Skocz do zawartości

GLOSOWANIE NA MODOW 2005 (wyniki!)


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na przeprowadzenie wyborów.

 

Wylonieni kandydaci to (w kolejnosci alfabetycznej):

 

- Gumbi

- Josephnba

- KarSp

- Key

- LinKs

- PI3TR45

- Spabloo

- Szak

 

Glosowac moga tylko forumowicze, ktorzy zarejestrowali sie na forum pol roku temu lub dawniej, czyli (zeby przyjac jakas granice) ci, ktorzy zarejestrowali sie przed poczatkiem 2005 roku. Drugim warunkiem jest posiadanie na koncie przynajmniej 50 postow. Oba warunki musza byc spelnione w dniu oddania glosu.

 

Wczesniej wspominalem o "dyspensie", ktora moze zostac udzielona komus, kto nie spelnia ktoregos z wyzej postawionych warunkow, ale jakos sie wyroznil w inny sposob. Na tej zasadzie prawo do glosowania udzielone zostaje nastepujacym osobom: kore, Magic*, ToMack MC, SILAS.

 

Wybieramy 5 modow, ktorzy beda sprawowac piecze nad dzialami "NBA" i "Inne". Glosy prosze przesylac do mnie w e-mailach na adres szak@e-nba.pl (bede wyslal mailem zwrotnym potwierdzenie, ze glos zostal otrzymany i przyjety). Kazdy ma prawo wskazac 5 ksyw sposrod wyzej wymienionych. Kolejnosc (czy to jedno pod drugim albo w rządku) ich wymienienia decyduja o punktach, ktore kandydaci uzyskaja. 5 punktow za wskazanie jako pierwszego, 4 - jako drugiego itd. az do 1 punktu za wskazanie jako piatego w kolejnosci. Mozna podac mniej niz 5 ksyw, co bedzie traktowane jako zrzeczenie sie w czesci mozliwosci przyznania pelnej puli punktow. Jak ktos poda wiecej niz 5 ksyw, to tylko 5 pierwszych bedzie branych pod uwage, a reszta zignorowana.

 

Po podsumowaniu 5 kandydatow z najwieksza iloscia zebranych w glosowaniu punktow zostaje moderatorami na okres 1 roku. Pozostali zostaja w puli rezerwowej. W razie tej samej ilosci punktow o wejsciu do TOP5 i kolejnosci wsrod rezerwowych decyduje ilosc wskazan na pierwszym miejscu (jesli rowna, to wtedy bierze sie wskazania na drugim miejscu itd.).

 

Czas trwania to 2 tygodnie. Od teraz do polnocy 14 lipca. Nastepnego dnia zaczynam liczenie. Jak skoncze to podam na forum wyniki. Zeby uniknac podejrzen o machloje :wink: , razem z wynikami opublikuje, kto na kogo glosowal.

 

Jesli kogos interesuja jakies ustalenia, a wczesniej nie sledzil rozmow na temat wyborow, to odsylam do tematu:

http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=1544&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Aha, zapomnialem. Oczywiscie nie mozna glosowac na siebie :)

 

ZAPRASZAM DO GLOSOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze minela juz mniej wiecej polowa czasu przyjmowania glosow. Za 7 dni koniec okresu, kiedy mozna glosowac. Kto jeszcze tego nie zrobil, niech o tym pomysli. Jak na razie mam glosy tylko od 11 osob, a uprawnionych go glosowania jest okolo 90. Do wszystkich, co moga glosowac, a jeszcze tego nie zrobili - nie pozwolcie by tak male grono wybieralo za was! :)

 

Podaje liste osob, ktore juz zaglosowaly:

- Mum

- Loqsh1

- Gumbi

- Kraszka

- Miodas

- Gimmie

- Josephnba

- Antek

- Szak

- Artek

- Wróbel

 

Jak ktos zobaczyl sie na powyzszej liscie, a nic mi nie wysylal, to prosze o kontakt na PM w celu zweryfikowania :)

 

 

Przypominam, ze kazdemu wysylam potwierdzenia mailem zwrotnym. Jesli minely 24h albo wiecej od wyslania (wylaczajac przerwe na weekendowy zjazd forumowiczow) i nie otrzymales/as takiego potwierdzenia, to znaczy, ze najpewniej list z twoim glosem nie doszedl. W takim przypadku prosze sprawdzic, czy adres byl poprawnie wpisany, ewentualnie skontaktowac sie ze mna za posrednictwem PM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze jutro jest ostatni dzien, kiedy mozna glosowac. Jak dotad glosowalo 19 osob. Do tych wczesniej wymienionych doszli:

- Key

- KarSp

- Rookie

- Master

- Żółw

- Maxec

- Fokcik

- Spabloo

 

Fajnie, jakby sie jeszcze ktos sprezyl i wyslal dzis/jutro, bo to troche malo. Ale trudno. Bedzie "tak wielu zawdziecza tak (nie)wiele tak niewielu" czy jakos tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki glosowania, w ktorym wzielo udzial 26 forumowiczow. Pierwszych pieciu zostaje moderatorami dzialow "NBA" i "Inne". Gratuluje zwyciezcom, a reszcie zycze szczescia w przyszlych wyborach, a poki co pozostajecie na liscie rezerwowej do ewentualnej zamiany, jesli ktos z wybranych z jakichs przyczyn bedzie musial opuscic te intratną posade :wink:

 

Szak - 104pkt

Spabloo - 80pkt

Josephnba - 65pkt

Gumbi - 51pkt

Key - 36pkt

--------------------------------

PI3TR45 - 33pkt

KarSp - 8pkt

Links - 0pkt

 

Od poczatku, na oko, widac bylo, ze najwieksza walka bedzie o dwa ostatnie premiowane miejsca, do ktorych startowalo 3 ludzi. Minimalnie pod kreska znalazl sie PI3TR45, ktorego osobiscie widzialbym w tym modowskim gronie, lecz laska ludu sprzyjala innym :) (ale spoko, przechowamy cie w radach nadzorczych "publicznych" dzialow :wink: hehe) PI3TR45 walczyl z Key'em i Gumbim, ktory dopiero pod sam koniec odskoczyl, zbierajac kilka piątek. Dalej juz przedstawiciel mlodziezy (gniewnej? :) ), czyli KarSp. Ostatni Links, ktorego chyba wybory specjalnie nie obeszly, bo nawet sam w nich nie zaglosowal...

 

Pozniej zamieszcze w tym temacie wykaz kto na kogo glosowal, zeby byl wgląd i jawnosc. Jeszcze troche pozniej skontaktuje sie z Loqsh1-em, zeby przeprowadzic "intronizacje" nowych modow, a takze zmiany, o ktorych pisalem w temacie "WYBORY MODERATOROW (+ inne zmiany i wstepne ustalenia)".

 

Znalazlem jeszcze glos Qpy, ktory gdzies mi sie zapodzial. Choc to nie takie dziwne, bo uciekl mi "do gory" w skrzynce, poniewaz byl wyslany z data z marca. Juz poprawilem wyniki, ale nic to nie zmiania w kolejnosci.

 

 

=================

 

A teraz konkrety...

 

Szak

Spabloo

Joseph

Gumbi

KarSp

 

Szak, Key, spabloo, Pietras, Gumbi

 

1. Szak

2. spabloo

3. P!3TR45

4. Josephnba

5. Key

 

1.Spabloo

2.Szak

3.Key

4.Joseph

5.Gumbi

 

Szak

JosephNBA

spabloo

 

1.Gumbi

 

2.Szak

 

3.PI3TR45

 

4.Josephnba

 

1. szak

2. spabloo

3. key

 

Szak

Josephnba

Spabloo

Key

 

1.Spabloo

2.Szak

3.Josephnba

4.Pietras

5.Gumbi

 

Szak

Spabloo

Gumbi

josephnba

Key

 

1. Josephnba

2. Gumbi

3. Key

4. Szak

5.Spabloo

 

PI3TR45

Gumbi

Spabloo

KarSp

 

Szak

Spabloo

Joseph

Gumbi

 

1.Szak

2.Josephnba

3.Spabloo

4. Pietras

5.Key

 

Spabloo

Szak

KarSp

Gumbi

josephnba

 

1. Key

 

2. Szak

 

3. spabloo

 

4. Gumbi

 

5. PI3TR45

 

Szak

Spabloo

Josephnba

Key

PI3TR45

 

1. Gumbi

2. Josephnba

3. Szaka

4. Spabloo

5. Key

 

1. Szak

2. Spabloo

3. Key

4. Gumbi

5. Josephnba

 

1. Szak

2. Josephnba

3. Key

4. PI3TR45

5. Gumbi

 

-Szak

-Spabloo

-Josephnba

-PI3TR45

-Key

 

1. Szak (5 pkt) 2. Joseph (4 pkt) 3. Spabloo (3 pkt) 4. KarSp (2 pkt) 5. Gumbi (1 pkt)

 

- Gumbi

- Josephnba

- Key

- Spabloo

- Szak

 

Gumbi, Szak, Joseph, Pietras, Spabloo

 

1 PI3TR45

2 Spabloo

3 Szak

 

Gumbi

Josephnba

PI3TR45

Spabloo

Szak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za głosy i wybór do pierwszej piatki, dziękuje mojej rodzinie, agentowi, sponsorom i Allenowi Iversonowi 8) Postaram sie byc dobrym moderatorem, dotychczas chyba dobrze wywiązywałem sie ze swoich obowiazków, ale bardziej w dziale INNE bo w NBA wszystkiego nie czytałem, teraz to się zmieni. Swoja drogą teraz po zlocie głosowalbym troche inaczej, ale ogólnie chyba sklad moderatorski jest udany imho. Jeszcze raz dzieki i oby teraz nikt mi nie podpadł :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jeszcze glos Qpy, ktory gdzies mi sie zapodzial. Choc to nie takie dziwne, bo uciekl mi "do gory" w skrzynce, poniewaz byl wyslany z data z marca. Juz poprawilem wyniki, ale nic to nie zmiania w kolejnosci

Stary, sprawdzony sposob na triale programow, ktore przestaja dzialac po 30 dniach :wink: Tylko czasem zapomina mi sie przestawic date na aktualna (najwazniejsze ze nie narobilem ambarasu :P ). Gratuluje wszystkim wybrancom. Tym bardziej sie ciesze, ze na forum beda "rzadzic" te osoby, na ktore glosowalem...Co prawda z malym wyjatkiem, bo dalem ten 1 pkt. dla KarSp'a, ale to dlatego, ze podoba mi sie to co robi. Juz dawno nie bylo tu tak mlodej osoby, ktora wnosilaby do forum tyle co on. Jeszcze raz congratulation dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z chwili przy necie chciałem podziękować za głosy na mnie. Żałuję tylko, że przez dłuzszy czas nie będę w stanie wykonywać obowiązków moda. Niestety wakacyjna praca zmusiła mnie do wyjazdu a tem niestety netu niema. Prawdopodobnie znowu napiszę dopiero w pierwszych dniach sierpnia a potem znowu wracam do pracy. mam nadzieję, że grono moderatorskie nie uzna mnie za "karierowicza" i nie usunie z funkcji, bo zapewniam, że wrócę :wink: . Oczywiście decyzję pozostawiam adminom i modom. Jeśli jakoś te kilka tygodni pociągniecie bezemnie to będzie git, jezeli nie to trudno i pogratuluję Pietrasowi posady 8) . Do niedzieli wieczór będę dostępny więc czekam na opinie reszty składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dziekuje wszystkim którzy głosowali na mnie. Żałuje ze nie znalazłem sie wsród szcezsliwców którzy teraz rzadza forum, ale z racji tego ze mój staz pisania na forum jest narazie krótki cieszy i ta liczba głosów które dostalem, zobaczymy za rok co się wydazy :wink: Przyłączam sie do gratulacji dla zwyciesców, w sumie skłąd zgodnie z moimi przewidywniami.

Co prawda z malym wyjatkiem, bo dalem ten 1 pkt. dla KarSp'a, ale to dlatego, ze podoba mi sie to co robi. Juz dawno nie bylo tu tak mlodej osoby, ktora wnosilaby do forum tyle co on.

Nie wiem, co powiedizec. Jestem tak zaskoczony, jak to czytałem to mnie normalnie zatkało :P Wiec powiem tylko: BIG THX :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim za głosy na mnie. A tym co nie głosowali radzę poszukać dobrych firewalli :twisted: Gratuluję Key wygranej. Mam nadzieję, że zdopinguje Cię to do częstszego zaglądania na forum :) Jest jeszcze 1 optymistyczna strona tych wyników - nie będę musiał być sztucznie miły i kulturalny :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się PI3TR45 następnym razem na pewno się uda.. :wink:

A tak serio to może teraz by Ci się udało, wiesz po znajomości chciałem glosować na Ciebie ale wg.wypadlo mi to z głowki ( :o ) i nie zagłosowalem wogóle :twisted: Gratuluje nowym modom (ą/om ??) i życze powodzenia oraz wywiązywania się z obowiązków..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiąc myslalem, ze P!3TR45 mimo wszystko wejdzie do top 5, zdziwiło mnie tez ze gumbi stosunkowo mało głosów dostal....

 

Modzi to wizytówki forum... ja starałem sie wybrac osoby, ktore piszą duzo, dobrze i przedewszystkim osoby, z ktorymi mam dobry kontakt np. na GG...

 

stąd np spabloo tak nisko w moich typach - nie zamienilem z nim ani jednego slowa na gg - a wiadomo ze jak cos to wygodniejsze to niz PM :)

 

Key poszalał ostatnio dzięki swoim prawom i przypomniał o sobie ludziom - mysle ze sie oplaciło....

 

Tak wogóle to mysle, ze niktogo bysmy nie skrzywdzili, gdyby Pietras tez został modem - chociaz w "Inne" bo najbardziej chyba kojarzy mi sie z tym dzialem.... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piatki ktora wytypowalem czterech ludzi zostali modami, troche brakuje oczywiscie mi drugiego na mojej liscie Pietrka ale coz Gumbiemu tez sie cos nalezalo, tzn zasluzyl na moda. Wreszcie docenienie zostali: spablo i joseph, ktorzy juz od dawna slidnie "pracuja" na forum. Szak to firma juz uznana i szczerze powiedziawszy nawet sie nie zastanawialem kgo wybrac z "jedynką". Gratulucje wszystkim wybranym jak i tym, ktorym zabrakl troche glosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.