Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

nawet niezle wygladaja te stroje na 1 rzut oka

oczywiscie sedziowie beda mieli nieco utrudnione zadanie by wylapac numery ale sa ok

 

co do knicks, podobno maja wrocic do takich, jak mieli w 1 polowie lat 90-tych

choc napis "new york" ma byc zmieniony

 

dobrze zapowiada sie sezon 2012/13 pod wzgledem strojow ale ciezko nie miec wrazenia, ze te winterowe nie sa robione dla kasy, w sensie by zwiekszyc sprzedaz. wolalbym wiecej retro i tu swietnie, ze nastaly czasy strojow z lat 90-tych

 

i pozostaje mi jedynie miec nadzieje, ze lakers jeszcze "za zycia" kobego pojda po rozom do glowy i wroca do swoich klasycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się okazuje, ze jednak tych zimowych koszulek będzie więcej:

Dołączona grafika

Miami jak widać nie ma trzeciej, a to oznacza, że Back in Black zostaje na nowy sezon. Zostając jeszcze przy Heat to wg katalogu adidasa na wyjazdową koszulkę trafi napis Miami zamiast Heat. Pistons wygląda na to iż porzucają swój trzecu strój.

Natomiast jeśli chodzi o Raptors to dostaną oni ten z lat 95/99 czyli z dinozaurem na torsie. Fotki katalogowe retro:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepis dzieki za update!

 

brakuje mi tu jedynie strojow detroit pistons z koniem!

one sa z tego samego okresu co jazz. w ogole te wszystkie stroje z lat 90-tych, gdzie dodano niewyszywalne grafiki na materiale sa swietne.

kiedys te stroje w wiekszosci mi sie nie podobaly ale dzis... damn!

pizamowe rockets czy bucks to strzal w 10!

 

zastanawia mnie jaki wplyw ma mitchell & ness na to jakie stroje wchodza

ness wydal przed chwila stroje bucks, sonics (czy thunder nie mogliby zagrac w paru meczach w ich strojach?!:D), heat czy kilku innych

ktore widzimy teraz beda w przyszlym sezonie.

 

z tego co mi wiadomo od jakiegos czasu m&n zostal wykuipiony przez adidasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawia tylko czy adidas je poprawnie wyprodukuje bo jak pamiętam, sam rok temu pisałeś, że te retro Lakers były źle wykonane.

 

Nowości, na pierwszy ogień parkiet Nets położony o dziwo w Izod Center:

Dołączona grafika

 

Druga nowość to stroje Knicks, które nie tyle co pozbawione są czarnego co ostatecznie zmieniono wzór, jak dla mnie jest on taki uniwersytecki mocno. Oto foty:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Niestety 2k nie ujawniło jeszcze nowych uniformów dla Nets. Swoją drogą Nuggets będą mieć już trzeci sezon ze zmienionym kołnierzem, a 2k dalej je robi źle.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I mamy domową Knicksów, która została dzisiaj pokazana światu poprzez przeciek i podobno jest już w sprzedaży w NYC (Oficjalna prezentacja w czwartek):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak widać w domowej kołnierz jest okrągły, a nie w serek (jak to wynika z wyjazdowej pokazanej przez 2k) a napis mniej zaokrąglony w stosunku do poprzednich koszulek.

 

Drugą koszulką, a właściwie przeciekiem jest domowy uniform Brooklyn Nets. Przecieku dokonała firma produkucją figurki (na jej oficjalnej stronie zdjęcie jest już usunięte):

Dołączona grafika

 

Z tego co wiem to był kiedyś na forum CCSL prezentowany taki właśnie koncept wykonany bodajże właśnie przez użytkownika tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, masz rację Rip City miały podobny układ ściągaczy. Panowie z 2k jednak się pomylili i wyjazdowa również będzie miała okrągły kołnierz [Replika (dzięki Sirkozi) jak widać nie ma przerw na ściągaczach co też wbrew pozorom źle nie wygląda]:

Dołączona grafika

 

Spodenki tutaj raczej będą takie jak dało 2k choć dzisiaj będzie prezentacja i się okaże.

 

EDIT: Fotki z prezentacji i witryny sklepowej:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stroje ok, choc do 2 rzeczy bym sie przyczepil:

1. "new york" mogloby byc napisane w ten sam sposob, co bylo. nie wiem po co psuc cos, co jest dobre. spaprali imo tym troche stroje.

2. spodenki, swietnie by bylo, gdyby sciagacz na dole spodenek nie lamal sie tylko byl eyviety jak w hornets z pierwszej polowy 90-tych. wtedy takie cos byloby fajna odpowiedzie na brak sciagacza pod pachami, a tak wygladaja jak alternatywne cavs z 90, choc z 2 strony, jest nawiazanie do tych spodenek knicksow z pierwszej polowy 90.

 

generalnie jednak na plus, czasami im mniej tym lepiej, co widac w ty wypadku i cieszy mnie ten napis na karku. nie wiem, czy lazdy zespol dostanie to w nba w tym sezonie, przedtem mieli chyba cavs do tej pory. zaczerpnieto to z footballu amerykanskiego i europejskiego. przyjelo sie w hokeju chyba i uniwersyteckim koszu, wiec czemu nie w nba.

 

"celtic pride", "purple&gold" "clippers will be always just a clippers" itd.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych nowych fotkach parkiet jest już w Barclays Center. Mnie się również ten parkiet podoba nie jest skomplikowany, podłoga z lat 90'tych i nie ma tego modnego ostatnio tzw "two tones".

 

Ja mam dla was trzeci strój dla Cavs, który jest w sumie zrekoloryzowaną wersją koszulki Cav Fanatics (zdjęcia dosyć spore stąd linki):

https://pbs.twimg.com/media/A2dv8UnCMAA7w28.jpg:large

https://pbs.twimg.com/media/A2dwYT1CIAA4wT_.jpg:large

 

Oraz także poprawione drugie logo Suns:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.