Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

NBA 2K12

2KSports NBA 2K12

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#16 travcka

travcka

6th Man

• Użytkownik
  • 372 postów

Napisano 13 październik 2011 - 21:14

a ma ktos sklady z aktualnymi rookies?

Najlepszy sklep koszykarski

#17 matek

matek

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 9379 postów

Napisano 14 październik 2011 - 13:56

a ma ktos sklady z aktualnymi rookies?

maja wyjsc jak skonczy sie lockout

w koncu zebralem sie zeby zainstalowac i pierwsze co mnie razi to wlasnie brak rookies. jeszcze nie gralem zadnego meczu ale w tej chwili dynastia odpada. popatrze inne tryby i wtedy bede mogl ocenic. menu poprawili na plus

#18 mycek

mycek

All-Star

• Użytkownik
  • 2202 postów

Napisano 14 październik 2011 - 16:37

JAAAK zwykle, marco belineli over cp3, gilber arenas/jamer nelson over dh12 w "przydatności"+ kwiatki typu reja bell trafia wszystko i wszedzie czy andrea bargiani jest unstoppable. Dam sobie briana scalabrinego na post up i jest 'the dream' dam sobie derricka rose na post up i jest 'the dream' dam sobie kszysia szubarge na postup i tez jest 'the dream' . Kazdym mozna wykonac up and undery, fejki i haczki jabara. Śimano się z serii live ale tam było to fajne ze zeby robic cos fajnego/innego trzeba bylo miec okreslone rating.
Czekam na kova sliders, tak to nie ma co grać.
chyba ze macie jakies hmm, rozsadne ustawienia? matek?
ray allen, arron afflalo, nene, kenyon martin, rip hamilton, ben gordon, ben wallace, kevin martin, courtney lee, chuck hayes, martell webster, anthony morrow, jason richardson,

#19 Knicks

Knicks
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 październik 2011 - 20:57

Witam!
Mam problem dotyczący gry. Ściągnąłem wersje NBA.2K12-RELOADED. Instalacja przebiega bez większych problemów. Największy problem jest z crackiem, mianowicie te które są zamieszczone lub te co ściągam po prostu nie chcą się przekopiować do folderu z grą?! Kopiuje i wyskakują mi takie komunikaty "Aby skopiować ten plik, musisz podać uprawnienia administratora". Komputer ma tylko jeden profil u mnie i jest to oczywiście administrator. Mam trzy opcje do wyboru, kontynuuj, pomiń lub anuluj. Dwa ostatnie wyłączają proces kopiowania, a pierwszy włącza okienko kopiowania, po chwili ukazuje się nowe okienko, a w nim pisze "Musisz posiadać uprawnienia do wykonywania tej akcji" oraz poniżej "Uzyskaj uprawnienia od Komputer/Jarex w celu wprowadzenia zmian w tym pliku''. Klikanie ponów próbę nic nie daje i ukazuje się to samo okienko co poprzednio. Jeśli to ważne, a pewnie tak każdy crack jaki nie ściągnę ma wirusa lub przynajmniej mój antyvirus (AVG Internet Security Business Edition 2011) pokazuje mi taką informacje. Ściągnąłem już z NBA2K12 z trzy razy i w każdym taki sam problem. Pewnie to nie wina gry, ale mojego komputera, który robi mi takie psikusy. Miał może ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać, będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

#20 JakubW

JakubW

Rookie

• Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 14 październik 2011 - 22:47

No właśnie też słyszałem, że nie ma rookies do momentu końca lockoutu, tyle że w mojej wersji (Xbox 360) w Minnesocie rezerwowym PG jest niejaki Ricky Rubio... Macie go też? Czy może to ja mam jakąś wersję premium :D

#21 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 14 październik 2011 - 23:05

Rubio jest u wszystkich :roll:

#22 matek

matek

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 9379 postów

Napisano 15 październik 2011 - 06:58

Rubio to inna bajka niz reszta rookies.

chyba ze macie jakies hmm, rozsadne ustawienia? matek?

jedyne ustawienia ktore zmienilem to klawisze :D nie chce mi sie samemu tego ruszac, poczekam na jakies gotowe i pewne patche. przykladowo kova tak jak pisales :)

cieszy realistyczny wygladkoszykarzy. w koncu nie bede musial sciagac stu cyberface'ow zeby wygladali jak trzeba, chodzi mi przede wszystkim o tatuaze. wkurwialem sie jak sciagalem jakiegos weemsa czy chandlera i mieli gole rece bez ani jednej dziary. psulo mi to realizm :D

#23 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 15 październik 2011 - 07:58

Mam pytanie:
Próbuje grać na padzie. Na laptopie wszystko jest ok, ale jak podłączam go do stacjonarnego kompa to pad w 2k12 nie działa(w 2k11 było to samo). W innych grach na tym samym komputerze jest ok, wszystko śmiga. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

#24 Calogero

Calogero

Role Player

• Użytkownik
  • 217 postów

Napisano 16 październik 2011 - 16:24

a ja mam jeszcze inny problem. otóż tak jak któryś kolega z góry nie mam zamiaru grać dynastii bez draft klasy nowej :) skupiam się wobec tego na wyzwaniach. wygrałem może z 8 pograłem kilka meczy towarzyskich tymi ekipami. załączam gierę po dniu czy dwóch i co widzę? widzę, że mam zero zaliczonych wyzwań... ocb?

są kova sliders. dla mnie bez rewelacji

#25 mycek

mycek

All-Star

• Użytkownik
  • 2202 postów

Napisano 16 październik 2011 - 17:53

gdzie?
i na jakich gracie ?
ray allen, arron afflalo, nene, kenyon martin, rip hamilton, ben gordon, ben wallace, kevin martin, courtney lee, chuck hayes, martell webster, anthony morrow, jason richardson,

#26 Arctus

Arctus

Starter

• Użytkownik
  • 587 postów

Napisano 16 październik 2011 - 18:47

Załączam gierę po dniu czy dwóch i co widzę? widzę, że mam zero zaliczonych wyzwań... ocb?
są kova sliders. dla mnie bez rewelacji

Też mam ten problem na PC, ale dorobiłem sobie dodatkowe save i jak jestem tak niemiło zaskoczony poprostu wczytuję i wszystko jest. Co do kova slidersy jeszcze ich nie widziałem, ale podobno zmieniono tylko numer z 11 na 12..... więc trzeba czekać na zrobione specjalnie pod NBA 2K12.

#27 radek96r

radek96r
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 październik 2011 - 20:08

jak wykonywać rzuty wolne na klawaiaturze (nie pisać że klawiszem od strzału bo nawet dwayne wade nie trafiam)

P.S Bedzi spolszczenie lub patch z europejskimi drużynami

#28 travcka

travcka

6th Man

• Użytkownik
  • 372 postów

Napisano 17 październik 2011 - 20:24

u mnie spacją

#29 Arctus

Arctus

Starter

• Użytkownik
  • 587 postów

Napisano 18 październik 2011 - 00:40

P.S Bedzi spolszczenie lub patch z europejskimi drużynami

Spolszczenia nie będzie a więcej info o patchu tutaj: http://forums.nba-li...p?f=136&t=82013

#30 falcao

falcao

Super-Star

• Użytkownik
  • 2299 postów

Napisano 18 październik 2011 - 13:43

dawac patcha z rookasami !!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 2KSports, NBA 2K12

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych