Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Spreewel wisiał na drzwiach

 

Koszulki spoko, biała faktycznie za biała, przydałoby się coś tam dla kontrastu dorzucić, ale i tak 8ke daje

 

Czarny pasek tak bardzo mi przeszkadza że aż go na poczatku nie zauważyłem, dopiero po waszych postach zwróciłem na niego uwagę, i wciąż mi wisi. Też ósemka

 

Żółtych nigdy nie lubiłem i chyba nie polubie, ale tyczy się to wszystkich żółtych w lidze 6ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny, tez tego nie ogarniam ale moze potrzebuje czasu i jak sie opatrza bedzie lepiej.

spodenki moga wiele zmienic...

 

http://www.nbastore.eu/stores/nba/en/product/los-angeles-lakers-nike-statement-swingman-shorts---mens/226270?categories=shop-by-team,western,los-angeles-lakers,jerseys-&-shorts :smile:

 

Czekamy jeszcze tylko na zdjęcie "w pełni ubranego" zawodnika w stroju Statement i będzie można oceniać.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z nas sobie czegoś takiego absolutnie nie wyobraża!!!

a teraz zamknik oczy ptaku, lub zamknij tę stronę natychmiast

 

.

.

.

.

.

booo

.

.

.

.

.

.

201752712311379010.jpg

Wiesz jak trudno skomentować coś mając zamknięte oczy? Przecież taki zestaw powinien być karany kolacją z Gesslerową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos powinno byc kolacja z gesslerowa nie dlatego, ze jest czarny, tylko dlatego, ze jersey, ktory tu @rw30 wkleil to fake:p

bos-celtics-big-three-era-alternate-675x

 

@raven

poczekam na fotki calych strojow i na to jak pokazuja sie na boisku. szczerze mowiac mialem nadzieje, ze pojda w kierunku wlasnie tych knicks, ktore wrzucil RW czy pacers z paskami, kiedy to na spodenkach poza panelami bocznymi na dole pokazaly sie tez szersze paski wykanczajace i calosc byla super.

 

te stroje knicks cholernie mi sie podobaly, czarny dodal im charakteru, nie wiem czy klimatu w tych statement lakersow nie psuje bialy kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jako ciekawostka, ktoś się pobawił i stworzył kilka wersji koszulek piłkarskich gdyby kluby z NBA grały w MLS. Niektóre nosiłbym jak zły  :nevreness:

https://www.behance.net/gallery/66651773/NBA-x-MLS-2018

 

Gdyby wypuścili takie OKC, ale bez reklamy Samsunga na klatce to łyknął bym wszystkie trzy.

 

Portland 1 zacna

Lakers 3

Rockets 3

Obie Kings kozak

Spurs też spoko wyglądają.

 

Clippersów by się świetnie nadawała do wycierania rzygocin. Paskudne.

3 Denver w sam raz na paradę gejów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo (nazwiska poniżej numerów są prawdziwe), tutaj właściwe koszulki:

brooks1-asso-500x750.jpg

iconbrooks1-500x750.jpg

state1-500x750.jpg

(te akurat mają nazwiska nad numerami czyli odwrotnie jak było w ostatnim sezonie)

Parkiet:

mg-unveil-court-main1000x515.png

Logotypy:

New-Memphis-Grizzlies-Logos-2018-2019-NB

 

Dla mnie zmiana na wielki plus, co prawda dodanie szarego jest na siłę, ale koszulki mega, odwołują się one do przeszłości, biała i granatowa to mix Memphis Sounds z  końcówką Grizzlies w Vancouver i początkiem w Memphis a błękitna to czasy Vancouver. Powrót do numerów z liniami to coś co powinno się już dawno stać a właściwie nigdy nie powinno zniknąć no ale rev30.

Parkiet za bardzo wyprany z kolorów, ale sam design lata 70'te, pasujący do białej koszulki no i pionowy parkiet (o ile faktycznie taki będzie) to coś nowego w NBA.

 

Swoją drogą wracając do Lakers to mieli zrobić retusz logo i....chyba nic z tego nie wyszło, bo dalej jest to samo.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nike to ma jakiś jeden wykrój i nie może go zmienić? Przecież ten ząbek na spodenkach Magic w tym miejscu jest bez sensu. Kiedyś był skomponowany z gwiazdką.

 

No dobra, ale nawet to niedociągnięcie nie zmienia to faktu, że to mój ulubiony strój Magic i fajnie, że będą w nim znowu grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.