Skocz do zawartości

Fb#2 (11/12)


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

O czym myśleliście zostawiając mi Paula do 9?

 

Serio pytam. Przed wyborem zacząłem szukać najświeższych informacji o jakiejś season-ending injury, bo nie mogłem w to uwierzyć.

Ja np. wolałem wysokiego, ale Paul z 9 to mega niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym myśleliście zostawiając mi Paula do 9?

 

Serio pytam. Przed wyborem zacząłem szukać najświeższych informacji o jakiejś season-ending injury, bo nie mogłem w to uwierzyć.

Ja np. wolałem wysokiego, ale Paul z 9 to mega niespodzianka.

ja rowniez bylem zaskoczony. pierwsza dla mnie niespodzianka to Rose. moim zdaniem za szybko. pozniej jak ktos tam przede mna wybieral i byl Paul i Wade do wyboru, to powiedzialem sobie, ze wezme tego co zostanie. a tu prosze polecial Westbrook (kolejny dla mnie niezrozumialy wybor jak na to co jeszcze bylo) i mialem dylemat. tak jak napisalem na aplecie, padlo na wade'a tylko dlatego, ze ma PG i SG. bo ciezko bylo mi sie zdecydowac ktorego wybrac. aczkolwiek uwazam, ze i Paul i Wade, +60 zrobia. no i moim zdaniem powinni poleciec przed Rosem i Westbrookiem.

 

swoja droga, w sumie sie ciesze. bo gdybym wybral Paula w 1 rundzie i Rondo w 2 rundzie, to mialbym dwoch PG. A tak mam Wade'a na SG i Rondo na PG. choc nie powiem, ze zaluje troche tego Paula :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze pisząc, kiedy przyszła moja kolej w ogóle nie brałem pod uwagę CP3, po moich doświadczeniach sprzed 2 lat kiedy go wziąłem z 1 numerem (sezon wcześniej robił 75fp) i nie grał prawie pół sezonu za to rookie Collison wymiatał w składzie mojego głównego rywala i grał nawet lepiej niż CP3 gdy wreszcie raczył wrócić w związku z czym gram tu dzisiaj z wami do dziś:-)

Zastanawiałem się nad 3 - Wade, Rose, Gasol, ale z racji tego że sezon zapowiada się na bardzo ciężki fizycznie przed draftem założyłem sobie że biorę głównie młodych, sprawnych i z czystą kartoteką z NFZu przynajmniej jeśli chodzi o jakieś poważniejsze urazy kolan, stąd bezpieczny jak się wydaje pick Rose'a. Konsekwencji starczyło mi do 3 rundy gdy zacząłem brać Lee, Boozerów i Parkerów, ale cóż po tym jak Rob, który mi podkradał graczy okazał się być DFem trochę za często wybierałem panic pick.

Z draftu jestem niezadowolony, wydaje mi się że będę wyłącznie walczył o utrzymanie, co w sumie jest bardziej emocjonujące od walki o 4 miejsce czym się parałem w poprzednim sezonie bez zbędnych emocji. Z drugiej strony pierwszy raz jakoś tak się ten draft ułożył, że jak patrzę na wasze składy to wydają mi się bardzo wyrównane i żaden nie powala na kolana. Inna sprawa, że najczęściej te najbardziej sexy składy po drafcie rzadko wygrywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animowani Alkoholicy - DeTe

1. (5) Kevin Love (Min - PF,C)

2. (16) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)

3. (25) Eric Gordon (NO - SG)

4. (36) Andrew Bogut (Mil - C)

5. (45) Jrue Holiday (Phi - PG)

6. (56) Luol Deng (Chi - SF)

7. (65) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF)

8. (76) Lamar Odom (Dal - SF,PF)

9. (85) Toney Douglas (NY - PG,SG)

10. (96) Wesley Matthews (Por - SG,SF)

11. (105) Tyson Chandler (NY - C)

12. (116) Jimmer Fredette (Sac - PG,SG)

 

Zadowolony to ja nie jestem. Walka o utrzymanie jak nic. Dobry zestaw pod koszem, choć zdrowie kruchutkie, a na obwodzie niby młodość, ale zbyt dużo ale w tym przypadku. Po cichu liczę na łowy na FA, ale to może okazać się zbyt mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozumiecie czemu Rose czy Westbrooke poszli tak wysoko to zajrzyjcie na sumaryczna ilość punktów zdobytych w zeszłym sezonie, moze sie troche rozjasni sytuacja. W tym sezonie za duzo nie powinno sie zmienic.

Chris Paul 4894.00 (w 80 meczach)

Derrick Rose 4835.00 (w 81 meczach)

Russell Westbrook 4767.00 (w 82 meczach)

Dwyane Wade 4609.00 (w 76 meczach)

 

tegoroczny sezon jest krotszy. wiec szanse na opuszczenie jakis meczy jest mniejsze. poza tym, kontuzji nigdy sie nie przewidzi. ona moze przyjsc niespodziewanie, w kazdym momencie u kazdego zawodnika. a nie sadze, aby Paul po przejsciu co LAC gdzie ma pod koszem Blake'a czy DeAndre, nie mial robic podobnych cyferek jak w zeszlym sezonie. no ale zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo po sezonie. ja sobie teraz tak mysle, to moglem jednak brac tego Paula. mam go w FBX#2, tam tez mam LeBrona. no i gdybym nie wybral Wade'a, to interesowalbym sie tylko lebronem z heat i paulem. a tak, to bede dopingowal i lebrona i wadea z heat oraz paula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czas podgumować moje wybory i przewidywania, w zeszłym roku nikt na mnie nie stawiał a wygrałem w cuglach FB4, teraz jak patrzę na konkurencję i swój skład, myślę ze spokojnie na pudle powinienem się znaleźć,

 

jak co roku dużo będzie zależało od kontuzji i umiejętnego wachlowania składem, forma dnia tygodnia i rynek FA

 

siebie oczywiście stawiam w gronie faworytów do wygrania :)

 

1. (3) Kevin Durant SF - przy pierwszym piku duzo się zastanawiałem, ale w ostateczności postawiłem na pewne punkty 60 fp powinien mieć- i swoje fp z zeszłego sezonu powinien utrzymać - zastanawiałem się jeszcze nad Kochasiem i Grififnem - czas pokaże czy będzie to dobry wybór

2. (18) Monta Ellis PG,SG) - brałem możliwie najlepszego dostępnego gracza, nie jestem do niego przekonany, ale Curry ma teraz problem z kostką wiec przez kilka tygodni powinien wymiatać liczę na 55 fp

3. ( 23) Zach Randolph (Mem - PF,C) - moim zdaniem mały stel z tym nr, jak utrzyma formę z końcówki sezonu i PO będę zadowolony, liczę na taki sam poziom FP jak w zeszłym roku czyli 55

4. (38) Raymond Felton (Por - PG,SG) - trafił do młodego teamu a już pokazał że potrafi być szybkim i penetrującym rozgrywającym, jak dobrze się skomponuje ze składem swoje 45-50 na mecz trzaśnie, tym bardzie że na PG nie ma za dużej konkurencji

5. ( 43) Andrea Bargnani (Tor - PF,C) - moim zdaniem będzie chłopak rósł, nie ma konkurencji w Toronto i rzucać lubi, jak poprawi trochę obronę i zbiórkę będzie 50 jak nic, jak utrzyma swój zeszły poziom 45 to też będę zadowolony

6. (58) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C) - tutaj zaryzykowałem, młody atletyczny, który" potrafi tylko skakać" :) ale jak będzie skakał do zbiórki, bloku i paczek, będę zadowolony, liczę na poziom około 45 fp, choć mogłem z tym nr lepiej wybrać np. Marc Gasol, Brandon Jennings, czas pokaże

7. (63) Rodney Stuckey (Det - PG,SG) - siódma runda, myślę że będzie ok, byle tylko debil nie podpał w konflikty z trenerem i grał, jeśli to uczyni swoje 45 fp zrobi tym bardziej że już RIP-a nie ma w Detroit - a on juz dawno był przymierzany do liderowania w mieście tłoków -, pewny gracz na rezerwe

8. (78) Jason Kidd (Dal - PG) - im starszy tym lepszy, aż dziw że moglem go chapnąć z takim odległym nr, kidd zawsze jest produktywny, mimo że punktów nie rzuca, ale swoje 40-45 zrobi, moim zdaniem stal

9. (83) Roy Hibbert (Ind - C) - niekoniecznie jestem zadowolony z tego nr, w zasadzie na nic u niego nie liczę, jak się nie sprawdź, czyli liczba fp poniżej 40, to go wywalam

10. (98) Chauncey Billups (LAC - PG,SG) - wybór z automatu, bo miałem problem z łączem w domu, ale jestem z niego zadowolony, jak będzie miał s5, a MO będzie jego zmiennikiem, będzie ok, jak na odwrót, to czeka go FA

11. (103) Jeff Teague (Atl - PG,SG) - wielka niewiadoma, choć w PO gość szalał i był objawieniem i tutaj na to licze, w tej rundzie można już sobie poeksperymentować

12. (118) Tony Allen (Mem - SG,SF) - i kolejny wybór z automatu bo znów problem z łączem, już go nie ma a z tym nr musiałem poszukac kogoś z SF, bo tylko Durant to u mnie ma , ale mam już perspektywę w to miejsce Jared Dudley (Pho - SG,SF) wiec myślę że będzie ok

 

skład jest naprawdę obiecujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.