Skocz do zawartości

koko koko euro spoko


Me Myself and I

Rekomendowane odpowiedzi

[video=youtube;C7D0fNtIdW0]http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=C7D0fNtIdW0

 

napierdalanka rusków z ochroną i zero informacji w mediach. ale jakby to nasi zrobili to ho ho ho .znając wybiórczą to i tak się okaże, że to prowokacja polskich kiboli.

 

co do meczu to naoczni świadkowie mówią o skandalicznych warunkach w drugiej połowie. było podobno tak gorąco na stadionie, że pod dachem się już mgiełka robiła. nasi padli z wycieńczenia a grekom to było na rękę.

Masakra. A dziś w tv: Policja ochrania euro skutecznie. Nie chcą być zbytnio widoczni by nie było, że pokazują swą siłę. Kibice i policja spisali sie w 1 dniu euro.

 

Jak widać sie spisali. Licze że polscy kibole pokażą ruskom gdzie jest ich komunistyczny syf. Niech sie nasi kibole przydadzą do czegoś.

Teraz jest pewne że z trybun będzie słychać: smoleńsk. Skoro tacy kibice przyjechali.

 

 

A co do zadaszenia. To jest wieś max. W zimie dach otwardy w czerwcu zamkniety:D Bo może padać. A dach to sie zamyka 4 godziny tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-4713-13821811315141_thumb.jpg

 

no obrazki ciekawe a to dopiero pierwszy dzień euro. Dziwi cisza na ten temat w telewizji, bo gdyby to byli polscy kibice to w mediach już by huczało. Ciekawe czy Donald dalej będzie łżał, że 12 powinniśmy razem z bolszewikami iść w pochodzie.

post-4713-13821811314473_thumb.jpg

post-4713-13821811314809_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tusk swoich kibiców chcę pałować a z ruskimi juz maszerować...

serio szkoda słów, no i fakt mało o tym w mediach chociaż była zadyma której zresztą można się było spodziewać, nasi zakompleksieni sprzedawczycy już tego nie skomentują tylko będą nas uczyć kultury :mad-new: ciekawy bedzie ten przemarsz we wtorek

 

ps. Tomaszewski od lat pierniczy od rzeczy ale oglądając wczoraj co wyprawia taki bochenisz czy jak mu tam, to serio się zastanawiałem nad klasą tego naszego zagranicznego zaciągu, trochę zartem ale też trochę serio to wygląda jak wieloetapowa zagrywka niemiaszków mająca na celu udupić nasz fuzball, najpierw biara najlepszych "naszych" a później my ze złości bierzemy jakieś odpady piłkarskie nad którymi oni pewnie nawet by się nie pochylili :confusion:

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochom i Portugalii, bo składy najgorsze od lat.

Portugalia najgorszy skład od lat?? No way, właśnie mają fajną drużynę. Wszyscy niemal grają w mocnych zespołach i są tam ważnymi postaciami.

Jedynym ich słabym punktem jest środkowy napastnik, ale od dawna takowego nie mieli.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. A dziś w tv: Policja ochrania euro skutecznie. Nie chcą być zbytnio widoczni by nie było, że pokazują swą siłę. Kibice i policja spisali sie w 1 dniu euro.

Bo ochrania skutecznie. Dwa incydenty (bo trudno to nazwać porządną napierdalanką) przy tak dużej ilości kibiców to 'względny spokój'. A w telewizji od rana o tym tąbili - 24, Polsat News, TVP Info. Może nie były to headliny, ale też nie powinny być.

 

Naprawdę sądzisz, że na poprzednich tego rodzaju imprezach nie było podobnych incydentów? I dzieje się to tylko dlatego, że Euro odbywa się w dzikim kraju niekompetentych służb?

 

Licze że polscy kibole pokażą ruskom gdzie jest ich komunistyczny syf.

Bez komentarza.

 

A co do zadaszenia. To jest wieś max.

UEFA Pany decydują. Dobrze, że na kolejne mecze postanowili jednak otworzyć.

 

Z drugiej strony jeśli NAPRAWDĘ panował tam taki kocioł o jakim mówią kibice i piłkarze, nie wiem czy nie należy trochę ponarzekać na system wentylacyjny (sic! Nawet na takich obiektach możliwa jest dobra wentylacja).

 

A dach to sie zamyka 4 godziny tak?

Tu mogę się mylić, ale wczoraj mi się obiło o uszy, że do kilkunastu minut.

 

EDIT:

20 minut.

Edytowane przez Lukic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o Eusebio ;]

 

A tak serio, to w porównaniu ze składami z lat 2000-08 teraz Portugalczycy są słabsi. Tamte ekipy nie miały słabych punktów, a ich mecze z Holandia i Anglią to klasyka.

 

BTW: dobrze, że u mnie w Gdańsku nie ma ruskich. Głównie się kręcą Włosi i Hiszpanie (te ekipy tu grają) a to jednak inna kultura kibicowania. Tak w ogóle to chyba na poprzednich turniejach żadnych incydentów nie było, bo jednak zadymy to domena piłki klubowej a nie reprezentacyjnej.

 

BTW 2: gdzieś na forum padło stwierdzenie, że Garnett, Hill i Kidd są ostatnimi łącznikami z czasami, w których wielu z nas wgryzło się w NBA. Ciekawe, że na tym turnieju nie ma żadnego gracza, który wymiatał w tamtym okresie w kopanej. Grają jeszcze Del Piero czy Raul ale nie zostali powołani na EURO (co w przypadku tego ostatniego jest trochę dziwne w kontekście beznadziejnej formy Pedro i nieskuteczności Torresa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie dla tych co tu piszą, żeby nasi rodzimi "kibole" spuścili wpierdol ruskim i pewnie od razu zrobić "drang nach osten", polecam szybki i prosty środek leczniczy:

 

Dołączona grafika

Aplikuje się do bezpośrednio w głowę z dużą siłą - myślę że już 2-3 aplikacje pozwolą poczuć różnicę.

 

W przeciwieństwie zapewne do większości z was, we Wrocławiu w ten weekend byłem, zakotwiczając się u mieszkającego tam znajomego i z owym "komunistycznym syfem" miałem przyjemność obcować. Nie byłem podczas meczu na stadionie, więc nie będę się wypowiadał jak było na samym meczu, ale w strefie kibica i potem w okolicznych pubach już tak. Na mecz Rosja-Czechy zakotwiczyliśmy się z ekipą rosyjskich kibiców, łącznie 7 osób, jak się potem okazało, 2 z nich to "die hard" fani Zenita. Ludzie rewelacyjni i choć praktycznie c***a rozumiałem z tego co mówili (w życiu nie uczyłem się rosyjskiego), bo tylko jeden po polsku mówił, to po 2 flaszce już każdy był jak brat. Były przyśpiewki, doping i śmiechy. Nie widziałem żadnych zadym, napierdalanek i awantur. Potem słyszałem, że się podobno gdzieś paru rusków pobiło, ale ich szybko uspokoili. Potem jeszcze po powrocie przeczytałem i obaczyłem ten filmik z awanturą z ochroną na stadionie. I jasne takie zachowania powinny być tępione, kolesie powinni być wyłapani, ale proszę nie pierdolcie mi tutaj o jakiś zemstach, spuszczaniu "wpierdolu" i innym syfie, bo tak jak pisał Lukic - to były incydenty, a nie reguła. Na tyle rasy która się zebrała na mecze, to i tak powiem szczerze że było spokojnie.

 

Jadę do Wrocka jeszcze na mecz Polska-Czechy i mam nadzieję że będzie równie zajebiście jak w ten weekend.

 

Do do samych meczy, to o meczu Polski się nie wypowiadam, bo do teraz gul mi skacze wielki jak arbuz na samą myśl o 2 połowie meczu z Grekami. Rosja po pierwszym meczu wygląda jak kombajn koszący rywali, ale zobaczymy czy utrzymają taką intensywność gry.

 

Po 4 spotkaniach najbardziej zaimponowała mi Dania. Mimo bycia teoretycznie słabszym zespołem, byli tak pewni w grze, pod pressingiem wymieniali spokojnie podania, praktycznie tylko piłka do nogi, prawie w ogóle nie grali długi piłek. Kilka zagrań na małej przestrzeni z klepki naprawdę imponujące. Oby tak dalej, bo naprawdę przyjemnie się na to patrzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam we Wrocku, bylem w strefie kibica na polska grecja, ale na miescie bylem na 3h przed meczem, takze troche moglem zaobserwowac. z ruskimi w weekend nie pilem, wiec moze dlatego patzylem na nich troche gorzej, ale jak dla mnie Czesi byli duzo sympatyczniejsi, tacy bardziej ;tutejsi;, widzialem kilka ekip ruskow, ktorzy szli jak po swoim miescie i czuli sie pewniej niz polacy...

 

jestem nastawiony do zagranicznych kibicow bardzo pozytywnie, ale troche mnie to draznilo...

 

natomiast co do tej bójki - tak jak pisze Behemot- nie ma co generalizowac, dobrze wiemy, ze w naszym kraju tez jest od zajebania idiotów, buraków, chamów, itd, jesli uda sie ich zlapac, to upierdolic ich - jak najbardziej, ale nie mozna na resztę kibicow patrzyc przez ten pryzmat.

 

pilka nozna, euro, to duzo emocji, alkohol - trzeba byc tolerancyjnym dla tych ludzi i chłodno do tego podchodzic, to nie ejst partyzantka, ze trzeba sie za wszystko odgryzac i cos udowadniac - jezeli juz mamy cos udowadniac, to tylko to, ze jestesmy ponad ten caly historyczny syf i kilku wykolejencow, ze zrobimy naprawde dobra impreze i jak taki rusek, czech, grek czy inny wroci do ojczyzny to powie ziomkom, ze bylo zajebiscie i ze trzeba sie jeszcze kiedys wybrac i zostawic hajs w naszych knajpach, sklepach i hotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to u nas w bramce stoi teraz koleś, który de facto jest 4 naszym bramkarzem i w ogóle nie powinien jechać na EURO. Boruc się pokłócił ze Smudą więc Tytoń pojechał jako ten trzeci. Potem skontuzjował się Fabiański więc Tytoń został numerem 2. No a teraz ta kartka Szczęsnego i Tytoń jest numerem jeden. ;]

 

No ale akurat na tej pozycji mamy nadmiar bogactwa. Jednak nie taki jak Hiszpanie - Casillas z Realu, Valdez z Barcy i Reina z Liverpolu. Trzeci bramkarz Espanii byłby pierwszym goalkepeerem każdej innej drużyny (oczywiście poza Włochami, Czechami i Niemcami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie taki jak Hiszpanie - Casillas z Realu, Valdez z Barcy i Reina z Liverpolu. Trzeci bramkarz Espanii byłby pierwszym goalkepeerem każdej innej drużyny (oczywiście poza Włochami, Czechami i Niemcami).

Ja bym tam Joe Harta jeszcze stawiał wyżej od Pepe.. i nad Rui Patricio bym się zastanowił. No i trochę żałuję,że u Francuzów pierwszym golkiperem jest Lloris , zamiast mojego ulubienca Mandandy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.