Skocz do zawartości

[11/12] FBL 2


Mich@lik

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym sezonie byłem komisarzem FBL#2. W tym roku, jeśli wszystko dobrze pójdzie, zagram w FBL#1. Jeśli chcecie zachować ciągłość 2 ligi, to chyba ja powinienem założyć nową na ten sezon. Jeśli chcecie, mogę to zrobić, a potem przekażę uprawnienia komuś chętnemu, tak samo jak ja przejąłem w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FBL#2 założona! :D Chętny do komisarzowania proszony o zgłoszenie się na forum lub PM. W ostateczności mogę to poprowadzić jako niegrający komisarz, choć wolałbym tego uniknąć. No, chyba, że FBL#1 w ogóle nie ruszy, bo jakoś do tej pory nikt nie założył nawet tematu. To wtedy przerobimy 2 na 1 i jedziemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FBL 1 spadają:

 

8. qba

9. pietras

10. bogans

 

Z FBL 3 awans:

 

1. Kyle Lowry TEAM 52608.50 (Michalik)

2. Chicken Team (Chicken) 52168.50

3. Krwiomocz 51193.00 (jiwol)

 

Z FBL 2 zostaja:

 

 

4. Kizia Mizia 51129.00 (szogo)

7. Orwellsun 47584.00 (Orwell)

 

 

Pozostają trzy druzyny:

5. Antoine Walker 49661.00

6. Sylar's Team 48091.00

8. Homies

 

 

i trzech zawodników:

 

5. Antek

6. Mr.Phillosophy

9. Trepe Trepelli

 

Nie wiem który to który, więc proszę o szybkie info. Tak aby mieć już pełny skład ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy reszte lig ruszy bo nie widze zeby było jakieś porusznie w w FBL 4 czy 5, a chcialbym zagrac kolejny sezon. Z tabeli powinienem grac W FBL 5 ale watpie zeby tam cos ruszylo, wiec moze by zorganizowac jakis topik ogolnoorganizacyjny i zobaczyc kto by chcial sie bawic dalej jak to ma miejsce w FBL west

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy reszte lig ruszy bo nie widze zeby było jakieś porusznie w w FBL 4 czy 5, a chcialbym zagrac kolejny sezon. Z tabeli powinienem grac W FBL 5 ale watpie zeby tam cos ruszylo, wiec moze by zorganizowac jakis topik ogolnoorganizacyjny i zobaczyc kto by chcial sie bawic dalej jak to ma miejsce w FBL west

Mówisz i masz :D

viewtopic.php?f=9&t=5458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto aktualny skład FBL#2 uwzględniający wszystkie zgłoszenia i przetasowania. Pewnie jeszcze dziś prześlę wszystkim dane do logowania, a potem proszę o wybranie spośród siebie komisarza, którem przekażę obowiązki :D

 

FBL#2

 

1. Mich@lik

2. Chicken

3. Jiwol

4. TiLTMAN

5. Kraso

6. ciegło

7. .KB

8. Julius

9. szymcio

10. JaBoOl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.