Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2020 o 21:34, ely3 napisał:

Za to City Dallas to jakis koszmar. Oni je zdarli z czirliderek czy o co chodzi?

Cały wzór  jest bazowany na tym neonie i legendzie pegaza:

HCHOLUWJNAACCWXRRU6O7IFDJM.jpg

Za to kolor złoty jest w ramach 10 rocznicy zdobycia mistrzostwa. Dodatkowo jeszcze na spodenkach jest logo 40 rocznicy powstania klubu.

Grizzlies wg mnie sztos, potężny sztos.

Prawdopodobnie parkiet City dla Kings:

EnIeWYCVkAATOeU?format=jpg&name=large

Raptors:

Clippers mają nowego sponsora:

1920x1080_honey_announcement_201118.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pepis21

JA wiem jaka jest historia stojąca za koszulką Mavs ale nie zmienia to mojej opinii ,że ta koszulka jest beznadziejna. Ona może pasować na czirliderki ale nie na koszykarzy.

Ogólnie Dallas ma fatalne stroje. Te rok temu. Teraz te retro zielone.. Można pójść w nowoczesność jak Heat i to są pięknie zrobione stroje. Czy nawet Purple Minnesoty ( choć tu fanem nie jestem ) ale Mavs idzie naprawdę w dziwnym kierunku

A Memphis rzeczywiście jedne z ładniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 przy ostatnich sezonach Dirka plotkowało się, że po zakończeniu przez niego kariery Mavs będą chcieli zrobić całkowity rebranding. Niemiec karierę zakończył i teraz zobaczymy co dalej będzie, na pewno Luka jest idealnym powodem aby takową zrobić. Przy takich zmianach jest wielce prawdopodobne, że zielony wróci do barw Mavs, gdyż jest bardzo popularny zarówno wśród zawodników jak i fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ta srebrna była na sezon 03/04 i Mavs użyli ją tylko jeden jedyny raz na rozpoczęcie sezonu przeciwko Lakers po czym została wyrzucona na śmietnik historii. Ja mam co do niej mieszane uczucia, bo sam koncept wg nie był zły, złe za to było to, że ktoś wpadł na pomysł aby użyć błyszczącej tkaniny przez co wyglądała jak worek na śmieci. Swingmany będąc zrobione ze zwykłego meshu wyglądały o stokroć lepiej i wydaje mi się, że gdyby autentyk również był ze zwykłego materiału zrobiony to odbiór mógłby być zupełnie inny.

Shirsey Rockets:

En3H5MoXYAwRLq_?format=jpg&name=large

Poza tym to wieje nudą od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja Rock and Roll Hall of Fame. Poza literką "C" pozostałe litery są z wzięte logo zespołów (choć wygląda to jak list z żądaniem okupu). Ja w rocku jestem cienki ale EvilChameleon, użytkownik CCSLC odgadł część liter, więc oddam mu cytat:

Cytat

So far I have...

The "A" is from the Nirvana logo.
The second "L" is from The Beatles logo.
The "D" might be from the Pink Floyd logo.
The first "E" is from The Who logo.

Swoją drogą połowa ligi w tym sezonie będzie miała czarne koszulki 'City'.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pepis21 napisał:

Inspiracja Rock and Roll Hall of Fame. Poza literką "C" pozostałe litery są z wzięte logo zespołów (choć wygląda to jak list z żądaniem okupu). Ja w rocku jestem cienki ale EvilChameleon, użytkownik CCSLC odgadł część liter, więc oddam mu cytat:

C - Cleveland 
LE - The Sex Pistols 
V - David Bowie
E - Metallica 
L - Led Zeppelin 
A - Nirvana
N - N.W.A
D - Pink Floyd z albumu "The Wall" który dziś obchodzi 41 urodziny... 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

N - N.W.A

To nie będzie N.W.A, ich "N" była mniej więcej tej samej wysokości po obu stronach i miała przecięcie się linii w lewym górnym rogu.

2 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

V - David Bowie

A ja na siłę próbowałem dopasować to pod Van Halen pomimo tego iż google wskazywało jednoznacznie, że jestem w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

To nie będzie N.W.A, ich "N" była mniej więcej tej samej wysokości po obu stronach i miała przecięcie się linii w lewym górnym rogu.

 

Więc poległem na rapsach. Nie ma ujmy na honorze dla starego brudasa i satanisty, ale dalej obstaję, że to jednak "N.W.A" :D

A nie dopisałem jednej litery, bo LE zgrało mi się w jednej linijce: L to "The Sex Pistols" a E to "The Who" ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.