Skocz do zawartości

NBA 2k12 Association


Maksymo

Rekomendowane odpowiedzi

2 sezon w Memphis

 

PG-Mike Conley, Lance Stephenson

SG-Gerald Henderson,Anthony Morrow

SF-Rudy Gay,Luc Richard Mbah a Moute,Chris Singelton,Sam Young

PF-Trevor Booker,Darrel Arthur

C-Andrew Bogut,Bismack Biyombo

 

 

Gram kwartę 10 minut wyniki oscyluja kolo 100,nieraz wiecej nieraz mniej zbiórek średnio 40-50.

 

Trochę brakuje mi scorerów na ławce bo sam Morrow nieraz nie daje rady.Za to mam najlepszy defens w lidze tracę średnio 83 pkt na mecz.

 

Gram na All star,Ostatnio wygrałem z Heat 101-69.Lebron miał 4-18 z gry i 3-9 z wolnych spudłował 4 ostatnie.Mój książe z Kamerunu zrobił z niego miazge,6 steali i 4 bloki wszytko na LEbronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gram na 9 minut, już od paru lat. Nie wszystkie statystyki są wtedy idealne, ale na pewno gra jest najbardziej zbliżona do prawdziwego NBA. Jakby pobawić się sliderami to pewnie udałoby się jeszcze bardziej ją udoskonalić.

Przed chwilą grałem sparing Miami(ja) vs Bulls na kwarcie 7 minut i wynik był bardzo zbliżony do normalnego meczu.Wygrałem 93:90 ,punktacja też realna Lebron 33 ,Wade 32 i Bosh 10 reszta po 5 3 itp ,a dla moich przeciwników Rose 34 i reszta tam od 15 w dół.Tylko że ja gram na domyślnych suwakach i średnim poziomie all star i jednak na takich ustawieniach skuteczność jest dość wysoka.Więc jak ktoś gra na takich ustawieniach to polecam kwarty na 7 min.Dla większych poziomów i bardziej zaawansowanych sliderów to już chyba trzeba kwarty na 9-12 min żeby miec dość realne wyniki.

Edytowane przez LobCity
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie gracie przez neta często ?? ja sobie gram i powiem wam że większość graczy to porażka:/wybierają ciągle miami najczęściej w sumie i graj tylko 3 zawodnikami, albo lakers i kobe, totalne dno z taką ryuwalizacją:/albo ciągle trafiają spod kosza na 60 punktów ok 50 z trumny.i jak tu się cieszyć grą na necie:/super że rywalizacja ale szkoda ze juz nie ma oceny zawodnika bo pewnie same negatywy by były:/albo jakiśczat podczas meczu zeby zje..ać takiego gracza. a jak wasze spostrzeżenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.