Skocz do zawartości

Książki o koszykówce


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

po tej ksiazce biore sie za Shaqa

Marne tłumaczenie Wujca albo Rutkowskiego, ktoregos z nich. Jak na ludzi, którzy kawał czasu piszą o baskecie...

 

Książka miła, ciekawa i dobrze się czyta ale liczyłem na więcej, mało zaskakujących nowinek

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ksiazke o Rodmanie, Powinienem byc juz martwy, dobre tlumaczenie, z bluzgami, spoko ksiazka, taka na wyluzowanie troche od basketu bo tam wiecej o jego balangach przygodach niz o baskecie jest

 

po tej ksiazce biore sie za Shaqa

 

Pozwolę sobie rzucić moją reckę książki Shaqa http://www.lakers.pl/posts/459,20121113,recenzja-ksiazki-shaq-bez-cenzury.html

 

Jakbym miał ją sam kupować, to by mi trochę szkoda kasy było.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to przejęcia zamiast zbiórek ( i to na okładce m.in) poraziły mnie najbardziej. W samej książce są ze 3,4 kwiatki jeszcze ale takie, których fan naszego sortu nie przełknie gładko. Kiedyś napisałem im na tablicy na fb opierdol za to tłumaczenie ale usunęli post

PM, bardzo adekwatna recenzja. Dokładnie tak, za mało pikanterii, za dużo tłumaczenia swojego lenistwa. Piszę to jako Shaqrider

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super-star: tu Michał Rutkowski, co do przejęć zamiast zbiórek masz oczywiście 100% rację, niestety tekst na okładkę pisał ktoś inny i niestety nie dostałem go do sprawdzenia. Jeśli masz inne uwagi, podziel się plz - to było moje pierwsze tłumaczenie, więc z pokorą przyjmuję uwagi krytyczne :-) Ale z fb Supergiganta chyba nic nie usuwałem?

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem najpierw uwagę na błąd na okładce (przejęcia), ale do samego tłumaczenia tekstu nie miałem za bardzo do czego się przyczepić. Zarówno przy Shaqu jak i Rodmanie. Porównując te dwie książki to jednak Shaq jest dużo lepszy, Rodmana bym drugi raz na pewno nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rev30 wspominał o niedawno wydanym w Polsce Dream Teamie, przeczytałem i szczerze polecam. Książkę się świetnie czyta, Jack dobrze oddaje klimat jaki tworzył się wokół zawodników

 

Shaq też godny polecenia i jak najbardziej zgadzam się z recenzją P_Ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super-star: tu Michał Rutkowski, co do przejęć zamiast zbiórek masz oczywiście 100% rację, niestety tekst na okładkę pisał ktoś inny i niestety nie dostałem go do sprawdzenia. Jeśli masz inne uwagi, podziel się plz - to było moje pierwsze tłumaczenie, więc z pokorą przyjmuję uwagi krytyczne :-) Ale z fb Supergiganta chyba nic nie usuwałem?

Pozdrawiam

Michał

to mi się podoba ! zwłaszcza biorąc pod uwage moją napastliwą postawę

 

jak ją dostanę w swoje ręcę to przejrzę jeszcze raz i napiszę, co tam znalazłem, przejęcia z okładki mnie oburzyły mocno ale jestem skłonny uwierzyć, że pisał je kto inny, ponieważ w samej książce już się nie pojawiały

 

i nie superstar, tylko Findek ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ksiazke o Rodmanie, Powinienem byc juz martwy, dobre tlumaczenie, z bluzgami, spoko ksiazka, taka na wyluzowanie troche od basketu bo tam wiecej o jego balangach przygodach niz o baskecie jest

 

po tej ksiazce biore sie za Shaqa

 

Kwestia gustu, ja tak prymitywnej książki w życiu nie czytałem a czytam mnóstwo książek. W sumie to trudno się dziwić, Rodman to prymityw więc książka nie mogła zbyt wiele odbiegać od jego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

http://sklepkoszykarski.pl/ksiazka-lebron-james-krol-jest-tylko-jeden

 

mała reklama. Książka o LeBronie dostępna u nas w sklepie. Wysyłki przewidziane na 22 maja, jako, że ogólna premiera jest 21 maja. Książka wcześniej będzie w sprzedaży tylko w Empiku i paru większych sieciach. Taka umowa z wydawnictwem.

 

Ksiązki omawiane wcześniej, Dream Team, Wójcik, Shaq i Rodman są już fizycznie w sklepie, na dniach będą wystawione do zamówienia, można śledzić: http://sklepkoszykarski.pl/ksiazki-o-koszykowce-nba

 

przy przekroczeniu 100zł w zamówieniu - wysyłka gratis.

 

P.S. w opisie ksiazki, na koncu do podgladu kawalek I rozdzialu (przedpremierowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.