Skocz do zawartości

O sezonie słow kilka


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Knicks - Chandler Melo Amare - wiem jedno to nie jest roster kupiony pod D'Antoniego. Czyli albo D'Antoni sie zmieni zacznie ustawiac obrone i wywala go po sezonie pelnym nadziei i sukcesow albo D'Antoni sie nie zmieni i wywalą go w polowie sezonu nie zadowoleni zawodnicy.

2. Celtics - co tak wszyscy sraja o ich nogi, Celtics zaczna 40-7 po czym skoncza sezon 5-14, nawet nie bedzie czasu na dramatyzowanie tego rozpadu starych nog czy glebi.

3. Heat - title fav - wlasnie widze ze dodali Cole'a, major improv major huge big great awesome wow, poza tym to co tylko Knicks i Celtics moga ich pokonac na Wschodzie

4. Mavs - Cuban przez 10 lat robil to samo i nie wygral pierscienia, raz zrobil co innego, nie zaszalal, poczekal, wciagnal Chandlera, byl cierpliwy i nie bral gowien z FA - wygral pierscien. Co robi w tym roku ? Kupuje Cartera !

Marc Cuban chyba sie zalozyl z kims ze bedzie mial kazda byla gwiazde ligi, Jamison, Walker, Carter.

Mysle ze na luzie Carter bedzie kosztowal ich playoffs albo go wyjebia wczesniej bo stwierdza ze nikt nie moze na niego patrzec. Ciekaw jestem rekomendacji Kidda.

5. Tyson - Cubana mozna bronic i opluwac, z jednej strony bez Chandlera nie ma pierscienia i jak mawiaja na ulicch ain't broke ain't fix it. Z drugiej strony Ainge wyprzedzil troche swoja runde a Cuban wszedl idealnie w timing.

Robisz to co robi najlepszy a ze Lakers nie sajuz najlepsi, Celtics najtwardsi tzn ze era gdzie kazdy kto chcial myslec o mistrzu musial miec 4 podkoszowych albo conajmniej dobre PF/C combo minely, trend sie zmienil.

Lakersi chcieli grac samym Bynumem, Mavs samym Haywoodem a Celts samym KG. NBA idzie ku szybszemu czy tez combo F lineup - Odom, Green itp

6. Lakers - no chyba ich czas minal, Kobe wkurwiony, nikt sie ich nie boi, kazdy otwarcie mowi ze sa skonczeni, Kobe to juz nie ten playoff straszny Kobe. Słabsi o Odoma i Phila Jacksona bez zadnych nowych nabytkowi jakos nie widze by to sie zmienilo.

7. Bulls - debile, jest szansa pozyskania Dwighta - obeecni najlepszego C w lidze to trzeba zrobic wszystko by go pozyskac - mysle ze pakiet Noah, Deng Gibson kasa picki spokojnie robi robote. A tak to tylko fajny skladzik bez przyszlosci. Sam Rose w tych czasach to troche za malo na cokolwiek w lidze.

8. Okla - Ibaka i Kendrick - now that's a stiff frontcourt- wiec to jest wlasnie sredniowieczny frontcourt i za rok wszyscy beda zalowac podpisania Perkinsa na taki kontrakt jak sam Ibaka by wystarczyl. No i dajcie im chociaz ze dwie pilki w tym backcourcie zeby kazdy sie nacieszyl.

 

playoffs ?

Minnesota - Adelman, mlody sklad, Kevin Love w rolach glownych

Rockets - troche anemiczny sklad powiedzialbym troche bez finezji

Nuggets - mocno overrated na dzis, zadnego lidera, zadnego twardziela, stary Dre, nie ma Kenyona w obronie, Gallo w roli glownej, przeplacony tlusty Nene, kto tam zdobywa pkty w 4 kwarcie ?

Warriors - Ellis podobno chce wygrywac, fantasy skladzik, na taki sezon moga byc mocni, mlodzi i mocni - najlepsi z w/w

 

Ray Felton - szkoda ze hoduje sie na Dre Millera ale tak naprawde spoko PG - kariera do dzis - playoffs z Bobcats, playoffs z Knicks, playoffs z Nuggets i teraz Blazers. Do tego wszedzie GTG w 4 kwartach czy tez coGTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Bulls - debile, jest szansa pozyskania Dwighta - obeecni najlepszego C w lidze to trzeba zrobic wszystko by go pozyskac - mysle ze pakiet Noah, Deng Gibson kasa picki spokojnie robi robote. A tak to tylko fajny skladzik bez przyszlosci. Sam Rose w tych czasach to troche za malo na cokolwiek w lidze.

 

Masz małe pojęcie o tym zespole. :lol: I trzeba byłoby być kretynem, żeby oddawać Noah, Denga i Gibsona, za jednego podkoszowego błazna, bo tu trzeba byłoby brać drugiego błazna z Turcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem, że słowo "overreacting", to tylko syndrom realgm :D

 

Jak dla mnie, nawet jeśli Mavs poświęcą sezon, to Cuban zrobił zajebistą robotę - amnestia Haywooda za sezon i witamy w Dallas Derona i Howarda. Zresztą Cuban nie miał wyboru, Dirk młodszy nie będzie, trzeba znaleźć nowego franczajs pleja.

 

A tak w ogóle, to pierwszy mecz, noż k**** ludzie, dajcie dziadkom czas na zlapanie rytmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger, a jak Cuban miałby sprowadzić DH i Derona? przecież jeśli oni podpiszą jako FA, to każdy z nich straci około 30 milionów (?)

W sensie, że rok krótsze kontrakty mogą im Mavs zaoferować?

 

Wiesz trudno coś wyrokować, sezon dopiero się zaczął, ale cuban nie popełnił blędu zapychając salary kontraktami, Dirk już jest za stary na kolejne 5 letnie kontrakty ala Chandler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Howard miał przejść do Nets, to nie widze powodow, dla ktorych Deron mialby sie przenosic do Mavs. szykujcie sie na walke o franchise playera Kevina Love :]

Woulda, coulda, shoulda, na tym etapie, to tylko nasze domysły :)

 

Ja tam nie widzę ani jednego powodu dla którego Howard miałby iść do Nets, no ale to tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby Howard miał przejść do Nets, to nie widze powodow, dla ktorych Deron mialby sie przenosic do Mavs. szykujcie sie na walke o franchise playera Kevina Love :]

Woulda, coulda, shoulda, na tym etapie, to tylko nasze domysły :)

 

Ja tam nie widzę ani jednego powodu dla którego Howard miałby iść do Nets, no ale to tylko ja.

Howard poprosił o transfer do Nets, więc to Twoje domysły są z dupy.

 

Nie wiem skąd założenie, że Deron odejdzie. Cały plan Netsów opiera sie na stworzeniu właśnie pary Howard-Deron. Jeśli to im sie nie uda, to Deron rzecz jasna odejdzie. Z tym, że jeśli Mavs mieliby odjebać cud i sprowadzić Derona i Dwighta, to jednego z nich musieliby sprowadzić przez wymiane, bo na obu nie mają miejsca pod czapą. Pytanie kogo by mieli dać Orlando. Osobiście, jako fan Magic licze na Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.