cieniutko chłopaki :) ja przy swoich 181 (w butach spokojnie 6-1 8) ) waże zwykle ok 80, choć ostatnio po sesji spadło mi ze 2 kg

 

Co do zasad to bez jaj. Te wszystkie 3 sec w ataku i obronie jak i wszystkie inne detale omijamy tak jak to zwykle bywa. Ale takie sprawy jak kroki, faule, połowa to już IMOHO powinny zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cieniutko chłopaki Smile ja przy swoich 181 (w butach spokojnie 6-1 Cool ) waże zwykle ok 80, choć ostatnio po sesji spadło mi ze 2 kg

 

Co poradze, taka mam przemiane materi ;) W sumie jem naprawde duuzo, ale wogole nie tyje. Generalnie pasuje mi cos takiego, bo moge jesc co chce, kiedy chce i ile chce i nie musze sie martwic o wage.

 

Co do zasad to bez jaj. Te wszystkie 3 sec w ataku i obronie jak i wszystkie inne detale omijamy tak jak to zwykle bywa. Ale takie sprawy jak kroki, faule, połowa to już IMOHO powinny zostać.

 

Wiadomo ze takie rzeczy jak kroki, polowa, aut ( ;) ) musza byc, ale czasem mozna np. do krokow z przymrozeniem oka podejsc, z duchem gry (np. sytuacja kiedy jest kontra, ktos dostaje pilke i zamiast kozla najpierw stawia krok).

I jak robimy z liczeniem czasu ? Najlepiej jakby ktos kto akurat nie gra, dostal stoper i zatrzymywal czas przy kazdej przerwie (po aucie, faulu itp).

 

Ps. Użycz mi kamery cyfrowej to ci nagram

Wplac mi na konto 100 zł to pokaze Ci filmik jak przeskakuje Miodasa.

 

Gdyby na swiecie nie było rodziców to juz bym sie pakował ..

Zdaje sie ze Borys podawal swoj numer telefonu na taka ewentualnosc. Namow ich zeby zadzwonili, moze sie przekonaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze Borys podawal swoj numer telefonu na taka ewentualnosc. Namow ich zeby zadzwonili, moze sie przekonaja.

Nawet nie musze próbować :evil: wiem jaka bedzie odpowiedź .. to za daleko zeby mnie samego puscili w takim wieku :?

 

Co jak co ale wielu ludzi którzy jada pewnie by nie pojechali gdyby mieli 14 lat ....

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o do adresow miejsc, to oczywiwscie one beda i to juz zachwile. Napewno tez beda jakies zdjecia w najblizszych dniach, tylko jeszcze dokladnie nie wiem kiedy, ale to kwestia paru dni.

 

Widze,ze jest tu kilku oblrzymow na forum :)

 

Jak wszyscy to wszyscy

 

Ja mam 180cm i waze opk 67kg. Mam nadzieje,ze bede nadrabiac wyskokiem :)

 

Co do sali na nastepny dzien, to wydaje mi sie,ze nie ma takiej potrzeby, bo pewnie czesc bedzie chciala w miare wczesniej wyjezdzac i jak ktos wspomnial,zawsze juz mozna dograc pod otwartym niebem. I mysle,ze jakby co to nie powinno byc problemow z wynajeciem sali na nastepny dzien w sama sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio w butach to mam całe 180 cm. Waże trudno powiedzieć.. ostatnio ostro przytłem i bedzie chyba koło 75.

Skuteczność za 1 ok 35% za dwa ok 30% za trzy ok 20%.:) współczynnik strat do asyst niekorzystny 0,66. --- ciekawe czy mnie wytypujecie do trzymania miotły albo mopa:d

 

Ja mam moze tendencje do faulowania.. i dlatego tak myśle , ale nie lubie grac na osobiste. No chyba że ma być tak oficjalnie. I może ci co siedzieli by na zmianie to będą spisywać statsy. W sumie to jedynie punkty bo uchwycenie wszystkich rzeczy jest zbyt absorbujące.<wink>

 

ps

Szkoda Rookie ze nie uda ci się wyrwać. W sumie ja też się swoich nie pytałem jeszcze , ale mam nadzieje że mi pozwolą;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BNie no panowie nie popadajmy w skrajnosci. Po co tak restrykcyjnie przestrzegać przepisów. Jakie osobiste, przeciż mamy salę wynajętą na okreloony czas, a pozatym kto to słyszał, żeby grać kolezeńskie zawody na osobiste, przecież to marnotrawienie czasu (15zł piechotą nie chodzi :wink: ). Moim zdaniem gra powinna wyglądać nie inaczej niż na boisku. Czyli faul= piłka z boku, żadnego liczenia PFów, przestrzeganie kroków, ale oczywiście nie Europejskie (wkońcu to zjazd fanów NBA :lol: ) itd. Normalne przyjacielskie granie tylko z tąrównicą że z ludźmi których się w większości przypadków widzi pierwszy raz w życiu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tylko żartowałem z faulami bo jestem dobry w ich wymuszaniu a doszło do tego, ze4 jeszcze trochę i bedziemy grać ze stoperem w ręku :) Ja uważam że powinniuśmy grać normalnie, kroki itp przyjmowac na luzie i pouszczac dla dobra gry, przestrzegać tylk oaut, połowę, podówjny itp... Chętnie bym sobie pograł jak w NBA z osobistymi i wszytskim ale na to nie ma warunków chyba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.