Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny swingman City tym razem Magic:

vRZmurL.jpeg

oMSM0LU.jpeg

Nie znam inspiracji jaka za tym stoi ale obstawiałbym Disneyworld.
Od dzisiaj został równy miesiąc do oficjalnej prezentacji wszystkich City.

Swoją drogą nie wiem czy pisałem o tym ale odkąd Chris Heck zrezygnował z pracy w 76ers to zaczęto przebąkiwać o tym, że w niedalekiej przyszłości przywrócą retro z ery Iversona, które dotychczas były blokowane z racji iz Heck nie jest fanem czarnego i barw tamtych Sixers (sezon 20/21 był wyjątkiem jako przegrany zakład z Simmonsem).

Plotkuje się też o tym iż Magic za rok mieliby mieć retro z ery T-Maca i Granta Hilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pepis21 napisał:

Swoją drogą nie wiem czy pisałem o tym ale odkąd Chris Heck zrezygnował z pracy w 76ers to zaczęto przebąkiwać o tym, że w niedalekiej przyszłości przywrócą retro z ery Iversona, które dotychczas były blokowane z racji iz Heck nie jest fanem czarnego i barw tamtych Sixers (sezon 20/21 był wyjątkiem jako przegrany zakład z Simmonsem).

Pisząc retro w kontekście Sixers, zawsze mam przed oczami to... Fajnie jakby je kiedyś wypuścili nowo...

76e618dfcce2f2ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timberwolves, mockup trochę się różnił, ale zachował w sumie główną ideę:

FewA8qGXwAQaI_e?format=jpg&name=largeFewA822XEAMX-dj?format=jpg&name=large

Dla mnie trochę takie Denver wannabe, wygląda też na to iż wzorek nie jest stały:

FezQ5tFWIAIIPtp?format=jpg&name=large

Pojawił się również przeciek Dallas, dla mnie mocno zakorzenione w latach 70-tych:

FezIauHWIAEuIXV?format=jpg&name=large

wszystko oczywiście to swingmany.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległości. Bulls:

w66h2vdf73u91.jpg?width=640&crop=smart&a

xvbz9vdf73u91.jpg?width=828&format=pjpg&

Hornets (kontynuacja tematu z 20/21):

Fe9mo9vUABAen9d?format=jpg&name=large

Suns:

Fe-1_FdVQAAsjb3?format=jpg&name=large

Warriors (zdjęcie przedstawia autentyka):

Fe9YP-oVsAAvwOb?format=jpg&name=large

Fe9YP-uUYAAuYYy?format=jpg&name=large

Shirsey Pistons (inspiracją St. Cecilia's Gym, która jest koszykarską mekką Motor City):

ajygm098est91.jpg?width=828&format=pjpg&

rjw8x198est91.jpg?width=828&format=pjpg&

Lockervision został też uruchomiony na nowy sezon a w nim znalazł się niewydany jeszcze alternatywny Celtics:

BOS_SE.jpg

Jest też tam nie pokazany nadal alt. Sixers ale tam nie wiele się zmieniło poza tym, że cień idzie w drugą stronę teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w historii chyba Bulls mają coś obok czego nawet nie chciałbym przejść ani na to splunąć 

W Pepco takie sprzedają 

Pozostałe też nie lepsze, a najgorsza to chyba Detroit 

Choć Hornets są blisko 

A jeśli chodzi o Celtów to ja tam różnicy z tymi co już były nie widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics zaprezentowali swoje City w których zagrają mecz otwarcia. Wszystko to z racji iż inspirowane są one Billem Russellem

p.jpeg

p.jpeg

Więcej: https://www.nba.com/celtics/news/boston-celtics-celebrate-the-life-and-legacy-of-bill-russell

P.S: Trochę to ciekawe, Lakers na sezon 20/21 mieli przygotowane stroje na część Baylora i ten zmarł przed prezentacją, teraz C's mają w hołdzie Billowi i ten też zmarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał:

Naprawdę spoko wyglądają 

Odcień trochę odbiega od standardów Celtów, ale naprawdę fajnie to się prezentuje 

No właśnie to rzuciło mi się w oczy. Kompletnie inny "zielony", nowy.

Jest jakieś ukryte znaczenie czy po prostu chcieli mieć fajne, nowe stroje w innej kolorystyce? Będąc szczery gdybym zobaczył kogoś w tej koszulce z daleka nigdy nie połączyłbym jej nawet z Celtics i zachodziłbym w głowę co to za drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ptak napisał:

Zajebiste, ale kolor jakby Bucks widział. 

Dlatego iż to jest kolor jaki Bucks używają w swoich strojach. Celtics też już raz mieli go w swoich Earned z sezonu 20/21. :)

Nie wiem co stało za takim wyborem ale podejrzewam, że po prostu ciemniejsza zieleń nadaje takiej jakby większej szlachetności w połączeniu ze złotym oraz czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.