Skocz do zawartości

Brandon Roy kończy karierę


Maciek9020

Rekomendowane odpowiedzi

i Dariusu Milesie ; )

 

a co śmieszniejsze, chodzą plotki że to PTB chcą spuścić ROYa bez użycia amnestii, zaś sam zainteresowany wciąż twierdzi że może grać - czyli może być zabawa w przyszłości jeśli znów jakieś MEM będą chcieli zrobić ko$$$ztownego psikusa PTB...

 

niemniej wielka szkoda, to był kawał gracza z prawdziwymi cojones, wśród całej tej miękkiej łączącej się w parki/terceciki nierywalizującej bandy pseudostarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** :cry: nie wierze

jako jeden z niewielu przytarl nosa Mavs w tych PO

swietny gracz gdyby nie te kolana ciekawe jakby potoczyla sie jego kariera

szkoda Roya, szkoda Blazers

dla mnie jako fana smug to podwojny cios

 

 

ehh musze tu wrzucic

http://www.youtube.com/watch?v=e0wmayvP3Cc

true warrior!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, czy tylko mi się chce płakać? :oops:

młody jesteś i pewnie dlatego :) Mi się płakać chciało po Stocktonie, Roy to jednak tylko epizod w historii NBA to po nim płakac nie będę, chociaz oczywiście szkoda ze tak się stało bo to bardzo dobry zawodnik i fajny osobiście koleżka, NBA/koszykówka traci kiedy tacy gracze nie moga dalej grać, szczególnie w tych czasach gdy trend wyznaczają gwiazdeczki w stylu melola czy jamesa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Wariat chodziło mi o to napisał Lamarcus. Stockton rozegrał prawie 20 lat w lidze i choć ja jego gry osobiście nie pamiętam z meczów, które oglądałem live, a nie z odtworzenia, to jednak mogę porównać do Nasha. Po Nashu płakać .. nie będę. Mimo iż go uwielbiam, kocham, gra w mojej ukochanej drużynie. Gdy będzie odchodził to będę dumny, że przez tyle lat raczył mnie swoją grą w mojej drużynie, że przyniósł mi tyle radości i będę szczęśliwy, że będzie mógł zająć się czymś co samego go uszczęśliwi. To nie będzie taki smutek, chociaż na pewno będzie mi go brakować.

A z Royem to rozchodzi się to o, że to gościu w wieku 27 lat, gościu, który miał naprawdę super możliwości i gościu, którego zniszczyły kontuzje, a którego bardzo lubiłem i szanowałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy'a akurat aż tak nie lubiłem ale go doceniałem. miał świetny charakter ,byłby świetną dodatkową opcją w mistrzowskim zespole.

 

 

 

jednak najbardziej ze wszystkich zawodników ,których rozjebała karierę kontuzja to szkoda mi Penn'yego.

 

Yao mógłby być jednym z najlepszych centrów ever.

T-Mac był najbardziej utalentowany ze wszystkich zawodników jakich widziałem ,potrafił rzucać punkty na wszystkie sposoby ,nikt nie miał takiego skilla ofensywnego jak on.

a Penny to Magic like player.

jeszcze jest Hill.

inni zawodnicy nie przychodzą mi teraz do głowy.

 

jestem ciekaw czy za dwa- trzy lata nie będzie próbował ponownie gdzieś się zaczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Royem to rozchodzi się to o, że to gościu w wieku 27 lat, gościu, który miał naprawdę super możliwości i gościu, którego zniszczyły kontuzje, a którego bardzo lubiłem i szanowałem..

no tak racja

byłby świetną dodatkową opcją w mistrzowskim zespole.

o kurcze skończcie wy z tymi "drugimi opcjami" bo jak policzyć to tych "pierwszych" nawet na palcach jednej reki by się zliczyć nie dało, Roy spoko jaki lider dawał rade i sam by mógł mistrza urwać jakby trzeba było w końcu nie wymiękał w zależności od okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.