Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Książki o koszykówce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
259 odpowiedzi w tym temacie

#31 sirkozi

sirkozi

Starter

• Użytkownik
  • 844 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 11:56

Też zwróciłem najpierw uwagę na błąd na okładce (przejęcia), ale do samego tłumaczenia tekstu nie miałem za bardzo do czego się przyczepić. Zarówno przy Shaqu jak i Rodmanie. Porównując te dwie książki to jednak Shaq jest dużo lepszy, Rodmana bym drugi raz na pewno nie kupił.

Kupię
Koszulki Yao Minga rozmiar XL+

Najlepszy sklep koszykarski

#32 Nas

Nas

Role Player

• Użytkownik
  • 257 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 12:27

rev30 wspominał o niedawno wydanym w Polsce Dream Teamie, przeczytałem i szczerze polecam. Książkę się świetnie czyta, Jack dobrze oddaje klimat jaki tworzył się wokół zawodników

Shaq też godny polecenia i jak najbardziej zgadzam się z recenzją P_Ma

Pozytywne transakcje: DamianOItalianO (x2), House (x1), rasidwa (x1), Shariff (x1)
Chcesz kupić koszulke ulubionego gracza NBA na allegro? Najpierw zajrzyj tutaj
http://www.e-nba.pl/...seye-na-Allegro

#33 Findek

Findek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3422 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:11

Super-star: tu Michał Rutkowski, co do przejęć zamiast zbiórek masz oczywiście 100% rację, niestety tekst na okładkę pisał ktoś inny i niestety nie dostałem go do sprawdzenia. Jeśli masz inne uwagi, podziel się plz - to było moje pierwsze tłumaczenie, więc z pokorą przyjmuję uwagi krytyczne :-) Ale z fb Supergiganta chyba nic nie usuwałem?

Pozdrawiam

Michał

to mi się podoba ! zwłaszcza biorąc pod uwage moją napastliwą postawę

jak ją dostanę w swoje ręcę to przejrzę jeszcze raz i napiszę, co tam znalazłem, przejęcia z okładki mnie oburzyły mocno ale jestem skłonny uwierzyć, że pisał je kto inny, ponieważ w samej książce już się nie pojawiały

i nie superstar, tylko Findek ;] 

"Murphy, Dunleavy and Travis Diener to Utah for Andrei Kirilenko, Kosta Koufos and Kyle Korver's EC. Admittedly, this trade makes no sense -- I just wanted to break the record for "most white guys in an all-white trade." - Bill Simmons

Kwame Brown was drafted by Washington Wizards, under team president Michael Jordan, and he reportedly said to then-Wizards coach Doug Collins, “If you draft me, you’ll never regret it.

#34 Z33

Z33

6th Man

• Użytkownik
  • 368 postów

Napisano 24 styczeń 2014 - 15:31

Polecam ksiazke o Rodmanie, Powinienem byc juz martwy, dobre tlumaczenie, z bluzgami, spoko ksiazka, taka na wyluzowanie troche od basketu bo tam wiecej o jego balangach przygodach niz o baskecie jest

po tej ksiazce biore sie za Shaqa

Kwestia gustu, ja tak prymitywnej książki w życiu nie czytałem a czytam mnóstwo książek. W sumie to trudno się dziwić, Rodman to prymityw więc książka nie mogła zbyt wiele odbiegać od jego poziomu.

#35 The-Answer

The-Answer

Role Player

• Użytkownik
  • 214 postów

Napisano 25 styczeń 2014 - 16:18

Ja pierw przeczytałem Shaq-a a potem Rodmana i nie ma co tutaj porównywać... nie tego się spodziewałem po książce rodmana.

Shaq naprawde super. Niedługo biorę się za Adama Wójcika mam nadzieje ze bedzie ciekawa

Sprzedam lub zamienię http://www.fotoszok....ry.php?gal=3070

" OnLy ThE StRoNg SuRvIvE "

#36 eramus

eramus

6th Man

• Użytkownik
  • 344 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 14:54

A jak Dream Team bo czeka u mnie w kolejce i szykuje sie powoli na biografię Jamesa

10ws1ux.png

#37 Borys

Borys

Administrator

• Admin
  • 1514 postów

Napisano 28 kwiecień 2014 - 21:41

http://sklepkoszykar...est-tylko-jeden

mała reklama. Książka o LeBronie dostępna u nas w sklepie. Wysyłki przewidziane na 22 maja, jako, że ogólna premiera jest 21 maja. Książka wcześniej będzie w sprzedaży tylko w Empiku i paru większych sieciach. Taka umowa z wydawnictwem.

Ksiązki omawiane wcześniej, Dream Team, Wójcik, Shaq i Rodman są już fizycznie w sklepie, na dniach będą wystawione do zamówienia, można śledzić: http://sklepkoszykar...-koszykowce-nba

przy przekroczeniu 100zł w zamówieniu - wysyłka gratis.

P.S. w opisie ksiazki, na koncu do podgladu kawalek I rozdzialu (przedpremierowo ;)

Pozdrawiam
Borys
Wspieraj forum i rób zakupy w naszym sklepie > SKLEPKOSZYKARSKI.PL

#38 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Użytkownik
  • 4853 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 28 kwiecień 2014 - 21:48

nice Borys

Dream Team '92 PL by Kubbas

Dołączona grafika

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

#39 Reikai

Reikai

All-Star

• Użytkownik
  • 1952 postów

Napisano 12 maj 2014 - 14:08

Ma ktoś Shaqa w PDF?

#40 montana

montana

Starter

• Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 12 maj 2014 - 15:10

na chomiku poszukaj.

#41 Reikai

Reikai

All-Star

• Użytkownik
  • 1952 postów

Napisano 12 maj 2014 - 15:12

tam niestesty tylko fragmenty są...

#42 the4yeast

the4yeast

Starter

• Użytkownik
  • 882 postów

Napisano 13 maj 2014 - 00:06

przedarł się ktoś przez The Book of Basketball, http://www.amazon.co...s/dp/0345520106 ?

warto?

kupowałem kilka książek ostatnio, ta mi w oczy wpadła i była tania to też wziąłem z rozpędu i teraz nie wiem czy się za nią zabierać.

Użytkownik the4yeast edytował ten post 13 maj 2014 - 00:07

#43 Berni

Berni

Rookie

• Użytkownik
  • 68 postów

Napisano 13 maj 2014 - 10:27

LBJ zakupiony ,zobaczymy co to za cudo.

#44 robak73

robak73

Role Player

• Użytkownik
  • 213 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 13 maj 2014 - 12:47

przedarł się ktoś przez The Book of Basketball, http://www.amazon.co...s/dp/0345520106 ?

warto?

kupowałem kilka książek ostatnio, ta mi w oczy wpadła i była tania to też wziąłem z rozpędu i teraz nie wiem czy się za nią zabierać.

Kiedyś pozycja obowiązkowa, teraz nieco zdewaluowana. Mimo wszystko polecam, bo dosyć szybko i przyjemnie się ją czyta(ło).

#45 the4yeast

the4yeast

Starter

• Użytkownik
  • 882 postów

Napisano 13 maj 2014 - 16:36

Ha, ja dopiero teraz zaległości nadrabiam, właśnie kupiłem też m.in. When the Game Was Ours i Sacred Hoops.

Lepiej późno niż wcale ;)

Dzięki!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych