Skocz do zawartości

NBA 2K13


FRESHMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wieści już za nami,a w tym i o edycji kolekcjonerskiej(Dynasty Edition),która trzeba przyznać prezentuje się super.Więcej szczegółów w poniższym artykule.

Dla niewtajemniczonych premiera przewidywana jest na październik.

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo fajnie, że w najbliższej odsłonie pojawi się cały All-Star Weekend Houston 2013, ze wszystkimi elementami. Nie wiem tylko, czy przyjmie się ten pomysł z Dunk Contest (wciskanie przycisków jak w Guitar Hero). Nie będzie już tej satysfakcji z dobrze wyprowadzonej kombinacji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Grałem.

Co do ratingów to rookie zjebani po maksie, Lakersi przekoksowani. Jamison 77, a najlepszym przykładem to jest Meeks, który postępu nie zaliczył żadnego, ale jak widać samo przejście do LAL wystarczyło żeby podciągnąć mu rating o pare oczek...No i Morris taki sam ovr jak Bledsoe heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rookasy zawsze byli zle oceniani w nba 2k, dlatego tez zawsze ludzie czekali na roster update aby dac czas gosciom z 2k na dopracowanie szczegolow.

 

gameplay za to jest swietny ale trzeba sie przyzwyczaic (przynajmniej na xboxie i ps3) do nowego kontrolera...jak sie jednak juz ogarnie to miazga, wachlarz zagran jest niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem na XP za pomocą mini image. Jestem pozytywnie zaskoczony w tym roku. 2k11 uznawałem za ideał jeśli chodzi o czucie gry, sterowanie, rzuty i ogólnie gameplay. Twórcy w 2k12 odeszli od modelu 2k11 czy też zmienili go na sztywny, twardy i mało przyjemny. 2k13 to taki powrót do korzeni. Arsenał ruchów jest rzeczywiście świetny, znów gra się przyjemnie i płynnie a otoczka jest niesamowita. Niestety jednak grafika sukcesywnie począwszy od 2k12 idzie w dół. 2k11 dawało świetne szczegóły, a pot na zawodnikach w końcowych kwartach był niesamowity. W 2k13 gracze wyglądają tak jakoś plastikowo, jak w live 08. Zero szczegółów na skórze, dziwnie odbijające się światło. Nie wiem jak to wyjaśnić, posłużę się screenami:

 

Deng 2k13

 

Dołączona grafika

 

Deng 2k11

 

Dołączona grafika

 

Zapewne zauważyliście, że są to detale medium. Whatever - nawet na medium 2k11 wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia najlepsza w historii. O ile 2k12 to była wtopa, tak teraz widać, że panowie wydawcy się postarali. I to pod każdym względem. A najlepsze są ruchy koszykarzy, Howard porusza się i biega jak Howard, Jumpshot Duranta nie do zablokowania, LBJ jak w rzeczywistości - czołg nie do zatrzymania, Bryant jak zaczyna "tańczyć" w swoim stylu na post upie to wszystko wygląda momentami jak prawdziwe. A najlepiej gra się chyba Rosem i Durantem, gdybym był obiektywny napisałbym, że Lebronem, ale nie lubię c***a, więc co zrobić?

Szkoda tylko, że już zapału do gry brakuje i nie chce się grać, bo o ile 2k11 jeszcze katowałem, przeszedłem w trybie kariery kilka sezonów, tak teraz wiem, że skończy się tylko na pojedynczych meczach.

 

A i jeszcze plus za Sacramento Kings 2000/2001, fajna sprawa, że robią coraz więcej teamów z przeszłości, nie tylko mistrzowskich. :dread:

 

Wie ktoś jak się wywołuje zagrywki? Bo teraz nawet prostego pick and rolla nie potrafię zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra jest mega, niespodziewalem sie że można wejść na taki poziom gameplayu, jest trudnosc w opanowaniu tego na dwa kontrolery, bo raz sa zwody a raz chce rzucac,ale jak sie to opanuje to maras bedzie ilosc ruchow i zwodów nieziemska :) juz mi sie udalo rosem zrobic takiego crossovera ze westbrook prawie skrecil kolano i upadl na parkiet serio:)mega to wygladalo. a powiedzcie mi jest juz opcja grania przez neta bo mi ciagle pisze [h=1]You must be signed in to use this feature[/h]wie ktos o co chodzi????a i wkurza mnie ze musze ciagle wpisywac date urodzenia na poczatku gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak się wywołuje zagrywki? Bo teraz nawet prostego pick and rolla nie potrafię zagrać.

Wybór zagrywek się nie zmienił od 2k12. Niewiem na jakim grasz padzie, ale u mnie przytrzymuje się L2, w sterowaniu nazywa się to positional plays/pick control. W zależności jak długo przytrzymasz to możesz zagrać pick and roll, pick and pop, bądź slip screena.

 

Playsy tez woła się tym samym przyciskiem, wciskasz go i następnie wybierasz ikone do której przypisany jest grajek, na którego ma być owa zagrywka zagrana.

 

 

wie ktos o co chodzi????a i wkurza mnie ze musze ciagle wpisywac date urodzenia na poczatku gry

Wygląda na to, że w tym roku 2k się wreszcie wycwaniło i na piratach z online nie idzie sie połączyć.

Wklepuj po prostu datę 2011 rok, żeby to tylko obejść jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.