Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

jay z zrobil kawal dobrej roboty

 

poczatkowo logo wydawalo mi sie zbyt proste ale po przyjrzeniu sie, jest cholernie brooklynskie.

podobna tarcza do tej z NYPD

kolorystyka stonowana, bez fajerwerkow ale na +

 

BRKLN itd tu jest duuze pole do manewru

 

swietna jest kampania reklamowa. hello brooklyn, yes, it's personal itd. dobrze sie to zapowiad, ciekawe jak beda wygladac stroje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla niektórych drużyn sezon wędkarski już i jest to czas zmian. Otóż wszystko wskazuje na to iż Bobcats dokonali rekoloryzacji swojego loga w nowym sezonie będzie ono wyglądać tak:

http://i47.tinypic.com/szyedt.jpg - główne (jako link bo za duży obrazek)

Dołączona grafika

Porównanie:

Dołączona grafika

 

Drugie zdjęcie przy okazji ukazuje wygląd draftowych czapeczek na ten rok.

 

Kolejną informacją są zdjęcia treningowego parkietu Netsów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak dobrze wiadomo bardzo często treningowy parkiet = meczowy parkiet. Także czyżby jednak miało być mniej czerni w czerni?

 

źródło: CCSL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To koncept, ale dosyć przyjemny. Bobcats za to jest mixem mixów. Ja tutaj widzę inspiracje z: Cavs 99-03, Magic 98-03, obecnych Magic, obecnych Hawks, obecnych Mavericks oraz ciutek z Thunder. Bądź co bądź wyjazdowa o wiele lepsza jest. Osobiście jednak pierwsze koszulki Bobcats, szczególnie ta oczojebna wyjazdowa są najlepsze jakie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

 

Dlaczego w NBA te koszulki są takie fajne z wcięciami u góry, że odkrywają mięsnie naramienne i to wygląda tak spoko, a w polskiej lidze to takie jakby oni mieli takie mini rękawki w tych koszulkach(w tych z meczu gwiazd to własnie te białe i czarne kawałki jakby rękawki. Straszna wieś.).

 

Poza tym w polskich strojach zapomnieli o prostocie, jakies paski, jakies kreseczki, za duzo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

logo ok choc troche szkoda, ze jest tak bardzo podobne do poprzedniego

do kolorow nie mam zastrzezen, z reguly sa przenoszone z kjlubowego logo- druzyny z miasta gospodarza

ale moim zdaniem mogli sie bardziej postarac. brakuje mi tu jakiejs rakiety, takiej jaka byla w logo rockets z 2 polowy lat 90-tych

choc z 2 strony ta pilka tak mocno cisnie w gore ,ze nawiazuje w sumie do... rakiety.

 

szalu nie ma ale logosy asg sa generalnei spoko, choc mnie chyba najbardziej podobaly sie phoenix czy noh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Liga musi po prostu zatwierdzić projekty koszulek. Z reklamami to zobaczymy jak to będzie czy zespoły będą chciały umieszczać je na swoich koszulkach.

 

Dobra wiadomość (żeby nie rzecz, że zajebista) sezon 12/13 będzie pod znakiem 90's Throwback. W uniformy z lat 90'tych ubiorą się:

-Raptors (Domowy 98/99 albo 99/00),

-Pacers (domowy 97/05),

-Bucks (prawdopodobnie trzeci z 95/99),

-Hawks (wyjazdowy 95/99),

-Bulls (Trzeci 95/97 czyli ten w paski),

-Houston (wyjazdowa 95/03 czyli słynna piżama),

-Phoenix (trzeci 92/00)

-Miami (trzeci 95/99)

-Philadelphia (wyjazdowa 91/94)

-Cleveland (wyjazdowa 94/97)

-Utah (wyjazdowa 96/04)

-Sacramento (trzeci 94/97

 

Dodatkowo mają być nowe świąteczne koszulki i coś czego nie ogarniam (albo źle tłumacze tekst): and for home weekend games during the second half of season, called the Winter Court jerseys. Mają to być koszulki monochromatyczne coś jak czarno-białe Heat z tego sezonu, ale w barwach zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaram sie praktycznie wszystkimi

w ogole 90's staly sie u mnie obsesja

mam nadzieje, ze zobaczymy raczej te stroje z raptorkami u raptors

brakuje mi tu jedynie lakers... i sonics czy hornets.

 

u pacers fajnie, ze w paski ale wolalbym te z 1 polowy lat 90

 

ciekawi mnie jak beda wygladaly te monochromatyczne lakers... zle to widze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.