Skocz do zawartości

NCAA


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

obchodza mnie linki do fajnych meczy, draft class 2012, hilites elit, zapowiedzi ciekawych pojedynkow

szkol jest miliard siedze w tym za krotko by az tak sie interesowac a pogromow ogladac nie bede

wiadomo

Kentucky UNC Conn Duke Ohio absolutna czolowka

dajce znac przed ciekawym meczem

sezonu nie ma a to bedzie w miare wyjebista klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam sobie duke.

kamera na jednego z braci plumlee i podpis : "hometown: Warsaw"

WTF?

 

edit.

k**** sprawdzam i wszyscy sa z arden a pisało jak wół warsaw. :shock:

moze przewidzenie albo blad jakis...

W USA jest dużo miast, które oryginalnie leżą gdzie indziej, po kilkanaście Paryżów, Berlinów i Moskw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladam sobie duke.

kamera na jednego z braci plumlee i podpis : "hometown: Warsaw"

WTF?

 

edit.

k**** sprawdzam i wszyscy sa z arden a pisało jak wół warsaw. :shock:

moze przewidzenie albo blad jakis...

W USA jest dużo miast, które oryginalnie leżą gdzie indziej, po kilkanaście Paryżów, Berlinów i Moskw.

Paryż, Texas :) dobry film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

ogólnie na słaby mecz trafiłem, duke zgromili.

Ale jestem pod wrażeniem riversa, myślałem że to tylko chudziutki shooter ale okazuje się że świetnie kreuje sobie rzut, pod kosz wchodzi jak w masło i co bardzo ważne wymusza mnóstwo FT. Do tego młody curry. Duke ma chyba najlepsze duo na obwodzie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powtarzane z pewnością co roku : Gdzie można oglądać te mecze? Jednak mnie bardziej chodzi o stronę z której można ściągnąć mecze, ewentualnie oglądnąć online ale nie na żywo. Istnieje jakaś możliwość? Bo nudzi mnie tylko czytanie o tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Duke ma chyba najlepsze duo na obwodzie nie?

Teague i Lamb też wyglądają fajnie w Kentucky.
jeszcze fajniej wygląda Lamb, ale Jeremy z Connecticut. :wink:

Zobaczymy jak sobie poradzi po odejściu Kemby, bo powinien grać teraz pierwsze skrzypce w zespole Huskies i w pierwszym spotkaniu zrobił to znakomicie. W zeszłym sezonie już super wrażenie zrobił na mnie ten gracz, bo jest na chwilę obecną, na standardy ligi akademickiej graczem kompletnym. Gra jeden na jeden, dystans, pół dystans, wejścia pod kosz, walczy na deskach, nieźle podaje, całkiem fajnie broni i zabiera głowę na parkiet. Zobaczymy co z niego będzie, ale szykuje się bardzo dobry swingman pokroju co najmniej Andre Iguodali.. Przynajmniej takie mam nadzieje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ktoś wie może czy ten mecz na lotniskowcu był rozgrywany przez NCAA tylko dlatego że nie gra NBA czy tak miało być "od zawsze"?

Lockout nie miał z tym nic wspólnego i już w listopadzie poprzedniego roku była o tym mowa, w maju tego roku zostało to oficjalne zatwierdzone.

 

P.S. Za rok prawdopodobnie zostanie rozegrany kolejny/podobny taki mecz z udziałem UConn, ale wszystko będzie zależało, jak zostanie ocenione to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.