Skocz do zawartości

Dokumenty NBA, Dream Team 92 NBA TV PL 1 strona


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie, na prawdę bardzo mi miło, bo ślęczałem nad tym czasami już przysypiając i męcząc się, bo na prawdę nie spodziewałem się, że aż tyle tego będzie, co innego rozumienie w locie po ang a tłumaczenie każdego zwrotu, właśnie dla takich opinii jak Twoja np devil, robiłem ten dokument i motywowałem sam siebie jeszcze kilka minut będzie mniej na jutro itd

 

Wieeelkie dzięki, porozsyłajcie znajomym i na różne strony, najlepiej odnośnik do tematu na forum, i link do 1 partu na yt, bo chyba tylko zarejestrowani mogą czytać forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że z Birdem i magiciem:eagerness: a dalej może coś z

1)Michael Jordan story

2)Dziewiątka z marzeń (o ile się nie mylę o Tonym Parkerze)

3)Michael Jordan "His Airness"

4) Reggie vs Knicks

5)Film o Magic'u i jego chorobie

6)1997-1998 Unforgettabulls

7)1994-1995 Houston Rockets Double Clutch

dużo jest filmów na youtube z serii nba championship opisujących dany sezon mistrzowski np chicago bulls 5th championship season1997 czy houston rockets 1995 chamionship season wiem ze są od 1991 roku do 2010 a pewnie jest ich duzo wiecej :smile-new:

np

 

a dla fanatyków polecam film [A.E] "The Legacy Of Michael Jordan"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkiem ten sam film co dobrych parę lat temu był m.in. na FTP e-basketu (tak, było kiedyś coś takiego za koszykarskiego PRLu)? Bo pamiętam, że jakiś dokument o Dream Teamie widziałem i nawet ten tekst Barkley'a o Angoli gdzieś mi świta.

 

Dlaczego słowa typu "nas", "my" itp są pisane dużą literą?

Może chce tym podkreślić zadufanie w sobie graczy Dream Teamu? ;] To by miało jakiś sens i mimo niezgodności z językiem polskim byłoby dopuszczalne (tak jak np. pisanie niektórych wyrazów w internecie w całości capslockiem, które ma oznaczać krzyk albo podkreślenie czegoś).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jeszcze:

-2011Dallas Mavericks Road to the NBA

-The Laker Dynasty-nba documentary

-It Changed Everything-Hakeem Olajuwon

-Shawn Kemp-The ReignMan

-ESPN Sports Century Karl Malone

-Michael Jordan ESPN sports Century

-Kevin Garnett- Beyond The glory 2004 -Documentary

-Kobe Doin'Work

-1997-1998 Chicago Bulls-UnforgettaBulls

-1995-1996 Chicago Bulls-Unstop-A-Bulls

-1991-1992 Chicago Bulls- UntouchaBulls

-1992-1993 Chicago Bulls Three Peat http://www.youtube.com/watch?v=aIr1geJeXzU&feature=related

Edytowane przez 23mjbulls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Podobno Bryant był na testach i wszystko ok po jednym z meczów w Londynie

 

Z takich ciekawostek to nikt podobno nie chciał być tym który rzuci najwięcej punktów bo taki gracz zawsze był brany na kontrolę

 

A czy te kontrolę to pic czy nie to inna sprawa. Też na pewno pod koniec sezonu mało który gracz jeżeli bierze jakieś "niedozwolone środki" to nadal ich używa jak już jest po sezonie i mamy wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest że od czasów dream teamu z 92 aż po ten ostatni z 2012 amerykanie zawsze byli zwolnieni z testów antydopingowych?

w przeglądzie sportowym circa 96 czy 97 czytałem, że tylko DT 92 był zwolniony z testów dopingowych, 96 już nie

jak było potem, nie wiem : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • matek odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.