Skocz do zawartości

NBA 2K12


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to sobie wyobrażacie? Gramy któryś z kolei sezon, dokonaliśmy jakiś transferów, wybraliśmy pewnych zawodników z draftu. Na drugi dzień wychodzi roster patch i........ nagle okazuje się, że stworzony nasz "drem team", nagle jest realistyczną "kaszaną" w nierealistycznym czasie gry. Totalnie bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z rosterem z rookies, mianowicie szukałem zapisów w danych aplikacji. Poszperałem i znalazłem w końcu, ale tutaj jest problem. Jedyne foldery jakie miałem to 'Online Data' oraz 'shoes', żadnego saves. I o to pytanie co teraz? Zrobiłem własny folder o nazwie 'saves' nie pomogło, wkleiłem roster do 'Online Data' także nic. W NBA 2K11 folder z saves mam. Resztę potrzebnych plików wkleiłem do folderu z grą. Myślę, że dość istotną kwestią jest, że nie jestem zalogowany, gdyż gram na piracie. Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje miałem już włączoną by dostać się do folderu, gdzie mają być 'sejwy'. Czy poza folderem z grą i folderem w danych aplikacji mogą jeszcze gdzieś znajdować się saves? Może zainstalowanie innej wersji lub zpachtchowanie pomoże? Miał może ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie! Mam pewien problem z grą.Pobrałem ją już z dwóch różnych stron , więc nie jest to wina upload`era.Kiedy włączam grę wszystko jest ok , mogę sobie obejrzeć intro początkowe itd. i przychodzi kolej na zrobienie 2kaccount.Więc jako , że mam je już stworzone to loguje się na nie i klikam sobie dalej i dalej , aż w końcu po ładowaniach wyświetla mi napis "Can`t save profile on the disk" i tu się zaczynają kłopoty.Kiedy próbuję odpalić mecz , to również - wszystkie prezentacje przechodzą pomyślnie , a gdy nagle mam już grać i pojawia się logo 2ksports gra się zwiesza i już nie mogę nic zrobić.W czym jest problem? Kompa mam chyba wystarczającego na tą grę , 4GB RAMu , procesor 3.06 (dwurdzeniowy) , karta graficzna GeForce GT 220 (512mb bodajże).Ponadto dodam , że mam windows 7.Ze swojej strony próbowałem już wszystkiego , ale tez nie za bardzo znam się na kompie.Macie jakieś pomysły?Byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam i z góry dzięki za jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ogromne........... "niedopatrzenie". Jak pewnie wiedzieć każdy z graczy ma własne "sygnatury" zagrań.......... ale np. mamy paczkę wsadów D. Rose'a, których nie można mu przypisać Zamiast tego twórcy przypisali mu "Athletic Guard"......... Dlaczego D. ROse nie może korzystać z własnych sygnatur wsadów tego nie wiem.......... podobnie jest z Garnettem i chyba J. Smith'em który korzysta z sygnatur Howard'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

seria nba 2k najbardziej spierdolona gra pod słońcem w kwestii skuteczności rzutów:/komputer trafia co tylko chce. gram teraz play off z knicks i u nich kazdy trafia za 3 punkty co mecz maja 80% z tego dystansu a w meczu ok 70% jak tu wygrywać?

zawsze robiątakie gówno dopóki ktos nie wypuści porządnych slidersów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.