Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ely3 napisał:

@Pepis21

Po obejrzeniu meczu Hawks naszło mnie ,że takie koncepty parkietu śa totalnie nietrafione. To jest chyba najbrzydze logo jakie można wymyslić . Ogromna brzoskwinia jako piłka. Ogromny napis Atlanta i to połaczenie brzoskwioniowego i czarnego .brr.. Koszmarek

Pewnie dostali kasę od miasta/stanu za (jeśli można to tak nazwać) „promowanie” regionu… 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pepis21 napisał:

@ely3 motyw brzoskwini jako piłki jest dosyć często w NCAA używany kiedy Final Four tam trafia, zresztą koszykówka i brzoskwinie jak dobrze wiemy mają ze sobą bardzo dużo wspólnego.

Zasadniczo nie mam nic do brzoskwiń ale to logo to koszmarek. Ten ogromny napis Atlanta , który zajmuje połowę długości parkietu. Listki na górze. To jest tak infantylne ,że aż oczy bolą. O ile na koszulkach połączenie dużej ilości czerni  z brzoskwiniowymi akcentami daje fajny efekt tak ten parkiet i to logo sa po prostu fatalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ely3 napisał:

Zasadniczo nie mam nic do brzoskwiń ale to logo to koszmarek. Ten ogromny napis Atlanta , który zajmuje połowę długości parkietu. Listki na górze. To jest tak infantylne ,że aż oczy bolą. O ile na koszulkach połączenie dużej ilości czerni  z brzoskwiniowymi akcentami daje fajny efekt tak ten parkiet i to logo sa po prostu fatalne

W pełni się z tym zgadzam.

Koszulki przejdą, ale parkiet jest gorzej niż tragiczny…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ely3 napisał:

parkiet i to logo sa po prostu fatalne

Zgodzę się, to logo lepiej wygląda bez napisu tak jak jest na "sprzączce" na spodenkach.

Swoją drogą mnie najmniej z tych parkietów City podoba się Bucks, gdyż jest strasznie żarówiasty aż oczy bolą, nie wiem szczerze czy to wina oświetlenia czy farby czy wszystkiego po trochu ale jak kilka razy zdarzyło się im grać w tych niebieskich strojach na normalnym parkiecie to od razu lepiej się to oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mega fajny ten miętowy parkiet „Let’s Fly” Hornets. Wiem, że używali go już w tym sezonie kilkukrotnie ale pierwszy raz oglądam mecz Charlotte „na żywo” z jego wykorzystaniem.

FiXo_SeXEAE3TQF.jpg

Na pewno coś innego a sam marketingowy pomysł na hasło przewodnie tego sezonu „Let’s Fly” moim zdaniem trafny i ciekawy.

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten parkiert był też w użyciu w sezonie 20/21 jako część serii Minted. Let's Fly pojawia się też na regularnym parkiecie. Ta przestrzeń w czasie covidu została sprzedana jako miejsce reklamowe i niestety została już na stałe, Hornets albo nie mają nikogo kto chciałby tam się reklamować albo (za co mieliby szacun) stwierdzili iż nie będą sprzedawać miejsca  i pójdą we własną reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Bucks zaprezentowali swój nowy podstawowy parkiet:

Zapytacie skąd ta zmiana w takim momencie sezonu? Otóż od lutego Bucks rozgrywali swoje domowe mecze na niebieskim parkiecie, gdyż ich zielony uległ uszkodzeniu przez co zmuszeni byli zamówić nowy. Nie wiadomo niestety czy taki wygląd zostanie na stałe czy z racji prostoty designu i czasu, który goni jest tylko tymczasowym a na kolejny sezon wrócą do poprzedniego wyglądu, którego malowanie wymaga większego nakładu pracy i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rok temu był przeciek, bo pierwotnie miały być już w tym sezonie ale wygląda na to iż będą w nowym. Poza Suns nowe stroje mają mieć Sixers (chociaż to właściwie lekki retusz będzie polegający na pogrubieniu i zmianie kierunku cienia (można to zobaczyć na przykładzie czerwonych alternatywnych z zeszłego i obecnego sezonu) oraz jeszcze jedna nieznana drużyna.

Do tego cztery drużyny dostaną retro, Utah jest potwierdzone w 100% (rok temu pokazali) a w 99% potwierdzone jest Magic z czasów T-Maca (niebieski komplet, chyba wrzucałem rok temu info o tym chociaż nie pamiętam). Spekulacje pojawiają się przy 76ers, którzy mieliby przywrócić czarne stroje z czasów Iversona no i standardowo Warriors, którzy co roku mają retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.