Skocz do zawartości

Wybory modów!!!


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje, że ktoś mnie wymienił. ale osobiście odmawiam ponieważ nie nadaję się na moderatora. mam za wiele przestoi. czytam tylko wybrane działy, nie jestem obiektywny co to poszczególnych userów, nie znam się na stronach www i ostatnio dopiero zajarzyłem, że Lorak to na odwrót Karol :P.

mnie się wolny rynek podoba ale chciałbym aby modzi trzymali kontrolę jak to było np. na e-baskecie. przez moderatorów każda osoba musiała się trochę wysilić, jednozdaniowce lub wpisy nie na temat były usuwane a te drugie w najlepszym wypadku przenoszone. czasami jak się czyta kilka stron nie na temat czy jednozdaniowców to człowiekowi nie chce się wpisywać i udzielać. jest na forum dużo nowych userów, którzy się udzielają (i bardzo dobrze!) i warto byłoby aby modzi ich zmusili to jeszcze większego poszerzenia swoich wypowiedzi.

jestem liberałem i mi nie przeszkadzają wypowiedzi heylbj. z czasem na pewno jego posty będą coraz ciekawsze. przecież każdy przez to przechodził.

 

jeśli ktoś chce zamordyzm to proponuje Bastilliona. :] a jeśli liberalizm to Kubbasa. ;]

 

aaaa a jeśli sadomacho to Findek. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstał topic, który niejako odnosi się do zaprzestania pisania bez sensu, a prawie cała jego druga strona już jest nie na temat.

I to najlepszy dowód na to, że ciągła ingerencja modów jest niezbędna.

e tam właśnie mamy swobodny przepływ myśli, ideałów, towarów, wartości jak w ue :D to trza zostawić, plus @Joe nie wstawiłęś mnie jako kandydata do modowania :suspicion: w sumie nie wiem czy to komplement czy obraza :)

ja proponuje zeby najpierw zglosili sie ludzie ktorzy chca byc modami, zebysmy po proznicy nie klepali kogo bysmy chcieli na moda, bo moze akurat ten ktos nie jest zainteresowany ?

 

 

moje kandydatury

ai3

elWariato

heyhey tu LBJ

niebadź taki skromny pasoewał byś do modowego grona :P

 

ja do kandydatów dodałbym Jendrasa, Kubbasa, bb2 i Findka, ale on jest ostatnio nieaktywny...

Własnie, Findek zawsze pragnął zostać modem

trzeba do niego zadzwonić że zyciowa okazja się trafia :)

ja tak samo, z tym że na forum wchodzę po kilkanaście razy dziennie lub częściej i czytam wszystkie posty poza Simbasketem i ligami FBL

cholera powinniscie sobie ludziska znaleźć coś do roboty, choćby babci wypielić ogródek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poza matkiem, którego widzę w tej roli jak najabardziej, proponował kandydaturę niejakiego rw30- to zmobilizowało by go może do jeszcze bardziej wnikliwego przeglądania postów i gwarantowało by spory ruch w dziale łapu capu, gdyż niewątpliwie wychwytywałby jeszcze więcej ciekawych "kwiatków" ;]

No i theo też miewa zadatki moralizatorskie, takze dobry kandydat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poza matkiem, którego widzę w tej roli jak najabardziej, proponował kandydaturę niejakiego rw30- to zmobilizowało by go może do jeszcze bardziej wnikliwego przeglądania postów i gwarantowało by spory ruch w dziale łapu capu, gdyż niewątpliwie wychwytywałby jeszcze więcej ciekawych "kwiatków" ;]

No i theo też miewa zadatki moralizatorskie, takze dobry kandydat

@rw na moda działu łapu capu, jesli można coś takiego zrobić( w sensie nie wiem czy możliwe jest przydzielenie tylko jednego topica) to tak trzeba, to jest gościa życiowa pasja realizuje się tam spełnia, niech ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś się ruszyło w tej kwestii. Moja aktywność na forum już od kilku lat jest marginalna i raczej rzadko interweniuje. Zresztą już przy okazji ostatnich wyborów kandydowałem tylko z uwagi na prośby innych o to, by co niektórzy nienadający się do tego nie zostali modami tylko z uwagi na brak chętnych. Problem w tym, że nikt z tego składu nie wygląda na specjalnie bardziej zaangażowanego i przydałoby się wybrać zupełnie nowy skład. Zwłaszcza, że są chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodtkowo ( i to mnie w sumie zaciekawilo) chcę podpytac od strony technicznej jaki poziom wiedzy trzeba miec z zakresu IT bo jestem w tym lekko wczorajszy i nie chodzi mi o to że pamietam czasy atari 800xe i river rajda lub robbo ;-) Choc z drugiej strony demokracji się nie bede sprzeciwial tym bardziej że patrzac na wyniki Heat tak sobie mysle kuuurde trzeba być przygotowany czasem na przewartosciowanie opinii wlasnych. Czasem - podkreslam!

Wszystko sie robi z poziomu forum, odpowiednie panele, przyciski itd. Takze nie potrzeba wiedzy z IT :) Jak jestes dobrze obyty z forum, a dodatkowe funkcje w roznego rodzaju skrzynkach mailowych przez przegladarke nie sa Ci straszne to i ewentualne moderowanie na forum bedzie przyjemnoscia :)

 

 

 

Co do modow, dobrze, ze pare osob sie wylania. Optymalnie mysle, ze gdyby bylo 3 modow. Nawzajem beda sie uzupelniac, a z kolei nie bedzie ich za duzo, takze komunikacja miedzy nimi tez bedzie dobra. Jesli niektorzy watpia czy jest potrzebna organizacja modow, to zapewniam Was, ze tak. Robi sie coraz wiecej postow, nic nie wnoszacych do dyskusji, a nawet staczajace dyskusje na inny "tor".

 

Poza tym poprzedni modzi mieli swoj wlasny dzial widoczny tylko dla nich, gdzie kazdy usuniety postr raportowali, pisali, jaki post usuneli i dlaczego. Tak zeby inni wiedzieli co i jak. Moze tego nie widac, ale codziennie bylo mnustwo zmian itd.

 

 

Co do statystyk ile osob jest aktywnych. To srednia z ostatnich 30 dni wyglada nastepujaco:

 

sredni po 200 logowanych uzytkownikow dziennie

srednio po 150-200 postow pisanych dziennie.

srednio 2-6 nowych uzytkownikow rejestrujacych sie dziennie.

 

+ bardzo duzo osob tylko czytajacych forum, bez koniecznosci logowania.

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.