Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a czego oczekiwaliście od polaków?

 

Grecy wyczekali, zobaczyli że gramy tylko schemat tzn:

- obrońca na środek,

- ze środka na skrzydło

- pizda pizda pizda skrzydłem może uda sie uciec obrońcy/ pizda pizda i podanie do tyłu do lini

- dośrodkowanie na afere, może gdzieś coś ktoś uderzy.

 

A grecy taktycznie, wymęczyli naszych. Jak ja sie z ojcem irytowałem jak grek biegnie a obok 3 polaków i 1 rusza dupe łaskawie żeby odebrać.

 

Polacy jak zwykle jak im nie idzie cokolwiek to już załamka, zero gry zespołowej i liczenie że we 2 na 7 greków w polu karnym coś sie uda. To podobno grecy mieli liczyć na kontry i błędy a nie polacy.

 

Lewandowski od strzelenia tej bramki nic nie pokazał.

 

A szczęsny robił co musiał, sory ale jaki zespół gra na spalonego kiedy piłka była bodajże 15 metrów dalej od lini spalonego, tacy mistrzowie z nich? Powinni kryć każdy swego to by tego nie było. A takie błedy popełniali jeszcze kilka razy.

 

Kartki dla greków ewidentnie pierwsza żółta niesprawiedliwie. Jak to powiedział komentator "czego spodziewać sie po sędzim który w lidze hiszpańskiej daje średnio 7 kartek na mecz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boruc by to ogarnął, wszystko

po pierwszej bramce Greków miałem Artura przed oczami, po tym faulu na karnego liczyłem na cud i jego wejście z trybun... Franz boi się gości, którzy mają swoje zdanie wiadomo nie od dziś. Dlatego też nie gra Kuszczak. Zamiast nich jest Sandomierski...nic do niego nie mam, jest młody, gra w Jagiellonii ale k**** mając takich gości do wyboru nie bierzesz szczeniaka. Teraz w sytuacji ewentualnej kontuzji Tytonia młody musiałby stanąć między słupki

 

Kolejny mój człowiek, Grosicki, nasz joker z ławki moim zdaniem. Smuda zrobił z siebie pośmiewisko ustawiając go do zmiany na 10s przed końcem. Powinien wejść najpóźniej w 65 minucie.

 

na koniec dodam jeszcze, że moim zdaniem po czerwonej kartce dla Greka nasi poczuli się już pewnie i od tego momentu przestali atakować tak jak na początku. Zamiast przycisnąć po kartce i na starcie drugiej połowy, czego się spodziewałem

 

nie wiecie jak stary Szczęsny skomentował tego karnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuda zapsuł ten mecz po całości. Grosicki się rozgrzewał z 30 minut a ten pajac go nie wpuścił.Grosicki by mógł zabiegać zmęczonych już Greków. Oj chyba jednak Smuda jest miękkim ch**em robiony skoro boi się przeprowadzać zmian. Druga sprawa obrona. Ten Karny to ich zepsuta sprawa, nie wiem co oni odwalili puszczając Greka w takiej akcji. Tam absolutnie nie ma winy Szczęsnego bo on zrobił to co zrobić mu zostało. Bramka dla Grecji za to idzie w 100% na konto Szczęsnego wraz z obrońcą. Brak porozumienia, niepotrzebne wyjście Szczęsnego i gol. Teraz czeka nas mecz o wszystko (hmm jakbym miał deja vu) i zobaczymy co z tego wyjdzie. Smuda powinien się od Advocaata nauczyć jak się zmiany przeprowadza a i obronę trzeba poprawić bo, jeśli Rosjanie zagrają z nami tak samo jak z Czechami (4-1) to będzie ciężko. Ale mam nadzieję, że jednak nasi pokarzą swoje Cojones i wygrają mecz choćby i 1-0 po gównianej grze.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje nam kogoś takiego jak Arszawin. Od czasów Deyny nie mieliśmy żadnego sensownego kreatora, żadnego gracza ze środka pola na światowym poziomie. A w ostatnich latach to już w ogóle żenada - głównie bramkarze (Boruc, Dudek, Szczęsny) i napastnicy (Olisadebe, Frankowski, Ebi Smolarek, Lewandowski) nam wygrywali mecze. Błaszczykowski czy Obranjak to zbyt cienkie bolki na tego typu turniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha

 

sam mialem dzis stworzyc temat o tym samym tytule

 

a slowa "jaram sie" powtarzam dzis na okraglo wszystkim, ktorych spotykam.

 

bluza polski kupiona, koszulka z wlasnym numerem w drodze, dzis zamierzam kupic flagi do samochodu i zaczynam sie zastanawiac co by bylietu na polska rosja jeszcze nie kupic.

 

jaram sie, bo to prawdopodobnie ostatnia taka impreza za naszego zycia. chyba, ze za 30 lat dostaniemy do zorganizowania mistrzostwa swiata ale moge sie tylko ludzic...

a ja się jakoś mniej jaram tym euro niż poprzednimi imprezami w których barli udział Polacy, jakoś zaczyna mnie to trochę wkur**** to ciagłe gadanie o tej imprezie i to jeszcze przez osoby które nie mają o tym pojecia, ogólnie z chlebem nie teges w kraju to mamy igrzyska i propagandę sukcesu jak za Gierka.

 

ps. @BB spokojnie może nie bedziemu aż tak długo czekać na jakąś może nawet ważniejszą imprezę w końcu peło już raczej dogorywa 2 dekady naprawiania co ci debile spartolili i wyjdziemy na prostą :)

 

sędzia kalosz. Po c*** ta czerwona kartka to nie wiem. Wiem ze jesteśmy gospodarzem, ale jak maja nas faworyzować tak jak Koree na Mundialu w 2002 to dziekuję.

a ja tam się zgadzam z Żewłakowem ze jestesmy gospodarzem i nam się należy :P oczywiście nie posadzam go o takie głebokie przemyślenia pomimo że jak na kopacza to niegłupi koleś, ale jakby to tak przeanalizować to nam gospodarzowi faktycznie się należy, myśmy to zorganizowali my bedziemy mieli cholerne długi i właściwie zerowe profity to cholera jak nam ma się to nie należeć :moon:

 

Smuda to miętki baton.

cholera dziś to jak wspomnienia z Janasa, szkoda bo ja własciwie zawsze miałem dobre zdanie o Smudzie w sumie jeden z nielicznych gości na stołku trenerskim bez podziału na dyscypline, którego dewiza, przynajmniej kiedyś, było iż wynik nie jest najważniejszy a to jak się gra, wczoraj niestety totalnie bezsensowne było to ze zmianami na starośc to Sloan się zachowawczy zrobił ostatnio Pop jak widać to jakiś schemat, już totalnie głupie to było po tym jak Lewandowski powiedział ze strasznie umordowani byli przez ten zamknięty dach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się patrzeć realnie i niestety chyba nie wiele z tego już będzie.

Zarówno Czesi jak i przede wszystkim Ruscy wyglądali w meczu lepiej od nas.

Grecja była do wzięcia, to były te 3 punkty, które koniecznie powinniśmy byli zdobyć.

 

Teraz musimy trzymać kciuki za 2 rzeczy:

1. Niską porażkę z Rosją, bo remis wydaje się nierealny przy tym co wczoraj pokazała Sborna, zwłaszcza z Tytoniem w bramce

2. Remis w meczu Grecy-Czechy albo ewentualnie niskie zwycięstwo Czech.

 

 

Mamy tragicznego trenera. W "hali" duszno, Polacy nie mają czym oddychać, nie maja kompletnie sił a trenejro nie robi żadnych zmian. Masakra, chyba pierwszy raz coś takiego widzę. 0 wsparcia z ławki trenerskiej. Zrobić 2 zmiany w 70 minucie, wpuścić Grosika i np. Wolskiego i może coś by z tego było. To my byśmy ich zabiegali a nie oni nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-1 na początek przy takiej presji jest ok, zawsze to lepsze niż:

 

0-2 z Koreą

0-2 z Ekwadorem

0-2 z Niemcami

 

Czy już zapomnieliście? Grecy 8 lat temu bardzo podobną grą pokonali w meczu otwarcia Portugalię. Gospodarz nie ma łatwo na otwarcie, bo presja jest olbrzymia. Z tego co pamiętam wybiórczo to ostatnim gospodarzem, który coś ugrał była Belgia 12 lat temu.

 

Sborna zagrała wczoraj fajny mecz, Czesi byli słabi jak barszcz, ale jako że mecz meczowi nie równy, to wszystko jest nadal możliwe, ważne że jesteśmy w grze.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;C7D0fNtIdW0]

 

napierdalanka rusków z ochroną i zero informacji w mediach. ale jakby to nasi zrobili to ho ho ho .znając wybiórczą to i tak się okaże, że to prowokacja polskich kiboli.

 

co do meczu to naoczni świadkowie mówią o skandalicznych warunkach w drugiej połowie. było podobno tak gorąco na stadionie, że pod dachem się już mgiełka robiła. nasi padli z wycieńczenia a grekom to było na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruscy na rynku we Wrocku podobno też się lali, porobili strat na 2 koła w restauracji, ale tym razem prali się między sobą.

 

W sumie czego się spodziewać w sensie informacji? Nasi mają takie kompleksy na własnym punkcie, że szok. Najlepiej pod dywan, a rozstrząsać fakt, że w punkcie depozytowym na stadionie we Wrocławiu służby pogubiły numerki i był problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-1 na początek przy takiej presji jest ok, zawsze to lepsze niż:

 

0-4 z Portugalią

0-2 z Ekwadorem

0-2 z Niemcami

 

Z jaką Portugalią?

 

1:04

 

Tak w ogóle, to w każdej z tych klęsk uczestniczyli Krzynówek, Bąk i Żewłakow, teraz żadnego z nich już nie ma w reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jest z czego się cieszyć. ale będąc gospodarzami, mając najlepszy zdecydowanie skład od X lat ,oczekiwania były nieco większe. ja sam stawiałem n 0 0 i kupon mi wszedł. ale z grekami trzeba było wygrać. z russlandem będzie ciężko co pokazali z czechami. i tak to nawet sukces, czyli remis z rosją jeszcze może nam nie dawać awansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.