Skocz do zawartości

Rekordy Simbasket


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest taka zakładka jak rekordy na stronie simki, ale ona nie jest do końca aktualna, więc postanowiłem nie tak dawno zrobić resercz rekordów i wydaje się, że mogę wrzucić tutaj te najbardziej aktualne (mówimy o rekordach po zakończonym poprzednim sezonie).

 

INDYWIDUALNE:

 

Most points: 65p (Tracy McGrady - Chicago Bulls w 2004),

Most Field Goals Attempts: 45 (Gerald Green - Chicago Bulls w 2010),

Most Field Goals Made: 25 (Kobe Bryant - Los Angeles Clippers w 2004),

Most Free Throw Attempts: 26 (Elton Brand - Orlando Magic w 2003 i Shaquille O'Neal - San Antonio Spurs w 2006),

Most Free Throws Made: 21 (Shawn Marion - Portland Trail Blazers w 2010),

Most 3 Pointers Attempts: 18 (Kevin Durant - Golden State Warriors w 2014),

Most 3 Pointers Made: 10 (Jason Richardson - Washington Wizards w 2006, Paul Pierce - Cleveland Cavaliers w 2010, Leandro Barbosa - Houston Rockets w 2011 i Kevin Durant - Golden State Warriors w 2014),

Most rebounds: 31 (Andris Biedrins - Chicago Bulls w 2015),

Most assists: 24 (Will Blalock - Seattle Supersonics w 2012),

Most steals: 12 (T.J. Ford - Memphis Grizzlies w 2010 i Devin Harris - San Antonio Spurs w 2014),

Most blocks: 14 (Serge Ibaka - Los Angeles Lakers w 2013),

Most turnovers: 14 (Larry Hughes - Orlando Magic w 2003 i Dwyane Wade - Houston Rockets w 2011).

 

DRUŻYNOWE:

 

Most points: 158 (New Jersey Nets w 2016),

Most points allowed: 158 (Boston Celtics w 2016),

Fewest points allowed: 49 (New York Knicks w 2008),

Most 3 Pointers Made: 20 (Utah Jazz w 2010, Los Angeles Lakers w 2011 i New Jersey Nets w 2013),

Most rebounds: 80 (Boston Celtics w 2016),

Most assists: 44 (San Antonio Spurs w 2006, Washington Wizards w 2011 i Golden State Warriors w 2013),

Most steals: 25 (Denver Nuggets w 2015),

Most blocks: 26 (Memphis Grizzlies w 2009),

Most turnovers: 33 (San Antonio Spurs w 2003 i Toronto Raptors w 2013).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiem czy to rekord, ale 90 punktów (50 - 40 dla Magic) zdobytych przez 2 zespoły w jednej kwarcie to imponujący wynik.

generalnie magic mieli grac bardzo szybko bez obrony by nie psuc sobie stat ale przegrywac mecze, udawalo sie to dosc dlugo, niestety ostatnio za duzo wygrali :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to rekord, ale 90 punktów (50 - 40 dla Magic) zdobytych przez 2 zespoły w jednej kwarcie to imponujący wynik.

generalnie magic mieli grac bardzo szybko bez obrony by nie psuc sobie stat ale przegrywac mecze, udawalo sie to dosc dlugo, niestety ostatnio za duzo wygrali :/
ależ dla mnie to żaden problem :) moim Heat to bardzo na rękę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was wie/pamieta jaki byl najlepszy bilans RS? Stro, ile twoi Bulls wygrali najwiecej spotkan?

tak na pewno to nie wiem, ale pamietam ze i Nets i Grizz mieli 60 winowe sezony (grizz Popka mi sie kojarzy 63, ale nie mam pewności) i prawie na pewno nie były to najlepsze sezony. Bulls mieli chyba kolo 70, chyba ze pomylilem z Bulls Jordana ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was wie/pamieta jaki byl najlepszy bilans RS? Stro, ile twoi Bulls wygrali najwiecej spotkan?

tak na pewno to nie wiem, ale pamietam ze i Nets i Grizz mieli 60 winowe sezony (grizz Popka mi sie kojarzy 63, ale nie mam pewności) i prawie na pewno nie były to najlepsze sezony. Bulls mieli chyba kolo 70, chyba ze pomylilem z Bulls Jordana ...

kiedys ze Stro i z Popem na gg o tym rozmawialem, padaly tam jakies liczby,ale watpie by to bylo jeszcze w historii gadulca:/.

niemniej obstawialbym ze Grizz mieli w najlepszym sezonie 67-15 (a Bulls chyba nawet wiecej), bo Sixers i Suns w dwoch kolejnych sezonach (po moim przyjsciu do gry) notowaly 64-18 albo 63-19 (na pewno mniej niz 20 przegranych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej obstawialbym ze Grizz mieli w najlepszym sezonie 67-15 (a Bulls chyba nawet wiecej), bo Sixers i Suns w dwoch kolejnych sezonach (po moim przyjsciu do gry) notowaly 64-18 albo 63-19 (na pewno mniej niz 20 przegranych)

72-10 :)

 

nie pamiętam w którym sezonie (na pewno za czasów T-Maca i Banksa, a m. in. Wright i Chiriaev byli wtedy młokosami z ławki)

 

ale pamiętam, że odpadłem wtedy w drugiej rundzie POs chyba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

widzę dwa rekordy zespołowe padły w 2016, oba spróbuje zaatakować z Olajuwonem:

rekord zbiórek per game Grizz 59, chciałoby się powiedzieć 60, ale nawet 59 będzie trudno pobić .

drugi rekord powinien być w zasięgu, mój własny, PTB 11,3 bloku na mecz. chyba 12 jest w zasięgu, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Odkopuje temat bo po tym świetnym meczu Shaqa przyszedł mi pewien pomysł do głowy. Wiadomo, że rekordy simki są zapisane w grze, ale tutaj moglibyśmy wypisywać rzeczy które w grze się nie zapisują.

 

Jakieś Quadruple Double, najdłuższe serie drużyn bez porażki itd. Bo później takie wyniki przepadną i zostaną zapomniane, a szkoda by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.