Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Książki o koszykówce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
259 odpowiedzi w tym temacie

#256 delfin

delfin

Starter

• Użytkownik
  • 790 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 18:28

Zawsze dobre info - The Book of Basketball wyjdzie w listopadzie w Polsce prawdopodobnie

Dzisiaj wbiło do księgarń. Nareszcie coś niezwiązanego z jednym teamem bądź zawodnikiem, must have.

wielka-ksiega-koszykowki-b-iext53524234.

Najlepszy sklep koszykarski

#257 TuPalnik

TuPalnik

Jazz BeGM/Bullslifer

• Użytkownik
  • 3616 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 19:41

Dzisiaj wbiło do księgarń. Nareszcie coś niezwiązanego z jednym teamem bądź zawodnikiem, must have.

wielka-ksiega-koszykowki-b-iext53524234.

Już mam :)

A Forum jest patronem medialnym :D

#258 zalias

zalias

All-Star

• Użytkownik
  • 1303 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 23:10

szkoda tylko ze ta ksiazka jest spozniona o kilka lat, kilka rzeczy jest juz nieaktualnych, sporo przedawnionych, a jeszcze kilka trzeba dodac i zreszta nawet taki powiedzmy ze "zbieg okolicznosci", ale Simmons w ostatnim podcascie z wczoraj/dzis z Gladwellem wspominali o tej ksiazce, ze musi ja uaktualnic 

#259 andy13

andy13

Brooklyn Baller

• Użytkownik
  • 1543 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 27 listopad 2018 - 19:36

Nie zamówiłem jeszcze książki i mam pytanie - tak właściwie o czym jest Wielka księga koszykówki? To jest historia NBA? Sylwetki najważniejszych zawodników, opisy meczów?

aKkCxdp.jpg

#260 marzec

marzec

Starter

• Użytkownik
  • 905 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 22:05

historia ligi oczami simmonsa, pol ksiazki to top 100 graczy all time jego zdaniem z uzasadnieniami jego opinią i jakimis tam statsami. na dzis mocno juz nieaktualny ten top.

ksiazka raczej do czytania fragmentami, wyszukania tego co najlepsze i tego co najbardziej ineresuje danego fana.

ogolnie on sporo widzial, sporo wie, z wieloma z ligi mial bezposredni kontakt stad naciekawsze imho zdecydowanie fragmenty w ktorych opowiada o spotkaniu z dana postcia jak isiah oak czy jordan. pióro dosc luzne, fajne wstawki słowne, duzo roznych smiesznych porownan. sporo rzeczy ktorych sie nigdzie indziej nie przeczyta.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych