Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana warty w NBA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#1 BiałaCzekolada

BiałaCzekolada

All-Star

• Użytkownik
  • 2137 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 19:55

to jak 31 grudnia
czyli
Zmiana warty w NBA
od 1999 mieliśmy na Zachodzie jedynie Lakers Spurs Mavericks w finałach
czyli można powiedzieć, że Zachodem rządził Shaq Duncan Kobe i Dirk
na wschodzie przejęcie kontroli przez nowych odbyło się trochę wcześniej bo po upadku bastionu Pistons albo już w 2006 ale też z udziałem Shaqa i potem mieliśmy Lebrona Wade'a i Howarda w finałach z przerwami na big3 Celtics, które właśnie zagrało ostatni mecz w takim składzie.

Na zachodzie

Porażka Spurs, którzy są jak wyciśnięta cytryna - wciąż mają pełno witamin, ale nie ma specjalnie żadnej strony, z której można by wycisnąć jeszcze trochę świeżości. Okienko Kobego zamknął Durant i ewolucja Thunder, a okienko Dirka nie przedłużył Chandler i o ile Cuban/Kupczak solidnie nie wzmocnią swoich gwiazd, to w pojedynkę już za wiele nie potańczą. Nash nie gra o tytuł już od dawna i jeśli wróci to pewnie na Wschodzie i już nie jako frontman.
Zupełnie nowe składy i zupełnie nowe gwiazdy dochodzą do głosu w Houston Denver i Utah
a głównymi rywalami dla Thunder na lata zapowiadają się Clippers i Grizzlies, gdzie przecież też rządzi nowa fala gwiazd z Paulem Blakiem Gayem Gasolem i Zachiem na czele.
A przecież Mavericks ożywić ma Deron Williams, który career years ma chyba przed sobą.

Na wschodzie

Jak nie Heat to opcjonalnie też młodzi przecież Bulls (Rose)
nie wiadomo co z Howardem ale pewnie Nets, czekamy na sensowne zmiany w Knicks a gdzieś pomiędzy będą przeszkadzać zupełnie nowe przecież ekipy Pacers, Hawks, Sixers, Cavs

symboliczny finał Heat-Thunder
to znak, że liga przestała się liczyć z Piercem KG Rayem Duncanem Parkerem Manu Kobem Gasolem Dirkiem Kiddem Nashem jako liderami swoich ekip
do głosu doszło wreszcie nowe-stare James Wade Bosh Durant Rose Westbrook Paul albo dojdzie zaraz nowe Harden Irving Love Blake Rubio ADavis Gordon

trochę czasu minie, aż znowu powiemy: 'to są starzy mistrzowie'
fine good ol'days
nie zrobiło się wam trochę smutno?
dh12 is officially back

Najlepszy sklep koszykarski

#2 deski

deski

Rookie

• Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 20:03

Jak jak zobaczyłem Doca pod koniec meczu, który wyglądał jakby miał zaraz wybuchnąć płaczem i twarze KG, Raya i PP to mi się łezka w oku zakręciła.
To już raczej koniec tych których wyliczyłeś jako postacie pierwszoplanowe.
Nie zapominajmy o Sternie :D Kiedy on wreszcie odejdzie?

#3 ness

ness

Rookie

• Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 20:34

Dopial nowe cba
Sprzedal tych hornetsow.
Chyba bedzie przedluzenie jakiejs wieloletniej umowy telewizyjnej w 2013 czy 2014.
Da sobie stern po tym imo spokoj.
Czyli jeszcze ze 2-3 lata sie z nim powozimy.
Coraz wiecej na szklo jest wciskany ten silver czy jak mu tam.
Wyglada na technokrate bez jaj.
Nie wiem czy to lepiej czy gorzej od glupio usmiechajacego sie kiedy nie trzeba sterna.

#4 Artlan

Artlan

Starter

• Użytkownik
  • 980 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 22:20

Taaa, gracze urodzeni w latach 70-tych definitywnie przechodzą do historii (przynajmniej jako postacie pierwszoplanowe). Czyli epoka, którą ja zwę post-jordanowską (1999-2011) została zamknięta, teraz idzie nowe. ;) Ciekawe, że epokę jordanowską od post-jordanowskiej oddzielił lockout i tak samo lockout oddzielił tą drugą epokę od obecnej. ;] W ogóle to w latach 90-tych grali ludzie w wieku naszych rodziców a teraz takie BIG3 Oklahomy jest młodsze od większości z nas...

No i jeszcze jedna ciekawostka - pierwszy raz od 1998 roku w finale mamy dwóch najlepszych graczy ligi przeciwko sobie. Edit: dopiero teraz zauważyłem, że ktoś o tym wspomniał wcześniej w innym wątku.

Użytkownik Artlan edytował ten post 10 czerwiec 2012 - 23:18

#5 AirForceNine

AirForceNine

Role Player

• Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 08:57

@BiałaCzekolada

Piszesz, że Dallas ma ożywić Deron Williams by po chwili nadać najpewniejszy kierunek Howarda jako Nets.. Według mnie to drugie jest uzależnione od pierwszego więc jeśli Williams trafi do Mavs to Howard raczej na pewno na Brooklyn się nie przeniesie.

Do sił zachodu dodałbym jeszcze Minnesotę, która gdyby nie kontuzja Rubio mogłaby powalczyć o PO.

#6 josephnba

josephnba

Super-Star

• Użytkownik
  • 4311 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 11:53

fakt walczyc o Po znaczy być siła zachodu...

Bux są siłą wschodu!

#7 AirForceNine

AirForceNine

Role Player

• Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 11:58

fakt walczyc o Po znaczy być siła zachodu...

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? To wytłumaczę łopatologicznie:

Minnesota z Rubio mogła walczyć o Playoffy w obecnym sezonie.
W przyszłym natomiast mogą już zdecydowanie być na miejscu 5-6.

#8 matek

matek

Moderator

• Moderator
  • 5705 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 12:06

to ja mam w takim układzie problemy z czytaniem ze zrozumieniem...

#9 AirForceNine

AirForceNine

Role Player

• Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 12:31

Nie dziwi mnie to ani trochę.

#10 tomeczeg20

tomeczeg20

All-Star

• Użytkownik
  • 1377 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:29

Nie dziwi mnie to ani trochę.

Mnie natomiast nie dziwi, że nikt nie rozumie twojego bełkotu

#11 devilnevercry

devilnevercry

All-Star

• Użytkownik
  • 2209 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:33

po co taka spinka?
nie możecie normalnie rozmawiać

#12 AirForceNine

AirForceNine

Role Player

• Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 13:46

Zauważyłem, że urządziliście sobie towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie nikt nie chce się wyhylać. Wielu ma takie samo zdanie i gołym okiem widać ciągłe lizanie się po jajach.
Każdy normalny człowiek zrozumie to, co chciałem przekazać. Nie rozumiem po co udawać, że się nie wie o co chodzi.

Do sił zachodu dodałbym jeszcze Minnesotę, która gdyby nie kontuzja Rubio mogłaby powalczyć o PO.

Zastanawiam się jak to mozna inaczej zrozumieć?
Że Rubio dostanie kontuzji w przyszłym sezonie i wtedy też Minna nie powalczy o PO?
Chyba nie trzeba dodawać, że skoro Rubio doznał kontuzji to nie mówię o przyszłym sezonie tylko o obecnym.

Wytłumaczcie mi proszę jak to zrozumieliście..

@tomeczego20
Chłopie, kiedy napiszesz w końcu post, w którym zawarta jest jakakolwiek merytoryka na dany temat?
Już tyle razy zgasiłem cię jak peta i nie było żadnej odpowiedzi, uzasadnionej argumentami a ty ciągle wracasz jak bakteria po więcej.

P.S. Za posta nie na temat powinno być jakieś ostrzeżenie bo jest to nic innego jak zaśmiecanie tematu.

Użytkownik AirForceNine edytował ten post 11 czerwiec 2012 - 13:58

#13 wowo

wowo

All-Star

• Użytkownik
  • 1572 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:29

jesteś gościu brakującym elementem ewolucji chyba. Siłą zachodu to byli w tym sezonie Spurs i OKC a na upartego też Lakersi i Memphis a nie zespoły, które walczą o PO. O to się rozchodzi a nie o twoje mongolskie teorie ;) Siła to faworyci a nie teamy grające o zaszczyt dostanie wpierdolu w 4,5 meczach I rundy.

Zmiana warty imo na gorsze, choć zawsze się tak wydaję to po Jordanie mieliśmy w c*** utalentowanych, charakternych graczy jak Shaq, Kobe, Timmy, Dirk, KG i mase talentów później a teraz mamy podstarzałe gwiazdy i Jamesa, Duranta, Howarda. Trzech zawodników co jeden to bardziej spiździały. CP3 chociaż floper to w tym sezonie rozpierdolił ale ogólnie susza. W całej obiegłej dekadzie ciężko było mieć 2 tytuły MVP i ludzie po kosmicznych sezonach nie dostawali a teraz jest James i Durant.

#14 AirForceNine

AirForceNine

Role Player

• Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:38

jesteś gościu brakującym elementem ewolucji chyba. Siłą zachodu to byli w tym sezonie Spurs i OKC a na upartego też Lakersi i Memphis a nie zespoły, które walczą o PO. O to się rozchodzi a nie o twoje mongolskie teorie ;) Siła to faworyci a nie teamy grające o zaszczyt dostanie wpierdolu w 4,5 meczach I rundy.

Sam autor tematu przytacza takie zespoły jak Memphis, Utah, Houston, Hawks, Sixers czy Cavs. Więc mongolskimi teoriami są jedynie te twoje, które faworytów stawiają w jednym rzędzie z SILNYMI zespołami.

#15 wowo

wowo

All-Star

• Użytkownik
  • 1572 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 18:15

kończąc offtop to autor tematu powiedział o ekipach, które mają w c*** talentu i w najbliższych sezonach mają szansę coś osiągnąć bo tak jest z Sixers, Pacers, Houston, Utah itd. Siła zachodu to nie ekipy walczące o PO ;)

Choć samej Minny życzę jak najlepiej bo strasznie liczę, że obudują Kevina dobrze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych