Skocz do zawartości

Toronto Raptors - Twój ulubiony kanadyjski klub


LONGER01

Rekomendowane odpowiedzi

The Toronto Raptors have agreed to terms with unrestricted free-agent Tyler Hansbrough.

 

Do you like the signing Raps fans?

Ja tam mam mieszane uczycia, ale generalnie chyba dobry trade. Tyler jest walczakiem także przyda się i chyba jednak nie tankujemy. Ostatnio czytałem taki artykuł, że po czystkach w Bostonie i zmianach w Phili nie jesteśmy już nawet najsłabszym team'em w dywizji także ten... playoffy za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne mega osłabienie Raps, po bargsie podobno odchodzi dżon lukas dhe fird do Utah gdzie bedzie mentorem Treja Burka, fani Raps czy możecie coś powiedzieć o tym graczu czy jest to supre star in da mejking :hopelessness:

Gość kocha rzucać, grając średnio po 10-15min w każdym meczu musiał oddać przynajmniej te 6 rzutów. Dobry ball handing i jak na swój wiek bardzo szybki, z podaniami u niego dość kiepściutko. Gdy Lowry schodził i miałem do wyboru oglądanie Telfaira bądź Lucasa to bez dwóch zdań wybieram Lucasa. Gość zostałby w Toronto tylko za ten sezon miał dostać 1,7mln$. Na 3 PG w zespole jak najbardziej sie nadaje ale na nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors po cichu zbudowali całkiem znośny zespół.

 

Powinni być dobrzy defensywnie pod Caseyem w tym roku, bo core Lowry-Derozan-Gay-Amir-Valanciunas powinien wygladać całkiem sensownie - przynajmniej w obronie. Czekam na postęp Rossa i Acy'ego bo ten drugi w SL wygląda podwójnie szatańsko - full package po obu stronach i stylówa Reggie Evansa. Kolejna ledwo-ponad 2 metrowa szafa dwudrzwiowa w NBA.

 

Gdyby nie projekt Wiggins 2014 to Raptors byliby w ósemce w następnym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W National post napisali że po pierwszych 20 meczach Raptors podejmą decyzje co dalej. Jak zaczną standardowo od 5-15 i bedzie widać ze nie maja szans na nic to beda wymieniać DeRozana, Gaya i Lowryego a jeżeli będzie sie dało to oglądać i będą realne szanse na PO to nie będzie tankowania.

PS: Dunk Acy'ego to morderstwo

[video=youtube;3GW5eA9xFHI]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jak? Drużyna ogórków z liderem Gayem i wsparta "wymiataczami z summer league" miałaby być "całkiem solidna"?? :) Po lecie, podczas którego mamy nadmiar kandydatów do PO i podczas ktroego dokładamy kolejne super-teamy?

 

Heat, Bulls, Nets, Cavs, Hawks, Wizz, Pistons, Pacers, Knicks, Bucks - te ekipy, niekoniecznie w tej kolejności, są wyżej od Raps zarówno jeśli chodzi o potencjał, jak i szanse na PO.

 

ps. swoją drogą nie wiem, czym jest poparta wiara w Rossa, który póki co wygląda na busta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jak? Drużyna ogórków z liderem Gayem i wsparta "wymiataczami z summer league" miałaby być "całkiem solidna"?? :) Po lecie, podczas którego mamy nadmiar kandydatów do PO i podczas ktroego dokładamy kolejne super-teamy?

 

Heat, Bulls, Nets, Cavs, Hawks, Wizz, Pistons, Pacers, Knicks, Bucks - te ekipy, niekoniecznie w tej kolejności, są wyżej od Raps zarówno jeśli chodzi o potencjał, jak i szanse na PO.

 

ps. swoją drogą nie wiem, czym jest poparta wiara w Rossa, który póki co wygląda na busta :)

niby trochę jest ekip które moga namieszać w tym sezonie na wszodzie, głównie myślę o Bulls i Nets, ale drabinka na dole chyba nie powinna się tak bardzo różnić w nadchodzącym roku, tak czy inaczej Raps mogą mieć problem aby znaleźć się choćby w top 6 draftu i mówię tu o jakimś bardzo nieudanym sezonie w ich wykonaniu, co do Rossa też bym się wstrzymał narazie a już bankowo nie mianowałbym go bustem. Tak czy inaczej z tym Wiginsem może być ciężko chociaz to się wydaje jak para połaczona w niebie :) plus Wiggins to serio wporzo dzieciak jak trafi do Raps powinno być lepiej niż z bucem i Cavs :P:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto ma strasznego pecha do all-starów lub potencjalnych AS. To nie przypadek ze w szybkim tempie uciekali stamtąd T-Mac, VC i Bosh. Ja bym na miejscu fanów ze spokojem pochodził do tego tematu. No ale może nadszedł czas na powrót do epickich lat 90. :)

 

Co do Rossa, to jak mówiłem - "póki co wygląda na busta", nie twierdzę, że się na 100% nie rozwinie. Bliżej mu jednak do niewypału niż do mega-talentu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wytlumaczenie problemow Guya z rzucaniem:

I did have vision problems,” Gay confesses, sitting up on the trainer’s table after Gray finishes stretching out his muscles. “Actually, it was terrible. I could hardly get my license.” The National Post reported that he refused to wear the contact lenses he desperately needed, which was correct: “I have a stigma about that stuff — I can’t put anything up my nose and I can’t touch my eyes. I think that just comes from me growing up seeing people on drugs — I got over my stigma of needles, but I couldn’t do any of that other stuff. I couldn’t wear contacts. I wore glasses, sometimes.”

Gay finally had the operation to clear up his sight early this summer. “It wasn’t even a regular operation,” he explains. “It was some kind of crazy operation that took a lot more time to heal than I thought. It sucked. They had to patch it up [after], and I had to take eye drops, all stuff that I hated. But I had to do it. It’s crazy because as much work as I’m putting in working on my shot, if I come back shooting [a better] percent from the three-point line, everybody’s gonna say it’s ’cause of my vision, not the hard work I’m putting in.

 

Od tego sezonu tru szuting na poziomie 60!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto ma strasznego pecha do all-starów lub potencjalnych AS. To nie przypadek ze w szybkim tempie uciekali stamtąd T-Mac, VC i Bosh. Ja bym na miejscu fanów ze spokojem pochodził do tego tematu. No ale może nadszedł czas na powrót do epickich lat 90. :)

 

Co do Rossa, to jak mówiłem - "póki co wygląda na busta", nie twierdzę, że się na 100% nie rozwinie. Bliżej mu jednak do niewypału niż do mega-talentu :)

Już tam pecha Tmac odszedł bo chyba postanowiono postawić na VC, a ten i Bosh okazali się być trochę jednak pipkami, wielkiej historii w tym wypadku niema, ten klub w końcy ma niespełna 20 lat

 

Jest wytlumaczenie problemow Guya z rzucaniem:

I did have vision problems,” Gay confesses, sitting up on the trainer’s table after Gray finishes stretching out his muscles. “Actually, it was terrible. I could hardly get my license.” The National Post reported that he refused to wear the contact lenses he desperately needed, which was correct: “I have a stigma about that stuff — I can’t put anything up my nose and I can’t touch my eyes. I think that just comes from me growing up seeing people on drugs — I got over my stigma of needles, but I couldn’t do any of that other stuff. I couldn’t wear contacts. I wore glasses, sometimes.”

Gay finally had the operation to clear up his sight early this summer. “It wasn’t even a regular operation,” he explains. “It was some kind of crazy operation that took a lot more time to heal than I thought. It sucked. They had to patch it up [after], and I had to take eye drops, all stuff that I hated. But I had to do it. It’s crazy because as much work as I’m putting in working on my shot, if I come back shooting [a better] percent from the three-point line, everybody’s gonna say it’s ’cause of my vision, not the hard work I’m putting in.

 

Od tego sezonu tru szuting na poziomie 60!!!

to już faktycznie ten Wiggins im zbędny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El - co prawda gra T-Maca dla Raps to czasy, gdy moglismy tylko marzyć o zasięganiu wiedzy ze stron typu hoopsów wszelakich, ale z tego co pamiętam to odszedł, nie zgadzając się na rolę pomocnika VC. Chciał mieć swój klub i go dostał :)

 

Rapsi próbowali go za wszelką cenę zatrzymać, a i przecież sam kuzynek go przez media nawet namawiał na nowy kontrakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wiem podobno to szykują ale niestety tak jednostronna wymiana ( raczej dla spurs) dobrze nie wróży bo to ze źródeł S.A.

a w oddanie picka po prostu nie wierzę

z drugiej strony nie po to Pop ćwiczył w PreS żeby wchodził w takie coś tak mocno spóźniony choć jest faktem, ze ostatnio wnerwia się na Tiago.

Amir i brakujący zmiennik SF (fields?) to jest to ale jest to zbyt piękne aby było prawdziwe.

 

toronto jest krytykowane, że zbyt mocną S5 zrobili na Wigginsa stąd pytam bo normalnie to propozycja żadna tym bardziej jak Colo zagrał w 5 ostatnich meczach (marnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że jak? Drużyna ogórków z liderem Gayem i wsparta "wymiataczami z summer league" miałaby być "całkiem solidna"?? :smile: Po lecie, podczas którego mamy nadmiar kandydatów do PO i podczas ktroego dokładamy kolejne super-teamy?

 

Heat, Bulls, Nets, Cavs, Hawks, Wizz, Pistons, Pacers, Knicks, Bucks - te ekipy, niekoniecznie w tej kolejności, są wyżej od Raps zarówno jeśli chodzi o potencjał, jak i szanse na PO.

 

ps. swoją drogą nie wiem, czym jest poparta wiara w Rossa, który póki co wygląda na busta :smile:

 

Nie bardzo wiem skąd pomysł, żeby bucks byli przed raptors?? z cieniasem knightem na pg problematycznym majonezem na sg do tego butler na obwodzie Jedynie sensownie wygląda u nich frontcourt z robiącymi postępy hensonem i sandersem Jak dla mnie raptors to drużyna na 9-11 miejsce a playoffs możliwe przy założeniu, że cavs wizards się łamią ewentualnie w pistons nie będzie odpowiedniej chemii Tak czy siak Toronto to solidny średniak coś w stylu bucks ale z zeszłego roku, mogą powalczyć o playoffs. No chyba, że Ujiri rozkmini deal za gay'a i wtedy zaczną celować w draft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem skąd pomysł, żeby bucks byli przed raptors?? z cieniasem knightem na pg problematycznym majonezem na sg do tego butler na obwodzie Jedynie sensownie wygląda u nich frontcourt z robiącymi postępy hensonem i sandersem Jak dla mnie raptors to drużyna na 9-11 miejsce a playoffs możliwe przy założeniu, że cavs wizards się łamią ewentualnie w pistons nie będzie odpowiedniej chemii Tak czy siak Toronto to solidny średniak coś w stylu bucks ale z zeszłego roku, mogą powalczyć o playoffs. No chyba, że Ujiri rozkmini deal za gay'a i wtedy zaczną celować w draft

 

naprawdę byłem cierpliwy do Twoich postów bo w większości mi ręce opadają jak je czytam

ale spoko każdy ma prawo do własnej opinii nawet tej idiotycznej 

zresztą pewnie nie jestem sam bo reszta forum też raczej traktuję Cię jak trolla 

ale jak w jednej wypowiedzi sam sobie zaprzeczasz to proszę pomyśl nad kolejnymi wpisami.... choć trochę... naprawdę 

 

pytasz się najpierw skąd bucks moga być przed raptors po czym stawiasz raptors na 9-11 miejscu (rozumiem że poniżej bucks bo kto inny mógł by być w pierwszej 8) 

gościu ogarnij się, nie mówię że Toronto awansują do tych PO bo w obecnym momencie na Wschodzie jest parę drużny które są zawieszone pomiędzy PO a loterią ale przeczytaj co piszesz przed opublikowaniem tego na forum 

 

Pozdro! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.