Skocz do zawartości

jazz.e-nba.pl


jazzmen

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przez te znikanie wkleiłem, Gimmie. Swoją drogą zauważyłem, że to znika po kolei od najstarszego do tych z samej góry, an dodatek poczatkowo od tego najstarszego znika wolno, a czym dalej, tym szybciej. Az ostatniego dnia z kilkunastu-dziesieciu newsów naraz. A że to trwa z 3-4 dni zazwyczaj to można przewidzieć w ten sposób i sobie komenatrze skopiować. Ale tylko dla siebie bo jak się je później przywróci to bedą errory, juz to kiedys sprawdzałem. W ogóle kiedyś 2 dni na to poświeciłem i wszystkie możliwe opcje sprawdzałem i niestety bez skutku. Złośliwosć rzeczy martwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko dla siebie bo jak się je później przywróci to bedą errory, juz to kiedys sprawdzałem. W ogóle kiedyś 2 dni na to poświeciłem i wszystkie możliwe opcje sprawdzałem i niestety bez skutku. Złośliwosć rzeczy martwych.

dokładnie Gumbi, sam również to przerabiałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugie urodziny jazz.e-nba.pl . Niewątpliwie w ferwoże codzinnych obowiązków nigdy nie ma się tyle czasu ile by się mieć chciało, toteż jestem niezmiernie dumny z tego powodu iż już od oficjalnie dwóch lat( a potencjalnie troche dłużej) to się kręci.

 

Gdyby nie moje oparcie w Maxecu napewno nie zaczęlibyśmy wówczas szarżować i podbijać serc milionów internautów, gdyby nie Greg napewno strona nie miała by prawa aż tyle przetrwać. Brawa dla Lukaska, który dba o to żeby wszystko było ładnie zorganizowane i nie bolała innych głowa o pierdoły związane z html etc. Wielkie dzięki dla Karla, który robi naprawdę więcej niż mogliśmy oczekiwać. mam nadzieję, że nie stracisz szybko tego bakcyla:)

Dziękujemy za wsparcie od Kamila Kaczyńskiego z Utah w poprzednim sezonie.

I dziękuję panom: Chomikowi, Pikiemu, LB, Exusowi, Luk_Kywalkerowi, Monty'emu, hmm, Paulowi, KG_AKmilowi i kilku innym częstym gościom i komentatorom na stronie za to ze jesteście.

 

Go Jazz!

No trochę poźno, ale lepiej późno niż wcale. Nie no ja też tak myślę, że nie stracę tego bakcyla :wink: To mój pierwszy sezon (dokładniej parę miesięcy) i jestem zachwycony pracą w redakcji.

Również się dołączam do tych życzeń, podziękowań. Oby było jeszcze więcej fanów Jazz. Pozdrawiam i GO JAZZ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jak ten czas leci. Dziś 3 urodzinki Jazz.e-nba.pl gorąco chciałem jeszcze raz podzięować wszystkim którzy dorzucają choćby małą cegiełkę do tego żeby serwis sprawnie śmigał i miał się dobrze. Dziękuje Krewnym , znajomym.. etc;P

Życzyć, gratulować, dziękować :D

 

Na stronie art, wall i tort urodzinowy:P

 

http://jazz.e-nba.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Uprzejmie donoszę:] (zgodnie z tradycją dopisując w tym wątku), 6 marca 2009 strona JAZZ.e-nba.pl działa już 4 lata.!!! Z uwagi na większą ilość obowiązków [in real] niektórzy z nas wykazują się mniejszą aktywnością w tworzeniu strony niż przed laty. Dlatego też cieszy ogromnie, że wychodząc na przeciw tym problemom redakcja Jazz.e-nba.pl co jakiś czas poszerza swoje grono. Dzięki Elwariato, Dmasta ! Starsi (stażem) opiekunowie strony Lukasek, Karl i Greg00 ciągle z powodzeniem realizują bieżące zadania. Natomiast Maxec i ja także dorzucamy swoje 3 grosze w odpowiednich chwilach. Zapewne Nasza pasja nie skończy się szybko o czym można się już było od dawien dawna przekonać. (Tu można przytoczyć najbardziej widoczny przykład kolegi Reaktora Naczelnego (dla wtajemniczonych Greg00) który właśnie posiadł tablice rejestracyjne informujace że jest z Utah) :wink:

Przypomnijmy, że strona powstała gdy Jazzmani byli w totalnym maraźmie. Teraz kadrowo klasa Jazzmanów (druzyny) jest bardzo wysoka. Być może tragedia, która ostatnio dotkneła organizację Jazz (śmierć właściciela - który chciał być zapamiętany "poprostu jako człowiek, który kochał Utah") wywoła dodatkową motywację u zawodników i będziemy mogli wspólnie przeżywać wielkie dni UTAH JAZZ. 4Larry...

 

Szczerze zapraszam do odwiedzania Jazz.e-nba.pl !!!http://jazz.e-nba.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Trochę późno, ale... ;) Nowa grafika na stronę super, bardzo ładnie i przejrzyście wszystko se prezentuje, pełen profesjonalizm, kolory też mi się podobają i na plus fakt, że całość szybko się wczytuje, z czym były problemy w poprzednim layoucie. Tylko nie wiem, czemu amputowaliście nogę Deronowi Williamsowi? :lol:

PS EDIT. Zapomniałem dodać, że te zdjęcia przy newsach imo za duże, albo jest ich za dużo, co nie wygląda zbyt ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako że co roku sile się na wypowiedzenie w tym miejscu (bądź na stronie) paru słów pochwalnych (i teraz nie będzie inaczej:) ) względem moich super kolegów z redakcji ich super mocy przerobowej i sił mistycznych dzięki którym łaskawy los sprawił, że udało Nam się zapoczątkować wspaniałą wizję i przez bez mała 5 długich lat - lecz na pewno nie Syzyfowych - łechtani sukcesami, skandalami znad Wielkiego Słonego Jeziora stale bez ani krzty ujmy kochamy swój zespół o czym nie jeden postronny komentator na stronie jazz.e-nba.pl mógł się przekonać wstępując przypadkiem w hermetyczne środowisko:)

Cóż - poprzedni rok był wiekopomny - ileż to rzeczy się wówczas wydarzyło.

 

Od strony samej organizacji Jazz :

- śmierć właściciela

- podtrzymanie filozofii prowadzenia drużyny ( w oparciu o lojalność, tradycję i rozsądną politykę płacową

- zatrzymanie wydawać by się mogło bezsensowne (finansowo) Paula Millsapa - utarczki z Carlosem Boozerem

- wizyta w Europie

- Deron Williams w ASG

- Wspaniały miesiąc luty, który znowu poprawił nam humory.

 

A od strony personalnej Nas samych:

- wspólny wyjazd 4 członków redakcji (Lukasek, Karl, Greg, Gimmie) i niezapomniane emocje podczas NBA Europe Live Tour 2009 w Londynie - niezapomniany wyjazd http://jazz.e-nba.pl/index.php?function=show_all&no=602

- rejestracja samochodowa UTAH kolegi Grega00, która zrobiła na mnie piorunujące wrażenie!

- kolejne doskonałe graficzne prace Lukaska aka Jazzmena umieszczone na o oficjalnej stronie http://www.nba.com/jazz

- lwią część obowiązków na stronie przyjęli na swoje barki oprócz zawsze będącego na posterunku Grega00, Lukaska, Karla i Maxeca także El i Dmasta. Ten ostatni nadał harmonii Naszemu kalendarzowi planowania niusowego”” choć wpadki i tak się zdążyły jak podwójny preview (Gimmie&Karl).

 

Cóż jestem dumny, że Was znam chłopaki i mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś mistrzostwa albo zdominujemy całą dekadę :]

 

Pozdrawiam z tego miejsca Wszystkich, którym los drużyny Jazz jest drogi, lub po prostu lubią odwiedzać http://www.Jazz.e-nba.pl

Never back down!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.